Medikal Saç: adından da belli olacağı üzere, saç hastalıklarından muzdarip olan insanlara tasarlanan özel bir saçlanma yöntemidir. Medikal Saç cildi hassas ve problemli olan Normal saç dökülmelerinde, Kemoterapi ve Radyoterapi sonucu oluşan saç kayıplarında, Alopesi hastalıklarında, Liken hastalıklarında, Pelat, Trikotillomani gibi Saç koparma hastalıklarında hastaya hem moral, hem de güven verdiği için Bay-Bayan-Çocuk herkese uygulanan çok profesyonel bir yöntemdir.

Saç Sorunlarına Profesyonel Çözümler

Medikal Saç diğer yöntemlere nazaran, daha ince ve gözenekli yapısından dolayı cilde dost olup, kişiye büyük bir konfor sağlamaktadır. Hafif ve transparan olması gözlerinize inanamayacağınız bir sonucun mimarisidir. Medikal Saçı rakiplerinden ayıran en büyük özellik ise, tedavi sürecinde başınıza uygulanması gereken herhangi bir losyon var ise kullanabilme imkanınızın olmasıdır. Medikal saçın cilde uygulanan tarafına kullanılan jeller, normal sistemlerden daha hafif ve anti-alerjik olması, cildin çok çabuk alışmasını sağlamaktadır.

PERUK ulaşılabilirlik gereği veya imkanlar doğrultusunda önünüze çıkmış olabilir. Özellikle tedavi gören hastaların alınan ilaçlar nedeniyle kendilerini rahat hissetmeleri gerekmektedir. Dolayısıyla Peruklar bu tür ihtiyaçları karşılayamamaktadır. Peruklar; Kafa derisinde aşırı kaşıntı, kızarıklık, kafada ağırlık hissiyatı, yana kaymalar, kafadan çıkmalar, doğal saç görüntüsünden uzak bir görüntü verir. Kafanızdayken duş alamama gibi sorunlar yaratarak dilediğinizce kullanamayacağınız, rahatsızlık verici materyaldir. Oysaki sizler için özel tasarlanan ve birçok doktorun tavsiye ettiği ‘Medikal Saç’ tüm bu sorunların önüne geçmiş bir sistem olup, hafifliği ve konforunun yanı sıra kafanızdan çıkartmadan kullanabileceğiniz, saçlarınızla duş alabileceğiniz, fön çektirip toplayabileceğiniz, hatta denize dahi girebileceğiniz kimsenin fark edemeyeceği emsalsiz bir sistemdir.

Saçlardaki dökülme sizi ruhsal açıdan rahatsız edebilir. Birçok kişi bundan üzüntü duyar. Bu duygularınızı paylaşmaktan çekinmeyin ’’Medikal Saç‘’ ile tanışarak, bu deneyimi yaşayan kişilerle konuşmak sizi rahatlatacak ve kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

Daha iyi hissetmek, saçınızdan başlar

Yapmanız gereken sadece; en kısa sürede randevu almanız ve bir an önce yeni yüzünüze hazır olmanızdır.

Yorum Yap