New Hair

Türkiye'nin En Kaliteli Protez Saç Merkezi

Kadın Protez Saç

Kadın Protez Saç

Saçlarımız aynaya baktığımızda gün içinde ki ruh halimizi belirleyen etkenlerden biridir. New Hair, saçlarınızın belirlediği ruh halinizi olumlu yönde etkileyebilmek için protez saç ile doğallık ve kaliteyi sizlere sunmaktadır.

Bir çok farklı nedenden dolayı saçı azalan, saçı dökülen veya total saç kaybı yaşayan kadınlar, en kısa sürede bu saç kaybını gidermek istemektedir. Kadın Protez Saç, %100 insan saçı kullanılarak yapılan, dökülmeden önceki saçlarınızla, var olan yan saçlarınızla veya istediğiniz renk ve modelle birebir uyumlu yapılabilen doğal bir saçlandırma yöntemidir.

Kadın Protez Saç, bu nedenle kullanıma ihtiyaç duyulması halinde kadınlar tarafından rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Kadın Protez Saç kullanımında en yaygın nedenlere baktığımızda; ırsi(genetik), stres, uygun olmayan sıradan saç bakım ürünleri, kötü saç bakımı, saça yapılan yanlış işlem sonuçu, saç hastalıkları veya sağlık sorunları gibi sebepleri örnek gösterebiliriz. Kadın Saç Protez uygulamaları bu sebeple, son yıllarda hem yaygınlaşmış hem de uygulama kaliteleri bakımından değer kazanmıştır.

Kadın protez saç

New Hair, Kadın Protez saç uygulamalarında size kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor

Saç Protezi Nedir?

Protez saç, gelişmiş teknik yöntemlerle % 100 insan saçı dokusundan üretilmiştir. Saç Protezi, kısmi-bölgesel seyrelmiş, kısmi-bölgesel saç kaybına uğramış, veya tamamen dökülerek saç kaybına uğramış insanlara uygulanmaktadır. Protez saç, saç ekim uygulamasından ayrı olarak kişiye özel olarak tasarlanmaktadır.

Protez Saç, kullanım nedeni ne olursa olsun kullanan kişi için özellikle sosyal açıdan büyük bir özgüven ve rahatlık sağlamaktadır.

Kişi protez saçın doğallık ve rahatlığından dolayı bir kullanıcı olduğunu unutur, psikolojik olarak saçının belli olma korkusundan uzak olacağından kusursuz saçları ile gündelik yaşamına aralık vermeden gönül rahatlığıyla devam etmektedir.

Peki, Protez Saçı uygulamasını günümüzdeki bir çok benzer uygulamadan farklı kılan şey nedir?

Kadın Saç Protezi peruk ve diğer saç uygulamalarından en önemli farkı gerçek insan saçının kullanılmasıdır.

Kullanılan bu protez saçlar, medikal bantlar ile sabitlendiğinden doğru kalite, doğru uygulamada hiç bir şekilde protez saç kullanıldığı belli olmamaktadır.

Saç Protezi; cerrahi bir uygulama olmadığından hiç bir sağlık riski oluşturmamaktadır.

Kalite standartlarına uygun biçimde üretilmiş bir saç protezinin, kullanıcıya hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır.

Protez saç uygulanacak kişinin talebine göre, istediği şekil, renk ve uzunlukta hazırlanmaktadır.

Protez saçlar, mevcut saçlara hiç bir zarar vermemektedir.

Sağlıklı yapılan Protez uygulamalarında, kişinin kafa derisi hava alır ve ekstra bir terleme durumu oluşmaz.

Kadın protez saç

New Hair, Kadın Protez saç uygulamalarında size kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor

Kişiye Özel Protez Saç Uygulaması

Söz konusu protez saç uygulamaları insan saçı ile üretilmektedir. Aynı zamanda üretilen bu saçlar kişi için özel olarak tasarlanmaktadır.

New Hair bu konuda Türkiye’de ve dünyada sektörel haklı bir başarıya sahiptir. Kişiye özel tasarım konusuna da özellikle önem vermektedir.

Uygulamadan önce saçlara; kişinin ihtiyacına göre detaylı bir analiz yapılmaktadır.

Bu detaylı çalışma sonucunda Protez saç kullanacak kadının istediği bölgeye, istediği uzunluk ve modelde protez saç uygulaması yapılmaktadır.

Bu aşamanın ardından saç protez uygulamasına geçilir. Ardından %100 doğal saçlardan üretilen protez, özel medikal bant ile saç derisine sabitlenmektedir.

Elbette, Kadın Saç Protez uygulamasında, kişi dilediği zaman saç protezini çıkartabilir.

Protez Saç Kimlere Uygulanır?

Saç protezi 12 yaşından büyük olan herkes yaptırabilir. Saç protez, 12 yaşından büyük saç problemi yaşayan tüm kadın, erkek, genç, yaşlı herkes açısından uygulanabilir. Sağlık açısından da oldukça güvenli olan Protez saç uygulaması konfor ve uzun ömürlü bir kullanım kolaylığı sunmaktadır.

Günümüzde oldukça yaygın bir kullanıma sahip olan protez saç uygulaması; genel olarak kadın veya erkek ayrımı olmadan, 12 yaşın sonrası herkes tarafından güvenle kullanılabilen bir uygulamadır.

Saç protez uygulaması; genetik ve çevresel nedenlerden dolayı saç kaybı yaşamış kişiler tarafından kullanılmaktadır.

Öte yanda; Troid, Guatr, Kemoterapi ve Radyoterapi tedavileri yada Saçkıran gibi hastalıklarda kalıcı veya geçici saç dökülmesi durumunda da kullanılabilmektedir.

Protez Saç Bakımı Nasıl Yapılır?

Protez saç bakımı da en az 2 haftada bir düzenli olarak yapılmalı ve 2 hafta sonra protez saç bakım seans uygulanması fayda sağlar. Saç protezi bakımı seansların kaçırılmaması ayrıca önemlidir.

Saç protezi, kullanan kişiye kendi saçları ile günlük hayatta yapabileceği bir çok şeyi kolaylıkla yapmasına olanak sağlar. Protez saç kullanan bir kadın rahatlıkla duş alabilir, denize veya havuza keyifle girebilir. Öte yandan yine kadın saç protezi kullanan biri saçlarını rahatlıkla tarayıp şekil verebilir ya da kuaförde saçlarına dilediği gibi şekil verdirebilir, bunun için protez saç uygulama öncesi güvenilir bir kuruma saç protezi yaptırmış olmanız yeterlidir.

Protez Saç Fiyatları 2024 Ne Kadar?

Protez saç fiyatları, kişiye özel tasarlanması ve bakımı gibi bir çok nedenle değişiklik gösterebilmektedir. Kadın Protez Saç Fiyatları 800 $’dan başlamaktadır.

Kadın Protez Saç Alanında New Hair Farkı

New Hair Kadın Protez saç uygulamaları konusunda sektörel bir başarıya sahiptir. New Hair dünyanın bir çok ülkesinden gelen insana uyguladığı başarılı protez saç çözümleri ile bu alanda sağlıklı ve güvenilir bir marka olarak ön plana çıkmaktadır. Siz veya sevdikleriniz için saç protezi uygulama ihtiyacı ortaya çıktığında, sağlıklı ve güvenli bir markadan hizmet almayı ihmal etmemelisiniz. Çünkü; yüksek kalite standartlarında hazırlanmış bir saç protezi kullanıcıya her açıdan konfor ve rahatlık sağlayacaktır. Kadın Protez Saç Uygulaması ve Protez Saç Kampanyalarını New Hair Instagram Sayfamızdan takip edebilirsiniz. Erkek Protez Saç Uygulaması İçin Tıklayın
  • KADIN PROTEZ SAÇ UYGULAMASI

    Newhair Ailesi olarak en doğal Protez Saç örneklerini sizler...

  • KADIN PROTEZ SAÇ UYGULAMASI - PROFESYONEL DOKUNUŞ

    Bugüne kadar gördüğünüz protez saç uygulamalarında bu kadar ...

F