New Hair

Türkiye'nin En Kaliteli Protez Saç Merkezi

Her Protez Saç Sizin İçin Uygun Olmaz

Her Protez Saç Sizin İçin Uygun Olmaz

Günümüzde saç dökülmesi birçok insanın en Muzdarip olduğu  bir durum. Saç dökülmesi sorununu çözmek için birçok başarısız yöntemi denedikten sonra, uygun maliyetli saçlandırma sitemlerini tercih edebiliyor.

Protez Saç ile Estetik Kaygılardan Kurtulun

Birçok kişi saç dökülmesi sorunu ile karşılaştığında bu soruyu sorar. Newhair, dünyanın birçok ülkesinden binlerce insanı uyguladığı kaliteli ve estetik saç protezi ile hayallerine kavuşturmayı başardı. Newhair, protez saç uygulamaları ile estetik kaygılarınızı giderecek çözümler üretiyor ve doğru tercih yapmanıza da yardımcı oluyor.

Dökülme ve kellik olan bölgeye uygulanan Newhair Saç Protezi, kişinin günlük rutininde herhangi bir kısıtlamaya neden olmaz. Bir insan doğal saçıyla ne yapıyorsa, Newhair uzmanlığı ile tasarlanmış protez saçla da aynısını gerçekleştirebiliyor. Bu bağlamda protez saç ile; duş alabilir, havuzda veya denizde yüzebilir, saç kurutma makinesi kullanabilir, saça şekil verebilir ve fırça kullanabilirsiniz.

En yüksek kalite standartlarında Newhair imzasıyla hazırlanmış bir protez saç, kullanıcıya saçının rahatlığını ve kullanım kolaylığını sunar. Bu sayede protez saça sahip olan kişinin bu konu da herhangi bir endişesi kalmaz. Çünkü protez saç gerçek insan saçından yapıldığı için aradaki farkı kimse anlayamaz.

Protez Saç Neden Üretiliyor?

Newhair protez saçlarını peruk ya da takma saçtan ayıran en önemli özellik ise üretiminde gerçek insan saçı kullanılmasıdır. Protez saç uygulamaları kişiye özel hazırlanmaktadır. Kişinin saç problemi yaşadığı bölge detaylı bir şekilde incelendikten sonra istenilen uzunlukta ve modelde protez saç üretilir ve daha sonra saç protezi, saç dökülmesinin yaşandığı bölgeye uygulanır.

Newhair, Türkiye’nin sayılı protez saç merkezleri arasında lider olarak gösterilen merkezlerden biridir. Protez alanında uzman ekibe sahip olan Newhair, doğal tasarıma sahip protez saç hizmetleriyle de dünyanın birçok ülkesinden binlerce insana hizmet vermektedir. Dünyayı etkisi altına pandemi sürecinde bile Newhair, müşterilerine uzaktan destekle yardımcı oluyor.

Her Protez Saç Size Uygun Olmayabilir

Eğer ilk kez protez saç sistemi deneyimi yaşayacaksanız, hangi saç tipinin size uygun olduğu noktasında ya da sonraki aşamalarında yapmanız gerekenler konusunda kafanız karışabilir.

Her protez saçın sizler için uygun olmayacağı bilincinde olan Newhair, profesyonel kadrosuyla size uygun protezi seçmenizi de yardımcı oluyor. Newhair, kişiye özel saç sistemleriyle saç seyrelmesi ve saç dökülmesinin dünyanın sonu olduğu korkusunu da ortadan kaldırır. Özel yapım saç protezleri ve saç dökülmesi çözümlerinde uzman olan Newhair, saç sorununuz ne olursa olsun, ortadan kaldırmayı sizlere taahhüt ediyor.

Binlerce Mutlu Müşteri

Newhair’in protez saçları, doğal ve yumuşak dokunuşuyla dünya çapındaki birçok müşterisinin memnuniyetini sağlıyor. Doğal ve estetik görünümü sayesinde bireylerin günlük yaşamlarında güvenlerini yeniden kazanmalarına yardımcı oluyor. Son derece estetik ve kişiye özel sistemler sunan Newhair, aynı zamanda en iyi saç dökülmesi tedavisi çözümlerini ve desteğini de sunmayı amaçlıyor.

Newhair, müşterilerinin tam memnuniyetini hem ürünleri hem de müşteri hizmetleri ile maliyetine uygun olarak hedeflemektedir.

Newhair saç protezleri hem şık görünüyor hem de kullanımı son derece kolaydır. Normal saçlarınızdan hiçbir farkı olmayan bu saça bakım yapmak son derece önemli bir noktadır. Newhair, bu noktada da müşteri memnuniyetini önde tutarak, kişilere saç bakımı eğitimi konusunda destek vermektedir. Böylece kendi evinizde kendi bakımınızı yapabilirsiniz.

Bakım için seçeceğiniz protez saç şampuanı ve saç kremi ise son derece önemlidir. Newhair’in saç protezi bakım ürünleri saç protezlerinizin daha uzun ömürlü olmasını sağlıyor.

Başarılı bir uygulamanın en önemli adımı doğru saç ve cilt analizi olduğu bilinciyle hareket eden Newhair, uzmanlıkla yürütülen kalıp ve tasarım aşaması ile hizmetlerinde kusursuz bir sonuç elde etmektedir.

F