New Hair

Türkiye'nin En Kaliteli Protez Saç Merkezi

Hakkımızda

Hakkımızda

Sizlerin yerine, sizin gibi düşünebilen, olmayacak hiçbir şeyi vaat etmeyen müşteri temsilcilerimiz “Doğru Satış” mantığıyla hareket etmektedir. Bilmeniz gereken ne varsa her şeyi tüm gerçekliği ile sizlere sunarak, güven ve memnuniyetin ilk adımlarını atmış oluyoruz. Başarılı bir uygulamanın en önemli adımı doğru saç ve cilt analizidir. Uzmanlıkla yürütülen kalıp ve tasarım aşaması bizleri kusursuz sonuca götürmektedir. Bilmenizi isteriz ki protez saç, peruk işleminden çok farklı, Enjekte Sistem ise diğer tüm protez saçlardan çok çok farklı bir sistemdir.

Günümüzde piyasada daha ucuza satılan, alt yapısı çok kalın ve doğallıktan uzak olan, sağlığı tehdit edebilecek perukvari protez saçlar mevcuttur. Enjekte Sistem bilinen tüm protez saç uygulamalarından ayrı tutulması gereken, çok özel bir sistemdir. Türkiye’de belki de dünyada uygulanan en kaliteli “EL İŞÇİLİĞİ ve ÜST DÜZEY TEKNOLOJİ” ile bugün gelmiş olduğumuz noktada, kendi saçınızdan ayırt edemeyeceğiniz doğallıkta, kusursuz uygulamalar yapmaktayız. Gerek yaptığımız ön görüşmelerde gerekse sosyal medya paylaşımlarımızda gerçekliğine inanamayacağınız doğallıktaki görsel sunumlarımız, başarımızın en büyük kanıtıdır. Ayrıca birçok merkezin kaçındığı canlı örnek görme imkanını sizlere sağlıyoruz. Bugüne kadar birçok protez saç merkezindeki uzmanları yetiştirenler olarak “EN DOĞAL PROTEZ SAÇ” uygulamasını tasarlamak için, sadece kurumun saç ithal etmesi veya markanın arkasına sığınması yeterli olmamaktadır. Dünya starlarının saçını yapan firmalardan bile ürün ithal etseniz, istenilen sonuç için “TEKNİK YETERLİLİK” ve “SANATSAL BAKIŞ” bu sektördeki en önemli meziyet olarak karşınıza çıkacaktır.

Barış Çınar Barış Çınar İşletme Müdürü
Kadir Kanıkara Kadir Kanıkara Operasyon Müdürü
Ömer Laçin Ömer Laçin Teknik Müdür

Yapılacak değişimde, önce uzman kişinin sizi tanıması ve yaşam tarzınıza en uygun tasarımın fizibilitesini hazırlaması gerekmektedir. İşte bu aşamada “TEKNİK YETERLİLİK” karşınıza çıkacak, tecrübesiyle size hayal değil, somut örnekler sunması gerekecektir. Yapılacak tasarım hayata geçirilirken “SANATSAL AYRINTILARA” önem verilirse, hem çevrenizin hem de sizin takdirinizi kazanarak, değişimden büyük bir mutluluk duyacağınız bir çalışma olacağından emin olabilirsiniz. Unutmayınız ki kolay olan satışı herkes yapabilir.

Biz sizin için zoru seçiyoruz! Bizi tercih etmeniz için en önemli sebep ” SADECE DÜRÜST OLUYORUZ.”

Saygılarımızla…

“YETERİNCE GELİŞMİŞ EL İŞÇİLİĞİ, SİHİRDEN AYIRT EDİLEMEZ!”