Protez Saç Facebook Sayfası Protez Saç Youtube Sayfası New Hair Instagram

Fiyat Bilgisi ve Ücretsiz Saç Analizi Yaptırmak İçin Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım!

captcha

MUCİZEYE HAZIRMISINIZ?

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Protez Saç

Türkiye'de Belki de Dünyada Uygulanan En Kaliteli El İşçiliği ve Üst Düzey Teknoloji

Protez Saç

Kendi saçınızdan ayırt edemeyeceğiniz doğallıkta, kusursuz saçlar için!

Protez Saç

Alopesi artık sizi korkutmasın! Enjekte Sistem Medikal saçınız ile artık her şey daha kolay!

Gerçekliğine inanamayacağınız en geniş görsel sunum!

Protez Saç

Olduğunuz yaşta değil hissettiğiniz yaşta görünmek için size özel tasarımlar!

Protez Saç

Kolay karar verebilmeniz adına canlı örnekler görme imkanı!

Protez Saç

Verilecek eğitim ve destek ile bakımlarınız için merkezimize bağlı kalmadan, kendinizin de yapabilme imkanı!

Protez Saç

Kemoterapi tedavi sürecinizde, dökülmeye şahit olmadan maksimum 15 gün içinde en hızlı termin ile yeni saçlarınıza kavuşmak!

Protez Saç

Sizin yerinize, sizin gibi düşünebilen müşteri temsilcileri!

Protez Saç

Olmayanı vaat etmeyen, her şeyi tüm açıklığı ile sizlerin bilgisine sunan, konusunda deneyimli uzmanlarımız ile "Doğru Satış"

Protez Saç

Dökülme sonrasında fark edilemeyen değişimler!

Protez Saç

Çabası her daim daha mükemmeli için olan deneyimli uzman kadro!

Protez Saç

Enjekte Sistem ile artık saçlarınız daha gür ve daha yoğun görünecek!

Protez Saç

Saç ve cilt analizlerinin doğru yapılması, uzmanlıkla yürütülen kalıp ve tasarım aşaması.

Protez Saç

Güven ve memnuniyetin devamlılığı için satış sonrası teknik destek!

Protez Saç

Seyrek ve ince telli yan saçlara sahip olanlarda bile kişiye özel tasarımlar!

Protez Saç

Enjekte Sistem ile daha iyi görünmek ve daima genç kalmak sizin elinizde!

Protez Saç

Cilde sabitlenen Medikal saçınız ile kayma ve çıkma korkusuna son!

Protez Saç

Şakak ve ön bölgedeki açıklıklar için kısmi uygulama!

Protez Saç

Genç yaştaki saç kayıplarına en etkili ve kalıcı çözüm!

Protez Saç

İstediğiniz yoğunluğa kavuşmanın en doğal hali!

Protez Saç

Duş alabilir, fön çekebilir hatta denize bile girebilirsiniz!

Protez Saç

Alopesi, Trikotillomani, Pelat, Liken gibi cilt hastalıklarına tek çözüm!

Protez Saç

Tek kalite, sabit fiyat garantisi!

Protez Saç

Yıllık üyelik sistemimiz ile her yeni saçınızı, aynı kalitede ve doğallıkta 400$ dan alma garantisi.

Protez Saç

Biz Daha Doğalını yapana kadar, Türkiye'nin En Doğal Protez Saç Sistemleri ile Tanışın

Instagram
2154 Beğeni ,   1 Yorum
2253 Beğeni ,   1 Yorum
2213 Beğeni ,   6 Yorum
5636 Beğeni ,   3 Yorum
3730 Beğeni ,   11 Yorum
2356 Beğeni ,   10 Yorum
2879 Beğeni ,   0 Yorum
2271 Beğeni ,   3 Yorum
2179 Beğeni ,   4 Yorum
2319 Beğeni ,   1 Yorum
1519 Beğeni ,   20 Yorum
2283 Beğeni ,   9 Yorum

Protez Saç

Protez Saç, Saç ProteziProtez Saç ?? Öncesi Bilgilendirme
Yüzyıllardır insanların en çok özen gösterdiği konulardan biri kişisel bakımdır. Tarihin her döneminde kişisel bakım denince akla ilk gelen şey tabi ki saçlar oluyor. Zira saçlar insanlar için oldukça önemlidir. Dış görünüşün büyük oranda saçların görünüşü ile ilgisi vardır. Dahası saçlar her zaman insanın hayatında simge gibidir. Tarzını, konumunu, görüşünü dahi yansıtır saçlar. Hatta bazı dönemlerde saç tasarımları sınıf farklarını bile göstermiştir. Örneğin Rönesans’ın Barok döneminde bukleli saç takan aristokratlar, bulunduğu konumu ifade etmesi açısından ve halktan ayırt edilmesi için özellikle kullanılmış ve halk tarafından büyük saygı duyulmuştur. Yada dinlediği müziğin ruhunu yansıtmak isteyen rockçı gençliğin de tarzını uzun saçlar belirlemiştir. Her dönem saç modelleri modası gelişmiştir. Hatta o dönemi ifade ederken ilk aklımıza gelen gene saçlar olmuştur. 90’lar modasının temelini perma oluşturması gibi. Yada Mısır Firavunları’nın eşlerinin Nefertiti modeli dediğimiz dümdüz uzun küt ve kahküllü modelini görünce o dönemi anımsamamız gibi. Günlük hayatımızda da en önem verdiğimiz bakımımız saçlarımızdır. Kendimize en çok yakışan model yanı sıra zaman zaman oluşan trendleri takip edip ona göre kesim yapar yada boyatırız. Saçlarımıza ne kadar güvenirsek kendimize de o denli güveniriz. Sözgelimi bir kuaförden çıkan kişinin yürüyüşündeki kendinden eminliği ve havalılığı farketmeyeniniz yoktur. İşte bu tam da saçlarımızın bakımına güvenmemizle alakalıdır. Ve bir çok uzman psikolog tarafından da kabül görmüştür.
İçinde yaşadığımız dünyada hızla değişen durumlarla, artık doğal beslenemememiz, GDO’lu yiyecekler tüketmemiz, stresli şehir hayatları, değişen Protez Saçiklim koşulları ve kullandığımız kozmetik ürünler gibi birçok sebeplerden dolayı saç dökülmesi hemen bütün herkesin yaşadığı genel bir sorun haline geldi. Bazı kişilerde aileden gelen ırsi dediğimiz soyaçekim durumlarını da göz önüne aldığımızda erken yaşlarda ciddi kelliklere varan dökülmeler yaşanmaktadır. Bu dökülmeler de insanların hayatlarını ciddi etkilemekte, kendine güveni sarsmakta ve mutlu olmalarını engellemektedir. Kelleşmeyle ilgili birçok yöntem bulunmaktadır. Saç ekimi, peruk vs... ancak bunların hiç biri Protez Saç yöntemi kadar tatmin edici olmamıştır. Zira protez saç'ın avantajları diğer tüm yöntemlere göre çok daha fazladır.

Protez Saç Nedir?

Protez Saç, herhangi bir cerrahi müdahale gerektirmeyen ve sınırsız saç yoğunluğu elde edebileceğiniz en profesyonel ve teknolojik saç ekim yöntemidir. Bu yöntem bay - bayan ayırt etmeksizin herkese uygulanabilmekte olup ciddi bir tatmin sağlamaktadır. Saçları dökülmüş yada seyrelmiş kişilerce her yaştan kişiye uygulanabilir olması ve saçlanan yerdeki saçlarla her tür orijinal saça uygulanan müdahalelerin uygulanabilmesi sebebi ile son günlerde en çok tercih edilen yöntemlerden biri haline gelmiştir. Oluşan sonuçta en doğal görünüm ve bakımlı saçlara sahip olmak “Enjekte Sistem” saç protezi yöntemi ile mümkün kılınmaktadır.

Protez SaçEnjekte Sistem ile Protez Saç Nasıl Yapılır?

Protez Saç uygulamalarının içerisindeki, canlı saça en yakın sonuçları veren “TEK” yöntem Enjekte Sistem’de; ilk önce saçlanacak bölge analizi yapılır. Akabinde saçsız bölgenizin tasarımı çıkartılarak, ten rengi, saç kalınlık/incelik, model ve alın çizgisi, saç yoğunluk ve saç dalga oranı, var ise beyaz saç oranları hesaplanacaktır. Bu aşamadan sonra 2 alternatif çözüm sunulmaktadır. 1. alternatifte saçlanmak isteyip, bazı korkulardan dolayı (kişinin konumu, beklentisi ve dökülmüş bölgenin büyük olması) çevresinden tepki almamak için tasarlanmış “adım adım” saçlandırma teknolojisi olan “Step1” ile yavaş yavaş çoğalarak uzayan saçlarla kellik problemini kimseye hissettirmemek mümkündür. Böylelikle saç çoğalması sizin yaşantınız içinde doğal bir yöntemle eski saçınıza kavuşmanızı sağlayacak ve bu sayede yeni saçlarınıza çevreniz ve siz günden güne fark etmeden alışacaksınız. 2. alternatif ise, yoğun saçı seven ve seyrek saç ile mutlu olmayacağını düşünüp radikal bir değişimle kendini ödüllendirmek isteyen kişiler için tasarlanmış “Step2” uygulamasıdır. Bu aşamada istediğiniz modeli ve istediğiniz saç yoğunluğunu hayal etmeniz yeterli. Bildiğimiz saç ekim yöntemlerinde saçlar bir günde son şeklini alıyorken Enjekte Sistem protez saç yönteminde, 2 ila 3 ayda son şekline ulaşacaktır.  Dolayısı ile bu süre içinde hem bulunduğunuz sosyal ortamlar zamanla çoğalan saçlarınıza alışacak hem de siz bu doğal süreçte rahatsız olmadan çevrelerinizle hayatın tadını çıkaracaksınız. Zira takdir edersiniz ki, doğal olmayan protez saç uygulaması ile toplum karşısına çıkarak şaşkın bakışlara, kinayeli sorulara maruz kalmak yerine, daha önce neden böyle bir değişim konusunda geç kaldığınızı yargılayıcı mutluluk veren sorulara, hayranlık uyandıran bakışlara sahip olmak istiyorsanız, kendinize yapacağınız en büyük yatırım için doğru yerdesiniz.Bayan Protez Saç

Saç Protezinde Türkiye’de öncüyüz!

Saç protezi konusunda Türkiye’nin en tecrübeli ekibi olarak sizleri doğal güzelliğinize kavuşturmayı amaçlıyoruz. Image maker konusunda uzman ekibimiz ve sizlerin kavuşacağı doğal saçlarınıza trend modellerle ulaşmanızı sağlıyoruz. Herhangi bir cerrahi müdahale yapmadan kişiye göre tasarlanan protez saç hizmetimiz ile kendinize olan güveniniz tazelenecek ve her zamankinden çok daha mutlu yeni bir yüz ile iş hayatınızda bile daha başarılı olacaksınız. Kullandığımız Enjekte Sistem ile eski saçlarınıza; hatta daha güzeline maksimum 3 ayda sahip olabileceksiniz. Böylelikle saçlanma işleminiz, kelleşme sürecine nasıl alıştınızsa ve bir sabah kalktığınızda artık belli bölgelerde hiç saç olmadığını fark ettinizse; bu sistemle de saçlanmaya alışacak ve üç ayın sonunda bir sabah kalktığınızda artık komple yoğun ve canlı saçlara sahip olduğunuzu fark edeceksiniz.Protez Saç
Özellikle yoğun bahar aylarındaki dökülmeler ve hastalık sonrası oluşan tedaviden dolayı dökülen saçlar için ilk ve en etkili yöntem saç protezidir. Bazı kişiler saç dökülmeler çoğaldığında çeşitli losyonlar kullanarak bunu durdurma yolunu tercih eder. Bu yöntem belli bir oranda etkilidir. Ancak ilacın ya da losyonun bırakılması halinde daha şiddetli dökülmelerle karşılaşılacağı unutulmamalıdır. Bu bağlamda saç dökülmesi yoğunlaştığında Dermotologlara başvurulmalıdır. Saçlardaki seyreklik giderek arttığında veya komple kellik yaşanan bölgede artık saç ekimi yapılabilmektedir. Ancak saç ekimi, kişinin saç yapısı ve saç kalitesi uygun ise, çok başarılı olabilir. Özellikle 18-35 yaş arası kişilerde; saç dökülmesi süreci devam edeceğinden, ekilen saçlar ve var olan saçlar zamanla dökülecek, gene seyrek ve saçsız olarak hayatınıza devam etmiş olacaksınız. Bu yaşlar arasında saç ekimi düşünen kişilere, saç ekiminde kelleşen bölgeye saç ekmek için ense ve kulak üstlerinde var olan saçlar kullanılacaktır. Asıl sermayeniz olan ve alınan bölgede bir daha çıkmayacak saçları erken harcamak, saç dökülmesi devam eden bir kişide donör bölgedeki alınacak saçların azalmasına, bir sonraki saç ekimi için elinizde yeterli oranda materyal kalmamasına sebep vermektedir. Bu ve benzer durumlarla karşılaşmamanız için sağlık açısından kemoterapi hastalarına dahi kullanım imkanı veren saç protez yöntemi Enjekte Sistem; kesin sonuç almak için doğru tercih olacaktır. Protez SaçÇünkü bu sistemde zayıf olup kapanacak bölgelerdeki saçlar devamlı kazınacağı için, saçlarınızın dökülmesi önlenerek dış etkenlerden korunması sağlanır. Böylece hem elinizdeki saçlardan olmamış hem de saç ekimi için doğru yaşa gelince devamlı kazınmaktan dolayı kaybedilmeyen saçlarla, daha verimli bir sonuç alınmaktadır. Bu sayede de saça en ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda seyrek veya saçsız değil, görünmek istediğiniz gibi hayatınıza devam ederken,  paranızı da boşa harcamamış olursunuz.
Deneyimli kadromuz, Enjekte Sistem ile saç protezi konusunda sizlere en doğru bilgiyi vermek ve sizleri doğal görünümlü mükemmel saçlara kavuşturmak için her geçen gün kendilerini geliştirmekteler. Protez saç yöntemlerindeki en doğal görünüm elde edilen Enjekte Sistem; transparan bir yapıda olup deriniz nefes alır ve su ile teması sağlanır. Ayrıca Gusül Abdesti açısından suyun temasının farz olduğunu bilerek cilde uygulama yapılmaktadır. Özellikle su geçirgen yapıştırıcılar ile cilde sabitlendiği için, Gusül Abdesti için herhangi bir sorun teşkil etmeyeceği için, dini açıdan da hiçbir sakıncası yoktur. Enjekte Sistem; günlük rutinlerinizi aksatmayacak şekilde tasarlanmaktadır. Bu sistem ile duş alabilecek saçınıza şekil verebileceksiniz. Bunun yanı sıra denize girmek, spor yapmak gibi aktiviteleri gerçekleştirebileceksiniz. Bu sistemde yapmanız gereken tek şey, kuaförlük hizmeti alır gibi 3-4 haftalık periyotlar halinde dilerseniz merkezimize gelerek veya 2-3 haftada 1 saatinizi ayırarak kendi imkanlarınızla yapacağınız bakımlarınız olacaktır. Bakımdan kastımız, alttan uzayan saçların kazınması için sabitleyicilerin tazelenmesi yeterlidir. Basit bir işlemdir, eğitimleri kurumumuzda verilir ve kişiyi zorlamaz. Cilde uyumlu medikal sabitleyiciler FDA uyumlu olup, sadece sağlıklı bireylerin değil KEMOTERAPİ tedavisinde bile doktorların tavsiye ettiği bir uygulama olan Protez Saç Enjekte Sistem ile deride her hangi bir alerjik sorunla karşılaşmazsınız.  
Günümüzde hem erkeklerin hem de bayanların en büyük sorunu olan saç dökülmesine bağlı kelliğin en doğal ve en tatmin edici çözümü Enjekte Sistemi saç protezidir. Tecrübeli kadromuz, uzman ekiplerimiz ile sizlerin hayatınızı daha mutlu kılmak için sürekli yeni teknolojileri takip ediyor ve alanımızda uluslararası standartlarda ve teknolojide hizmet veriyoruz.  Tesisimizin temizliği ve titizliği ile kullandığımız ekipmanlarımızın son teknoloji olması ile sizlere verdiğimiz hizmetin en kalitelisiniz sunuyoruz.
Enjekte sistem saç protezi yöntemi dünya ile aynı anda ve aynı kalite standartlarında sizlere sunulmakta. Üstelik sizlere özel ödeme seçenekleri ve kampanyalar dahilinde.
Kellik kaderiniz değildir. Tek yapmanız gereken kararınızı verip bizimle temasa geçmeniz. Sonrasında hayatınızın doğal akışında doğal yöntemle saçlarınıza kavuşmanız için bizler yanınızda olacağız.....

Türkiye'deki En İyi Protez Saç Firması Sizlerin Beğenileriyle Mümkün.
Saç Protezi ve Diğer Çözümlerimiz İçin Protez saç Videolarımızı ve Referans Resimlerimizi İncelemenizi Tavsiye Ediyoruz..

 ;