New Hair

Türkiye'nin En Kaliteli Protez Saç Merkezi

Sıkça Sorulan Sorular

Din açısından sakıncası var mıdır ?
Dinimiz açısından hiç bir sakıncası olmadığını bilmenizin dışında, merkezlerimizde görüşme yapılırken size test yapılacaktır. Bu test sonrası içinizdeki karmaşalardan uzaklaşarak huzurlu olacaksınız.
Kemoterapide saç dökülmelerine çözüm var mı?
Kemoterapi sürecinde, insanların saç dökülmesi gibi fiziksel değişimlerden dolayı tedaviden uzaklaştıklarını veya başka alternatifleri tercih ettiklerini doktorlarımızdan duymaktayız. Ancak protez saç, kemoterapi sonucu saç dökülmesinin neden olduğu fiziksel değişimleri minimize etme konusunda önemli bir çözüm sunmaktadır. Kemoterapinin vücut üzerindeki etkilerini en aza indirerek kişinin hastalık psikolojisinden uzaklaşmasına yardımcı olması, protez saçın çoğu otorite ve doktorlarımız tarafından desteklenmesini sağlamaktadır. Hastalarımızın çoğu, protez saç sayesinde "aynaya baktığımda kendimi iyi hissettiğim için, tedavi sürecinde olduğumu ne bana, ne çocuğuma, ne de eşime hissettirdiniz" şeklinde geri bildirimlerde bulunmaktadır. Protez saç kullanılan materyal ise cilde dostane, ince ve gözenekli olduğundan herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Ayrıca, hastaların saç dökülmesi sonucunda başlarının üşümesini engellemekte ve doğrudan terlemeye maruz kalarak hastalanmalarının önüne geçmektedir. Protez saç, kemoterapi saç dökülmesi ile başa çıkmanın etkili bir yoludur.
Neden Protez Saç?
Sağlıklı ve dolgun saçlara sahip olmak, saç ekimi veya saç çıkartıcı losyonlar gibi yöntemlerle neredeyse imkansızdır. Ancak protez saç, kısa vadede en başarılı sonuçları elde etmenizi sağlayan bir çözümdür. Cerrahi bir müdahale gerektirmez ve günlük yaşamınızı etkilemeden kullanabilirsiniz. Doğal insan saçından üretilen protez saç, kullanımı son derece kolay ve sağlıklı bir uygulamadır. Protez saç tercih edilmesinde en önemli faktör, %100 istenilen sonucun elde edilebilmesidir.

Protez Saç hakkında daha fazla bilgi için lütfen burayı ziyaret edin

Protez Saç Fiyatları...
New Hair, sadece en iyisini isteyenlere yönelik tasarlanmış olan Protez Saç Sistemi olan "Enjekte Sistemi"ni sunmaktadır. Peruk Firmaları, 450-500 TL gibi bir fiyatla satışa sundukları perukları Protez Saç adı altında pazarlamak suretiyle sektöre büyük zarar vermektedir. İnsanlar, Protez saç sistemlerinden haberdar olmadıkları için yapılan işin sadece bu olduğunu düşünerek peruk kullanmak zorunda kalmaktadırlar. Oysaki New Hair'de, kişiye özel tasarlanan ve doğallık ile görüntüye önem veren tüm kalite severlerin tercih ettiği Protez saç fiyatları 800$'dan başlayarak sunulmakta olup, cazip paket kampanyaları ve sabitlenen kur ile saçsızlık sorununa son vermektedir. Bizi tercih etmenizin en büyük sebebi, Türkiye'nin en profesyonel ekibinin çalıştığı Protez Saç Sistemleri ile adım adım saçlanarak kellikten kurtulmanızı kimseye fark ettirmeden sağlamamızdır.
Protez Saç Fiyatları hakkında daha fazla bilgi için lütfen burayı ziyaret edin
Protez saç hangi saç hastalıklarında kullanılır ?
Normal saç dökülmesi durumlarında, kemoterapi ve radyoterapi tedavilerinden kaynaklanan saç kayıplarında, alopesi ve liken gibi saç hastalıklarında, pelat, trikotillomani gibi saç koparma hastalıklarında, protez saç sistemleri hastaya hem moral hem de güven sağlamak amacıyla erkek, kadın ve çocuklarda tüm saç kayıpları için kullanılmaktadır.
Protez saç kullanımı süresince nelere dikkat edilmelidir ?

Sadece yapmanız gereken, yeni saçlarınıza nasıl model vereceğiniz üzerinde çalışma yapmanızdır. Seyrek veya saçsız bölgeleri tamamlayacak protez saçın, yüksek kalitede olan insan saçlarından imal edilenleri tercih etmeniz, keyif alacağınız bir kullanımın başlangıcı olacaktır. Çünkü yüksek kalitede imal edilen saç protezleri, cilde dost materyallerden üretildiği gibi gözenekli ve çok ince materyal olarak imal edildiğinden size çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Saçınıza sert kuaför fırçaları ile fön çekilmemesi, aşırı sıcak maşa veya fönleri kullanmamanız yeterli olacaktır.

Protez saçınızın uzun ömürlü ve sağlıklı kalması için düzenli protez saç bakımı da önemlidir. Saç temizliği için özel olarak formüle edilmiş şampuan ve saç kremi kullanmanız, saçın parlaklığını ve doğal görünümünü korumanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca düzenli olarak protez saçınızı tarayarak düğüm oluşumunu engelleyebilir ve saçı daha düzgün tutabilirsiniz. Protez saçınızı uygun koşullarda muhafaza etmek ve bakım talimatlarına uygun şekilde kullanmak da önemlidir.

Protez saç kullanımı kolay mıdır ?
Günlük hayatınızda ne yapıyorsanız duş, spor, yüzme ve fön çekme gibi her türlü aktiviteye kısıtlama olmaksızın devam edeceksiniz. Protez saç kullanımından keyif almak için kişisel bakım sürecinizi uzatmayıp, uzmanlarımızın vermiş olduğu bakım periyotlarını aksatmamanız çok önemlidir. Dilerseniz bakım periyotlarını kendiniz yapabilir, dilerseniz merkezlerimize gelerek kuaförlük hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
Protez saç mı , saç ekimi mi ?

Protez saç mı, saç ekimi mi? Günümüzde kelliğe karşı birçok yöntem uygulanmaktadır. Protez saç ve saç ekimi, bu yöntemlerin içinde en başarılı olanlarıdır.

Saç ekimi; kişinin ense ve yan bölgelerinden alınan saçlar ile dökülmüş bölgelere transfer yapılan bir cerrahi uygulamadır. Saç ekiminin başarılı olabilmesi için öncelikle kişinin saç dökülme evresinden uzaklaşması gerekmektedir (18-35 yaş arasında olanların saç dökülme riski devam edeceği için bu yaş aralığında olan kişilere saç ekimi önerilmez). Ekilecek bölge çıplağa yakın seyreklikte olup, alanın çok geniş olmaması gerekmektedir (En fazla bir avuç içi kadar genişlik olmalıdır). Ekildikten sonra saçlar seyrek olacağı için saçı seven insanların tercih ettiği bir yöntem değildir.

Protez saçta ise istenilen saç yoğunluğu beklentilere %100 sonuç vereceği gibi, herhangi bir yaş kısıtlaması yoktur. Dökülmüş alan ister ufak bir daire büyüklüğünde, ister hiç saçı kalmayan 7’den 70’e herkesin kullanabileceği en başarılı yöntemdir. Mevcut saç yapınız ve yukarıdaki kıstasları baz alarak Protez Saç mı, Saç Ekimi mi? Kararı siz verin…

Protez Saç uygulamaları hakkında daha fazla bilgi için lütfen burayı ziyaret edin.

Protez saçı kimler yaptırabilir , kimler yaptıramaz ?

Mevcut saç görüntüsünden memnun olmayan, kafa derisinde bölgesel ya da tam saç kaybı yaşayan, sağlık sorunları sonucunda saç kaybı yaşayan her yaş grubundaki kişiye yapılabilir. Ancak estetik bir ürün olduğu için akli bilinci yerinde olmayan veya kişisel bakımına özen göstermeyen kişilere yapılması uygun değildir.