Saç Protezi

Bireylerin kendilerine olan özgüvenlerinin en önemli kaynaklarından biri de dış görünüştür. İnsan vücudunda ilk dikkat çeken yer kişinin yüzü olduğundan, saçlarımız görünüşümüz açısından çok önemlidir.
Özellikle saç dökülmesiyle gelen, kişinin yaşına uygun olmayan görünüm çok ciddi özgüven eksikliği sorununu beraberinde getirmektedir. Diğer yöntemler incelendiğinde kişinin saç yapısı ve saç kaybedilen bölgenin özelliklerini araştırmak ve saptamak, kişiye özel bir uygulama olduğundan 2-3 aylık bir araştırma ve bekleme süreci gerektirmektedir. Saç protezi ise çok daha tatminkar ve yoğun bir görüntü sağlamaktadır.Saç protezi sayesinde adım adım saçlanarak çevrenizin de dikkatini üzerinize çekmeden yeni görüntünüze rahatlıkla ve hızlıca alışacaksınız. Sektördeki tecrübemiz ve profesyonel hizmetimizden ne kadar memnun kalacağınızı görmek için mutlaka ücretsiz randevu alınız. 

Protez saç artık ülkemizde de yaygınlaşmakta olup firmamız bu konudaki en etkin ve başarılı çözümleri üretmektedir. Saç protezinin kişilerin özgüvenini yükseltmek açısından çok önemli olmasının yanı sıra saç protezi, saç ekimine kıyasla uygulama açısından da daha kolay bir tekniktir. Bu sistemde sadece sorunlu bölge saptanarak uygulama yapılmaktadır. Kişi günlük faaliyetlerini kolay bir şekilde yerine getirebildiği gibi saç ekiminde yaşanan acıyı ve ağrıyı çekmeyecektir. 25-30 yaş aralığı saç dökülmesinin en sık görüldüğü yaşlardır. Bu yaşlar aralığında yapılan saç ekimleri, dökülme devam edeceğinden dolayı beklenen sonuçları vermeyebilir. Saç protezi bu durumda imdadımıza yetişen en kesin çözümdür. En önemlisi saç protezi 7 den 70 e herkese uygulanabilen etkileyici, kesin ve ağrısız bir çözümdür. Kişinin kendisini daha iyi ve daha emin hissedebilmesi için hayatımızda sağlıklı saçın çok önemli rolü bulunmaktadır. Maalesef yaşa uygun olmayan görünüm, saç dökülmesi ile ortaya çıkarak insan hayatını olumsuz etkilemektedir. Bu durum kişinin kendine olan güven ve sevgisini azaltıp, kişiler arası ilişkilerden uzaklaştırarak çoğu zaman asosyal bir insana dönüştüren en önemli sebeplerden biridir.

Bizimle saçlarınıza yeniden kavuşmak... Dış görünüşünüz, özgüveniniz açısından hayatınızda çok büyük rol oynamaktadır. Saç dökülmesi, kişinin hayat standartlarını son derece kötü etkileyip psikolojik olarak çok ciddi çöküntülere sebebiyet verebilir. Böyle anlarda saç protezi kişinin beklentilerine tam olarak karşılık vermektedir. Saç protezi sonrası elde edilen saç yoğunluğu, görünüş ve tabii ki aynı zamanda stil olarak ta bireyi tatmin edecektir. Özellikle saç dökülmesi sorunu yaşayan ve alternatif saç stillerini seven insanlar için saç ekimi tatmin edici bir sonuç vermemektedir. Saç ekimi uygulamasında istenen saç yoğunluğu bulunamazken, saç protezinde böyle bir sıkıntı ile karşılaşmamaktayız. Saç protezi yaptırılırken dikkatli ve seçici davranılmalıdır aksi takdirde istenmeyen sonuçlarla karşılaşılabilir. Enjekte sistemde, saç derisiyle saç arasındaki uyum önemli bir veridir. Protez Saç uygulamaları size kesin sonuç ve sınırsız saç yoğunluğu imkanı sağlayarak, etkileyici bir görüntüye sahip olmanızı ve geri kalan hayatınızı daha tatminkar yaşamanızı sağlamaktadır. Protez Saç Sistemleri, tıbbi müdahale gerektirmeden istenilen sonuca ulaşabileceğiniz en güvenilir saçlandırma tekniklerin birisidir. Saçları dökülmüş seyrekleşmiş veya incelmiş kişilerin başvurduğu en profesyonel yöntem olan Protez Saç uygulamasını, herkes yaptırabilir. “Enjekte Sistem”  önce kişinin saç yapısı ve kaybedilen bölge tespiti yapılır ve sonrasında yapılacak uygulama kişiye özel olacağından minimum 2-3 ay beklenilecektir ve kişinin planlarını ona göre yapması gerekecektir. Merkezimizde sadece en iyisini isteyenler için Protez Saç Sistemleri yapılmaktadır. Türkiye’nin en profesyonel ekibinin çalışmasını yaptığı Protez Saç Sistemleri ile adım adım kellikten kurtulacaksınız. Sıradan Protez Saç tekniği ile yapılan standart uygulamalardaki birden bire yoğun bir saça hem kendinizin hem de çevrenizin alışması biraz zaman alacaktır. Doğrusu da bu değildir. Meraklı bakışlar ve kapalı sorular karşınıza çıkacaktır. Belki de bu görüntüden memnun kalmayarak sıradan Protez Saçı çıkartmak zorunda kalarak kullanmak istemeyebilirsiniz. Böyle uygulamalarda genellikle ön taraftaki saç çizgisinin kötü görüntüsü ve yoğun olması gözleri rahatsız eder. Bizim uyguladığımız estetik bir doğallığa sahip Protez Saçları, diğer ürünlerle gönül rahatlığıyla karşılaştırabilir, kararınızı verebilirsiniz. Sektördeki bilgimiz ve tecrübemizle ortaya çıkan “Türkiye’nin en doğal Protez Saç uygulaması” ile karşılaşan herkesin kullanabilmesi en büyük hedefimizdir. Sizde saç sorunlarınıza kalıcı bir çözüm arıyorsanız, aynı deneyimi yaşamış insanlarla yüz yüze tanışmanız, merkezimizde yapılan Protez Saçın diğerlerinden ne kadar ayrı bir sistem olduğunun farkına varmanız için ilk fırsatta randevu alınız.

Neden Protez Saç ?

Protez Saç ülkemizde hızla yaygınlaşmakta olan bir sistemdir. Firmamız, çağımızın sorunlarına en ideolojik ve bilimsel çözümler üretmeye devam etmektedir. Mutlu müşterilerimizi görmek için ofislerimize gelebilir, ürünlerimizi deneyebilirsiniz. Protez saç konusunda en kaliteli hizmeti veren firmamız, en doğal protez saç çözümlerini size sunuyor. Tamamen doğal, belli olmayan protez saç sistemi ile tüm müşterilerimize memnuniyet garantisi veriyor. Saçımız fiziksel görüntümüzün en önemli tamamlayıcısıdır. Aynı zamanda güzel bir görünümün en önemli parçasıdır. Görüntünün yanı sıra sağladığı özgüven sayesinde bireyin sosyal çevresindeki ilişkileri üzerinde olumlu etkileri vardır. Zaman içerisinde çeşitli sebeplerden ötürü saç kayıpları yaşayıp, görsel değişime maruz kalan bireyler önlem almak için birçok yola başvurabilirler. Saç ekimi bu süreçte bireylerde ilk akla gelen seçenek olmuştur. Ancak saç ekiminde istenilen başarının sağlanamaması ve ekimde yaşanılan sıkıntılar nedeniyle çoğu kişi alternatif sistemlerin arayışı içerisine girmiştir. İşte bu noktada devreye saç protezi girmiştir.

Saç Protezi NEDİR ?

Çeşitli yapışkanlar yardımıyla kafaya sabitlenen harici bir saçtır. Herhangi bir cerrahi müdahale gerektirmeyen, kişinin seyrek veya saç kaybı yaşadığı alan tespiti yapılarak ölçülendirilen bir uygulamadır. Saç protezi herhangi bir kısıtlama olmaksızın bireyin günlük faaliyetlerini dilediğince yerine getirebileceği, doğal insan saçından tasarlanan, kullanımı son derecede kolay ve sağlıklı bir uygulamadır. 

Neden Saç Protezini Saç ekimine tercih etmeliyiz ?

Başlıca sebepler 

  • Saç ekiminde yaşanan operatif ağrılar, şişkinlikler, uzun vadeli bekleyişler ve istenmeyen sonuç riski gibi kavramlar söz konusu değildir. Cerrahi bir müdahale söz konusu olmadığı için Saç Protezisistemleri ortalama 2,5-3 ay süre zarfı içinde kişiye yepyeni bir görüntüye sahip olma fırsatı sunar.
  • Saç ekiminin gerçekleşebilmesi için saç dökülme evresinin tamamlanmış olması gerekmektedir. Ekim yapılan kişinin saç dökülmesi devam ederse görüntü itibariyle saçlar eskisinden daha kötü bir hâl alacaktır. Saç dökülme evreleriyle ilgili belirli bir yaş olmamasına rağmen erkeklerde 20-35 yaş arası dökülmenin en fazla hissedildiği zamandır. Cerrahi bir müdahale bu yaş aralığında söz konusu olmamalıdır. Saç Protezisistemlerinde herhangi bir yaş kavramı söz konusu değildir. Kişisel bakımına özen gösteren herkes bu saçları rahatlıkla kullanabilir.

  • İnsanlarda her bir saç telinin kendine özgü bir dokusu vardır. Ön tarafta bulunan saçlar daha yumuşak ve narin yapıya sahiptir. Oysa başın arkasındaki saç çok daha serttir. Bu nedenle saç ekiminde arka veya yanlardan alınarak ön bölgelere ekilen saçlar, öndeki doğal saç yapısının niteliğine sahip olandır. Sadece saç dökülmesi değil çeşitli rahatsızlıklar içinde protez saç çok iyi bir çözümdür. Örneğin alopezi ya da halk arasındaki adıyla kellik kanser sonrası kemoterapilerden ötürü görülen dökülmeler ya da Trichotillomania...