New Hair

Türkiye'nin En Kaliteli Protez Saç Merkezi

Kadın Protez Saç

Kadın Protez Saç

Kadın Protez Saç nedir? Protez saç nasıl bir sonuç verir?

Kadın Protez Saç ile ilgili bilmeniz gerekenler ve protez saç Çözümleri;

Kadın Protez saçözellikle son yıllarda ülkemizde fazlasıyla ilgi ve ihtiyaç duyulan kişisel bakım uygulamaları arasında yer almaktadır.

Öyle ki, konu estetik görünümün çok ötesinde. Her toplumda kadınların saçı; yüzyıllardır, hem dişiliğin sembolü hem de sosyal hayatta kadınların en değerli güzellik değerlerinden biri olma özelliğini koruya gelmiştir.

Kadın Protez Saçbu nedenle kullanım açısından ihtiyaç duyulması halinde kadınlar tarafından rahatlıkla kullanılmaktadır.

Toplumda saçı dökülen bir erkeğin veya saçı azalan bir erkeğin durumu normal karşılar. Fakat, saçı kısmen dökülen veya kel olan bir kadına yönelik toplumsal yaklaşım aynı olmamaktadır.

Kısacası, toplum saçı olmayan erkeğe alışık, ancak saçı olmayan kadına değiş demek de mümkün.

Bu nedenle, bir çok farklı nedenden dolayı saçı azalan, saçı dökülen veya kel denilecek oranda saç kaybı yaşayan kadınlar, en kısa sürede bu saç kaybını gidermek istiyor.

Kadın Saç Protez kullanımındaki en yaygın nedenle baktığımızda kötü saç bakımından, saç hastalıklarına veya sağlık sorunlarına kadar varan farklı durumlar var. Kadın Saç Protez uygulamaları bu sebeple, son yıllarda hem yaygınlaşmış hem de uygulama kaliteleri bakımından değer kazanmıştır.

Kadın protez saç

New Hair, Kadın Protez saç uygulamalarında size kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor

Saç Protezi Nedir?

Protez saç, gelişmiş teknik yöntemlerle yüzde 100 insan saçı dokusundan üretilmesidir. Protez saç, özel yapıştırıcılarla kel, saçı dökülmeye başlamış olmasının yanı sıra saçların seyreklik gösterdiği insanlara da uygulanır. Protez saç, saç ekim uygulamasından ayrı olarak kişiye özel olarak tasarlanabiliyor.

Bu nedenle Protez Saç, kullanım nedeni ne olursa olsun kullanan kişi için özellikle sosyal açıdan büyük bir özgüven ve rahatlık sağlamaktadır.

Aynı şekilde, psikolojik olarak kişinin kendini eksiksiz ve güzel bulması bakımından da önemli bir uygulamadır.

Peki, Protez Saçı uygulamasını günümüzdeki bir çok benzer uygulamadan farklı kılan şey nedir?

 • Kadın Saç Protezi  peruk ve diğer saç uygulamalarından en önemli farkı gerçek insan saçının kullanılmasıdır
 • Saç Protezi; cerrahi bir uygulama olmadığından hiç bir sağlık riski oluşturmamaktadır.
 • Kalite standartlarına uygun biçimde üretilmiş bir saç protezinin, kullanıcıya hiçbir yan etkisi yoktur.
 • Protez saç uygulanacak kişinin talebine göre, istediği şekil, renk ve uzunlukta hazırlanıyor.
 • Protez saçlar, uygulanacak kişideki mevcut saçlarına hiç bir zarar vermez.

Sağlıklı yapılan Protez uygulamalarında, kişinin kafa derisi hava alır ve ekstra bir terleme durumu oluşmaz.

Kişiye Özel Protez Saç Uygulaması

Söz konusu insan saçı ile üretilen protez saç uygulamaları aynı zamanda kişi için özel olarak tasarlanmaktadır.

Bu konuda Türkiye’de ve dünyada sektörel haklı bir başarıya sahip olan New Hair, kişiye özel tasarım konusuna özellikle önem vermektedir.

Uygulamadan önce kişiye hazırlanacak olan saçlara; kişinin ihtiyacına göre detaylı bir analiz yapılmaktadır.

Bu detaylı çalışma sonucunda Protez saç kullanacak bayanın istediği bölgeye, istediği uzunluk ve modelde protez saç uygulaması yapılmaktadır.

Bu aşamanın ardından saç protez uygulamasına geçilerek, yüzde 100 doğal saçlardan üretilen protez, özel sabitleyici bant ile saç derisine sabitlenir.

Elbette, Kadın Saç Protez uygulamasındakişi dilediği zaman saç protezini çıkartabilir.

Protez Saç Kimlere Uygulanır?

Herhangi bir nedenden dolayı meydana gelen saç kaybı sonrasında saç protez uygulaması; kadın, erkek, genç, yaşlı herkes açısından kolay ve uygun bir uygulamadır. Sağlık açısından da oldukça güvenli olan bu uygulama hem çok konforlu, hem de uzun ömürlü bir kullanım kolaylığı sunmakta. Günümüzde oldukça yaygın bir kullanıma sahip olan protez saç uygulaması; genel olarak kadın veya erkek ayrımı olmadan, 12 yaşın sonrası herkes tarafından güvenle kullanılabilen bir uygulamadır. Saç protez uygulaması; genetik ve çevresel nedenlerden dolayı saç kaybı yaşamış kişiler tarafından kullanılmaktadır. Öte yanda; Troid, Guatr, Kemoterapi ve Radyoterapi tedavileri yada Saç kıran gibi hastalıklarda kalıcı veya geçici saç dökülmesi durumunda da kullanılabilmektedir.

Protez Saç Bakımı

Saç protezi, kullanan kişiye kendi saçları ile günlük hayatta yapabileceği bir çok şeyi kolaylıkla yapmasına olanak sağlar. Mesela, Kadın Protez saç uygulaması kullanan bir bayan rahatlıkla duş alınabilir, denize veya havuza keyifle girebilir. Öte yandan yine saç protezi kullanan biri saçlarını rahatlıkla tarayıp şekil verebilir ya da kuaförde saçlarına dilediği gibi fön çektirebilir. Bunun için uygulama öncesi güvenilir bir kuruma saç protezini yaptırmış olmanız yeterli.

Protez Saç Fiyatları

Protez saç uygulamalarında protez saç fiyatları, kişiye özel tasarlanması ve bakımı gibi bir çok nedenle değişiklik gösterebilmektedir.

Kadın Protez saç Alanında New Hair Farkı

New Hair Kadın Protez saç uygulamaları konusunda sektörel bir başarıya sahiptir. New Hair dünyanın bir çok ülkesinden gelen insana uyguladığı başarılı protez saç çözümleri ile bu alanda sağlıklı ve güvenilir bir marka olarak ön plana çıkmaktadır. Siz veya sevdikleriniz için saç protezi uygulamasına ihtiyacı ortaya çıktığında, bu kozmetik soruna çözüm ararken sağlıklı ve güvenli bir markadan hizmet almayı ihmal etmemelisiniz. Çünkü; yüksek kalite standartlarında hazırlanmış bir saç protezi kullanıcıya her açıdan konfor ve rahatlık sağlayacaktır. Kadın Protez Saç Uygulaması ve Protez Saç Kampanyalarını New Hair Instagram Sayfamızdan takip edebilirsiniz. Erkek Protez Saç Uygulaması İçin Tıklayın
 • KADIN PROTEZ SAÇ UYGULAMASI

  Newhair Ailesi olarak en doğal Protez Saç örneklerini sizler...

 • KADIN PROTEZ SAÇ UYGULAMASI - PROFESYONEL DOKUNUŞ

  Bugüne kadar gördüğünüz protez saç uygulamalarında bu kadar ...