Protez Saç

Neden New Hair ? FARKIMIZ NE ?

Bugüne kadar birçok protez saç merkezindeki uzmanları yetiştirenler olarak “en doğal protez saç” uygulamasını tasarlamak için, sadece kurumun saç ithal etmesi veya markanın arkasına sığınması yeterli olmamaktadır. Dünya starlarının saçını yapan firmalardan bile ürün ithal etseniz, istenilen sonuç için “Teknik Yeterlilik” ve “Sanatsal Bakış”  bu sektördeki en önemli meziyet olarak karşınıza çıkacaktır. Yapılacak değişimde, önce uzman kişinin sizi tanıması ve yaşam tarzınıza en uygun tasarımın fizibilitesini hazırlaması gerekmektedir. İşte bu aşamada “TEKNİK YETERLİLİK” karşınıza çıkacak, tecrübesiyle size hayal değil, somut örnekler sunması gerekecektir. Yapılacak tasarım hayata geçirilirken “SANATSAL AYRINTILARA” önem verilirse, hem çevrenizin hem de sizin takdirinizi kazanarak, değişimden büyük bir mutluluk duyacağınız bir çalışma olacağından emin olabilirsiniz.

Ya aksi olursa?

Tabi ki herkes “en iyisi benim” diyecektir. Belki biz bile aynı slogan üzerinden gidiyoruz. Fakat sektörün eksik ve yeterli olmayan yönlerini biliyor ve ona göre hareket ediyoruz. En somutları 450-500 tl’den başlayan fiyatlarla satış yapan firmaların reklam yüzü olan Fatih Ürek, Maceracı - Murat Yeni, Coşkun Sabah, Türkiye’nin ilklerinden olmalarına rağmen, kafalarında ne taşıdıklarını bilemediğimiz Suat Kaya gibi örnekler “Teknik Yeterlilik” ve “Sanatsal Bakış”ın ne kadar önemli olduğunun kanıtıdır. Sektörde bu anlamda her zaman kaliteye önem göstermeye çalışan, yapmış olduğu işlerle başarmış olduğu ünvanı sonuna kadar hakeden “Türkiye’nin tek markası” Syn. Ertaç Şensoy’a ve eski ekip arkadaşlarım Nova Hair ailesine rakip olmaktan duyduğum heyecan için, ayrıca bana olan desteğini esirgemeyip her daim yanımda olduğunu hissettiren Syn. Ertaç Şensoy’ada tekrar tekrar teşekkürlerimi bir borç bilirim.

Bu kadar eleştiri yaptık ama bizim farkımız ne?

Bu zamana kadar Türkiye’nin ilk firmalarında gelinebilecek en son noktaya kadar geldik. Hatta internetteki kullandıkları “öncesi-sonrası” değişimlerini de yapanlar bizleriz. Deneme yanılma yaparak yurt dışındaki Amerika dahil tüm dünyadaki saç imalatı yapan firmaları denedik. Amerika’dan saçı transfer ettik diye sevinirken, fabrikasının uzakdoğu menşei olduğunu görünce hayal kırıklığıda yaşadık. Sonunda işini en az bizim gibi titizlikle yapan bir firma ile çalışmaktayız, sonuçlarını da biliyoruz. 2000 yılından beri edindiğimiz tecrübe ve deneyimlerimizden sonra, binlerce insanın değişimine ve adını burada yazamadığımız bir çok ünlünün tasarımlarını yapanlar olarak, zamanı geldiği için yeni merkezimize geçerek sizide heyecanımıza ortak etmek için şimdilik İstanbuldaki ofisimize bekliyoruz. “Devamlılık Standardı” ve Türkiye’nin en profesyonel protez saç tasarımlarını sunarak, insanlara “tutamayacağımız sözler vermeden”  para kazanmaktan mutluluk duyuyoruz.

 

Yakında, bizim gözümüzden bakarak, KALİTEYE önem veren her ilde sizinleyiz…

Merkez Fotoğrafları