New Hair

Türkiye'nin En Kaliteli Protez Saç Merkezi

Kemoterapi Saç Dökülmesi

Kemoterapi Saç Dökülmesi

Kanser tedavisi, saç dökülmesiyle ilgili bazı endişelere neden olabilir. Kemoterapi, kanser hücrelerini yok etmek için kullanılan bir ilaç tedavisidir. Ancak, bu ilaçlar saç köklerini de etkileyebilir ve saç dökülmesine neden olabilir.

Kemoterapi

Kemoterapi saçınızın dökülmesine neden olabilir, ancak tüm kemoterapi ilaçları saçınızın dökülmesine neden olmaz. Genellikle tedaviye başladıktan 2 ila 3 hafta içinde gerçekleşir. Bazı kemoterapi ilaçları vücudunuzdaki diğer kılların da dökülmesine neden olabilir, örneğin yüz kılları ve kasık kılları. Saç genellikle tedavi bittikten sonra tekrar uzar.

Radyoterapi

Radyoterapi saçınızın dökülmesine neden olabilir, ancak yalnızca tedavi edilen bölgede. Başınıza radyoterapi uyguluyorsanız, muhtemelen kafa derinizdeki saçlarınızı kaybedeceksiniz. Radyoterapiden sonra saç her zaman yeniden çıkmayabilir. Doktorunuz bu konuda sizinle konuşacaktır.

Kemoterapi neden saç dökülmesine neden olur?

Kemoterapi ilaçları, hızla büyüyen kanser hücrelerine saldıran güçlü ilaçlardır. Ne yazık ki, bu ilaçlar vücudunuzdaki diğer hızla büyüyen hücrelere de saldırır- buna saç kökleri de dahildir.

Kemoterapi, sadece baş derinizde değil, vücudunuzun her yerinde saç dökülmesine neden olabilir. Bazen kirpikleriniz, kaşlarınız, koltuk altı kıllarınız, kasık kıllarınız ve diğer vücut kıllarınız da dökülür. Bazı kemoterapi ilaçlarının saç dökülmesine neden olma olasılığı diğerlerinden daha yüksektir ve farklı dozlar, basit bir incelmeden tamamen kel kalmaya kadar her şeye neden olabilir.

Alacağınız ilaç hakkında doktorunuzla veya hemşirenizle konuşun. Size ne bekleyeceğinizi söyleyebilirler.

Neyse ki, kemoterapiden kaynaklanan saç dökülmesi çoğu zaman geçicidir. Tedavinizin sona ermesinden üç ila altı ay sonra saçınızın tekrar çıkmasını bekleyebilirsiniz, ancak saçınız geçici olarak farklı bir renkte veya dokuda olabilir.

Saç Dökülmesi Ne zaman başlar?

Kemoterapide saç dökülmesi genellikle tedaviye başladıktan iki ila dört hafta sonra başlar. Saçlar çok hızlı bir şekilde tutam tutam dökülebilir veya yavaş yavaş dökülebilir. Yastığınızda, saç fırçanızda veya tarakta, lavaboda veya duş giderinde dökülmüş saçlar görebilirsiniz. Saç deriniz hassas olabilir.

Saç dökülmeniz tedavi boyunca ve sonrasında birkaç hafta daha devam edecektir. Saçlarınızın incelmesi veya tamamen kel kalmanız tedavinizin türüne bağlı olacaktır.

Kanser hastaları, saç dökülmesini tedavinin rahatsız edici bir yan etkisi olarak bildirmektedir. Aynada kendinize her baktığınızda, değişen görünümünüz hastalığınızı ve tanı konulduğundan beri yaşadığınız her şeyi size hatırlatmaktadır.

Saç Dökülmesi Ne kadar sürer?

Saçınızın yeniden uzaması tedavi bittikten sonra birkaç hafta sürebilir.

Saçınız uzamaya başladığında, muhtemelen kaybettiğiniz saçtan biraz farklı olacaktır. Ancak bu fark genellikle geçicidir.

Yeni saçınız farklı bir dokuya veya renge sahip olabilir. Eskisinden daha kıvırcık olabilir veya saçınızın pigmentini kontrol eden hücreler tekrar çalışmaya başlayana kadar gri olabilir.

Medikal Saç uygulaması tüm bu sorunların önüne geçmiş bir sistemdir

Medikal Saç uygulaması tüm bu sorunların önüne geçmiş bir sistemdir

Saç Dökülmesi Nasıl önlenir?

Kanser tedavisi sırasında ve sonrasında saç ve cildinize bakmak önemlidir.

Saç bakımı

 • En az 2 günde bir yıkayın.
 • Yumuşak saç ürünleri kullanın.
 • Etkilenen bölgede ürün kullanıp kullanamayacağınızı radyoterapi ekibinize danışın.
 • Uzun saçların sadece ortasına ve uçlarına saç kremi kullanın.
 • Islak saçları bir havluyla kurulayın ve geniş dişli bir tarak kullanın.
 • Geceleri yumuşak bir başlık veya bandana takın.
 • Dengeli beslenin.
 • Saç kurutucuları, düzleştiricileri veya sıcak ruloları kullanmaktan kaçının.
 • Saçları boyatmaktan, permadanmaktan veya düzelttirmekten kaçının.
 • Saçlarınızı sıkı bir bantla bağlamamaya çalışın.
 • Saçınızı kaybederseniz, başınızdaki ve saçınızın olduğu diğer yerlerdeki cildinize bakmanız önemlidir.

Cilt bakımı

 • Her gün saç derinizi şampuanlayın.
 • Kokusuz bir nemlendirici kullanın.
 • Doğal liflerden yapılmış yastıklar kullanın.
 • Başınızı güneşten ve soğuktan koruyun.
 • Radyoterapi alıyorsanız deodorant, sabun, parfüm ve losyon kullanmaktan kaçının. Radyoterapi ekibinize hangi ürünleri kullanabileceğinizi sorun.

Kanser tedavisi sırasında saç dökülmesine hazırlanma

Kanser tedavisi sırasında saç dökülmesi muhtemelse, hazırlanabileceğiniz bazı şeyler var:

 • Tedavi başlamadan önce dengeli beslenerek vücudunuzun daha iyi başa çıkabilmesine yardımcı olun.
 • Saç dökülmeniz hakkında arkadaşlarınız ve ailenizle konuşun.
 • Başınızı korumak için şapka veya başka bir başlık satın alın.
 • Saç dökülmesiyle başa çıkma konusunda ipuçları paylaşmak için saç dökülmesi yaşayan diğer insanlarla konuşun.
 • Peruk takmaya karar verirseniz, tedavi başlamadan önce bir tane satın alın – renginize ve stilinize uyması daha kolay olacak ve takmaya alışabilirsiniz.
 • Kaş ve kirpik dökülmesiyle başa çıkmanıza yardımcı olacak ürünler satın alın.

Saçınızı kısa kesmeyi de düşünebilirsiniz:

 • Etaplar halinde kesmeyi daha kolay bulabilirsiniz.
 • Başınızı tıraş etmek için bıçak kullanmayın.
 • Temiz, kuru saçları kesmek en iyisidir.
 • Kanserden etkilenen kişilerin stilinde uzmanlaşmış bir salondan saçınızı kesmesini isteyebilirsiniz.

Saç Dökülmesi Nasıl başa çıkılır?

Saç dökülmesini gizlemek için birçok yol vardır. Şapkalar, eşarplar erkekler ve kadınlar için popüler seçeneklerdir.

 • Şapkalar: Seçebileceğiniz birçok farklı stil vardır.
 • Eşarplar: Renk ve kumaş seçenekleri açısından çok yönlüdür, pamuk gibi hafif malzemeler en iyisidir.
 • Peruklar: Tanıdık bir stili sürdürebilir veya yeni bir şey deneyebilirsiniz. Bazı şapkaların, baş bantlarının veya bandanaların isteğe bağlı saçakları veya saç ekleri vardır. Hala biraz saçınız varsa, saç stilinizi değiştirmek saç dökülmesini gizlemeye yardımcı olabilir.

Saç dökülmeniz kalıcıysa, protez saç uygulaması sizin için bir seçenek olabilir. Bu protez saç yöntemi New Hair aracılığıyla mevcuttur.

Kemoterapi saç dökülmesi

New Hair, Kemoterapi saç dökülmesi için protez saç çözümleri sunuyor

Kemoterapi Sırasında Peruk mu, Protez Saç mı Kullanmalısınız?

Kemoterapiye bağlı saç dökülmesi, hastalar için zor bir süreç olabilir. Saç, kişinin dış görünüşü ve özgüveninde önemli bir rol oynar. Bu nedenle, saç dökülmesinin yaratabileceği psikolojik etkileri azaltmak için çeşitli çözümler aranmaktadır.

Peruklar, saç dökülmesi yaşayan kişilerin en yaygın tercih ettiği çözümdür. Ancak, peruklar bazı dezavantajlara sahiptir. Peruklar, kafa derisinde kaşıntı, kızarıklık ve ağırlık hissi gibi sorunlara neden olabilir. Ayrıca, peruklar doğal bir görünüm sağlayamayabilir ve duş alırken çıkarılmalıdır.

Protez saçlar, perukların aksine, kafa derisine yapıştırılır ve çıkarılmaz. Bu nedenle, perukların yarattığı rahatsızlıkları yaşamazsınız. Protez saçlar, doğal bir görünüm sağlar ve duş alırken, fön çekilirken ve toplanırken kullanılabilir. Ayrıca, protez saçlar ile denize bile girebilirsiniz.

Kemoterapiye bağlı saç dökülmesi yaşayan kişiler için protez saçlar, peruklara göre daha iyi bir seçenektir. Protez saçlar, daha doğal bir görünüm sağlar, daha konforludur ve günlük hayatı daha kolay hale getirir.

Kemoterapide Saç Dökülmesine Protez Saç Çözümü

Kemoterapinin bir yan etkisi olarak saç dökülmesi, kanser tedavisi gören kişiler için önemli bir psikolojik yük olabilir. Bu süreçte, protez saç, saç kaybının yarattığı olumsuz etkileri en aza indirmeye yardımcı olabilir.

Protez saç, kişiye özel olarak tasarlanan ve uygulanan, gerçek saçlardan üretilen bir saçtır. Protez saç, kişinin kendi saçlarıyla bütünleşir ve doğal bir görünüm sağlar.

Protez saç fiyatı, kullanılan malzemeye, uygulama yöntemine ve saç dökülmesinin miktarına göre değişebilir. Genel olarak, protez saç fiyatları 400-800 dolar arasındadır.

New Hair, kemoterapide saç dökülmesi yaşayan kişiler için özel olarak tasarlanmış protez saç çözümleri sunmaktadır. New Hair’in protez saçları, yüksek kaliteli malzemelerden üretilmekte ve uzman ekibimiz tarafından titizlikle uygulanmaktadır.

Kemoterapide saç dökülmesi yaşıyorsanız, New Hair’in protez saç çözümlerini inceleyerek, saç kaybının yarattığı olumsuz etkileri en aza indirebilir ve özgüveninizi artırabilirsiniz.

Kemoterapi Saç Dökülmesi Sıkça Sorulan Sorular

Tüm kemoterapi ilaçları saç dökülmesine neden olur mu?

Hayır. Tüm kemoterapi ilaçlarının olası bir yan etkisi olarak saç dökülmesi olmaz. Alacağınız ilaçlar için potansiyel bir yan etki olup olmadığını öğrenmek için doktorunuza danışın.

Kemoterapi alan her hasta saçlarını kaybeder mi?

Hayır. Bazı insanlar tüm vücut kıllarını kaybederken, diğerleri sadece hafif bir incelme yaşarlar.

Saç dökülmesi genellikle kanser tedavisi başladıktan ne kadar sonra ortaya çıkar?

Genellikle yaklaşık üç hafta sonra fark edilir hale gelir. Baş kılları genellikle önce gider, ardından vücudun diğer bölgelerinden gelen kıllar gelir. Ancak, herkes farklı tepki verir, bu nedenle kişiye bağlı olarak er ya da geç olabilir.

Saçlarım yeniden büyümeye başlaması ne kadar sürer?

Hastalarda genellikle kanser tedavisi bitirdikten yaklaşık altı ila sekiz hafta sonra yeniden saç büyümesi başlar.

Kanser tedavisi sırasında saç dökülmesinin en yaygın nedenleri nelerdir?

Kanser tedavisi sırasında saç dökülmesinin en yaygın nedeni kemoterapidir. Bunun nedeni, kemoterapinin hızla büyüyen hücreleri hedeflemesidir. Bu da saç köklerine zarar verir ve saçın dökülmesine neden olur. Ancak radyasyon tedavisi de bazen baş ve boyun kanserlerini tedavi etmek için kullanıldığında saç dökülmesine neden olabilir. Bu, radyasyon alan bölgeye bağlıdır.

Tüm kemoterapi ilaçları saç dökülmesine neden olur mu?

Hayır. Tüm kemoterapi ilaçlarının olası yan etkisi olarak saç dökülmesi yoktur. Alacağınız ilaçlar için saç dökülmesinin olası bir yan etki olup olmadığını öğrenmek için bakım ekibinize danışın.

Kemoterapi alan her hasta saçını kaybeder mi?

Hayır. Herkesin tepkisi farklıdır. Bazı insanlar tüm vücut kıllarını kaybedebilirken, bazıları sadece hafif incelme yaşar.

Saç dökülmesi genellikle kanser tedavisi başladıktan sonra ne kadar erken görülür?

Genellikle yaklaşık üç hafta sonra belirgin hale gelir. Baş saçları genellikle önce dökülür, ardından vücudun diğer bölgelerindeki saçlar dökülür. Ancak yine de herkes farklı tepki verir, bu nedenle bireye bağlı olarak daha erken veya daha geç olabilir.

Kanser tedavisinin neden olduğu saç dökülmesini önlemenin veya en aza indirmenin bir yolu var mı?

Gerçekten değil. Bazı hastalar saç derisine kan akışını azaltan soğuk başlıklar takmayı deniyor. Amaç, infüzyon sırasında dolaşımı yavaşlatmak ve böylece saç foliküllerinin kemoterapiye çok fazla maruz kalmamasını sağlamaktır. Ancak soğuk başlıklar her zaman çok etkili değildir ve birçok hasta yine de saçlarının en azından bir kısmını kaybeder.

Saçlarımın tekrar uzaması ne kadar sürer?

Hastalar genellikle tedavinin bitmesinden yaklaşık altı ila sekiz hafta sonra yeniden uzamalar görmeye başlarlar.

Saçlarımın daha hızlı uzaması için yapabileceğim bir şey var mı?

Takviye önerilerinden uzak durmaya çalışıyorum, çünkü aldığınız herhangi bir şeyin kanser tedavisinde zaten kullandığınız ilaçlarla olumsuz etkileşime girme riskiyle karşı karşıya kalmak istemezsiniz. Bu, özellikle halen aktif tedavi gören kanser hastaları için geçerlidir.

Saçlarım Farklı Bir Dokuda veya Renkte Çıkarsa Ne Yapmalıyım?

Öncelikle panik yapmayın. Herkesin vücut kimyası farklıdır ve bu tür değişikliklerin kalıcı olması alışılmadık bir durumdur. Saçın hiç çıkmaması da oldukça nadirdir. Saçı kimyasal olarak kıvırmaya veya düzeltmeye yarayan ürünlerden uzak durmanızı tavsiye ederim. Ayrıca, saçı boyamayı veya renklendirmeyi de önermiyoruz. Ancak yine de bir şey yapmakta kararlıysanız, bakım ekibinize danışın ve tedavinizle çakışmayacağından emin olun.

Kemoterapi sonrası saç dökülmesi için doğal yağlar veya saç uzatma ürünleri işe yarar mı?

Hangi ürünlerin saç uzamasına yardımcı olacağını söylemek zor. İyi genel beslenme ve ekstra kimyasallardan kaçınmak iyileşme sürecine yardımcı olabilir. Saçınız yeniden çıkarken vücudunuza ekstra kimyasallar uygulamak sizi daha da rahatsız edebilir. Hem kemoterapi hem de neden olduğu saç dökülmesi, kafa derinizin de pürüzlü ve kaşıntılı hissetmesine neden olabilir. Bu nedenle, daha az kimyasal kullanmak için yapabileceğiniz her şey muhtemelen ihtiyatlı olur.

Saç dökülmesinin psikolojik etkileri nelerdir?

Saç dökülmesi, kanser tedavisi gören kişiler için önemli bir psikolojik yük olabilir. Saç, kişinin dış görünüşü ve özgüveninde önemli bir rol oynar. Bu nedenle, saç dökülmesinin yaratabileceği psikolojik etkileri azaltmak için çeşitli çözümler aranmaktadır. Saç dökülmesinin psikolojik etkilerini azaltmaya yardımcı olabilecek bazı stratejiler şunlardır:
 • Saç dökülmesiyle ilgili endişelerinizi arkadaşlarınız ve ailenizle konuşun. Onlardan destek ve anlayış isteyin.
 • Kendinizi başkalarıyla kıyaslamaktan kaçının. Herkesin saç dökülmesi farklıdır.
 • Kendinize olumlu telkinlerde bulunun. Saçınızın yeniden çıkacağını ve eski haline geleceğini hatırlatın.
 • Saç dökülmesini gizlemek için çeşitli yöntemler kullanın. Şapkalar, eşarplar, peruklar ve protez saçlar gibi yöntemler, saç dökülmesini gizlemeye yardımcı olabilir.

Protez saç uygulamasının avantajları nelerdir?

Protez saç, saç dökülmesi yaşayan kişiler için çeşitli avantajlar sunar. Saç protezi, doğal bir görünüm sağlar, daha fazla konfor sağlar ve günlük hayatı kolaylaştırır. Protez saç avantajları şunlardır:
 • Doğal bir görünüm sağlar: Protez saç, gerçek saçlardan ayırt edilemeyecek kadar doğal bir görünüm sağlar.
 • Daha fazla konfor sağlar: Protez saç, ağırlık ve baskı yapmaz.
 • Günlük hayatı kolaylaştırır: Protez saç, duş alırken, fön çekerken ve toplanırken kullanılabilir.
 • Kemoterapi sonrası dökülen saçlara PROTEZ SAÇ ÇÖZÜMÜ

 • KEMOTERAPİ SAÇ DÖKÜLMESİ: BAYAN PROTEZ SAÇ KULLANIMI

116 Yorum

 • Seda Gültekin 24 Temmuz 2020 15:16

  New hair ile tanışana kadar peruk kullanıyordum. New hair sayesinde saçlarım gerçek gibi resmen

  • admin 5 Ağustos 2020 14:08

   Sayın Seda Hanım, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz.

   Protez saç, gerçek insan saçından özel teknoloji ile üretilmiştir. Protez saç, tamamen profesyonel bir çalışmayla gerçekleştirilen bu yöntemdir. Protez saç uygulamasında kişinin gerçek saç örneğinden yola çıkarak kişiye özel üretim yapılmaktadır. Dışarıdan bakıldığında protez saçın fark edilmesi mümkün değilir. Perukta ise doğal bir görünüm sağlanması mümkün değildir. Peruk her an yerinden çıkabilir. Saç protezinde ise medikal bant ve özel solüsyonlar kullanıldığından kafaya sabitlenir, güvenle kullanılabilir. Peruk, ağırdır, her zaman kendini hissettirir. Peruk, kafa derisinde aşırı kaşıntı yapar. Ama bu sorunların hiç biri protez saç uygulamalarında olmaz.

   Detaylı bilgi almak isteyen herkes +90 212 213 13 50’yi arayabilir veya uzmanlarımızın araması için newhair.com.tr adresindeki iletişim formunu doldurabilir.

 • Sevi̇lay Polat 24 Temmuz 2020 23:17

  Medikal saç uygulamasını bir süredir araştırıyordum, arkadaşımın önerisiyle sizleri buldum.
  En kısa sürede iletişime geçmeyi düşünüyorum.

  • admin 5 Ağustos 2020 13:54

   Sayın Sevi̇lay Hanım, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz.

   Medikal Saç uygulaması özellikle Kemoterapi ve Radyoterapi tedavi sürecinde doktorun tavsiye ettiği bir sistemdir. Medikal Saç ürünleri, kemoterapi ve radyoterapi süreçlerinde ve sonrasında kullanılmak üzere son teknolojiyle geliştirilmiştir. Medikal Saç, hafifliği ve konforunun yanı sıra kafanızdan çıkartmadan kullanabileceğiniz, saçlarınızla duş alabileceğiniz, fön çektirip toplayabileceğiniz, hatta denize dahi girebileceğiniz ve kimsenin fark edemeyeceği emsalsiz bir protez saç çözümüdür.

   Sevi̇lay Hanım, sizi New Hair şubelerinde misafir etmek bizi sevindirecektir. Bize https://www.newhair.com.tr/iletisim/ adresinden ulaşabilirsiniz. Veya detaylı bilgi almak isterseniz +90 212 213 13 50’yi arayabilirsiniz.

 • Ayten Güldeniz 25 Temmuz 2020 19:50

  Kemoterapi sonrası peruk çok fazla yorucu geliyor insana, ben 2 senedir medikal saç uygulaması yaptırıyorum çok memnunum.

  • admin 5 Ağustos 2020 13:48

   Sayın Ayten Hanım, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz.

   Saç dökülmesinin yaşandığı yorucu kemoterapi ve radyoterapi süreçlerinde şapka ve perukların arkasına saklanmadan sosyal hayatınızı protez saç ile yaşayabilirsiniz. Çünkü peruklar, ihtiyaçları karşılayamamaktadır. Medikal Saç uygulaması ise tüm sorunların önüne geçmiş bir sistemdir. Medikal Saç, hafifliği ve konforunun yanı sıra kafanızdan çıkartmadan kullanabileceğiniz, saçlarınızla duş alabileceğiniz, fön çektirip toplayabileceğiniz, hatta denize dahi girebileceğiniz ve kimsenin fark edemeyeceği emsalsiz bir protez saç çözümüdür.

   Detaylı bilgi almak isteyen herkes +90 212 213 13 50’yi arayabilir veya uzmanlarımızın araması için newhair.com.tr adresindeki iletişim formunu doldurabilir.

 • Furkan Özdemir 26 Temmuz 2020 22:11

  Instagram sayfanızı bir süredir takip ediyorum, yakında Mecidiyeköy şubenizle iletişime geçip, protez saç yaptırmayı düşünüyorum.

  • admin 5 Ağustos 2020 13:42

   Sayın Furkan Bey, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Instagram sayfamızdan mutlu müşteri videolarımıza herkes ulaşabilir. Aynı zamanda uzun videolarımıza sitemizden ve Youtube kanalımızdan da ulaşabilirsiniz. Mecidiyeköy şubemizde sizleri misafir etmek bize mutluluk verecektir.

   https://www.instagram.com/newhair.tr/
   https://www.youtube.com/c/NewHairturkey

   Detaylı bilgi almak isteyen herkes +90 212 213 13 50’yi arayabilir veya uzmanlarımızın araması için newhair.com.tr adresindeki iletişim formunu doldurabilir.

 • Pınar Çetin 26 Temmuz 2020 22:20

  Kemoterapi sonrası saçlarımın büyük kısmında dökülme oldu. Saç ektirmeyi çok düşündüm ancak saç protezi her zaman daha ılımlı geldi bana. Saç protezi kullanıyorum bir süredir ve çok memnunum 🙂

  • admin 5 Ağustos 2020 13:38

   Sayın Pınar Hanım, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Geçmiş olsun, umarız sağlığınıza hızlıca kavuşursunuz.

   Kemoterapi kanser hücrelerini yok edebilir. Ancak saç kökleri gibi “hızlı büyüyen” normal hücrelere de zarar verebilir. Bu yüzden çoğu insan kemoterapiden sonra saçlarının en azından bir kısmını kaybeder. Kemoterapiden sonra saçların yeniden büyümesi yavaş ama stabildir ve saç dökülmesi nadiren kalıcıdır. Kemoterapi sürecinde saç dökülme görülmeye başlandığı anda protez saç ile çözüm bulabilirsiniz. Kemoterapide saç dökülmesi sırasında saç protezi kullanmak sizin için güzel, kolay ve sağlıklı bir karar olabilir. Protez saç de hiçbir cerrahi müdahale olmaması kemoterapi tedavisi için önemlidir. Protez saç ile kemoterapi süresince kişi kendini mutlu hisseder.

   Detaylı bilgi almak isteyen herkes +90 212 213 13 50’yi arayabilir veya uzmanlarımızın araması için newhair.com.tr adresindeki iletişim formunu doldurabilir.

 • Aybüke Seçil 27 Temmuz 2020 14:56

  Kemoterapi görmedim ama saçlarımda aşırı açılma var, protez saç bende yaptırabiliyor muyum?

  • admin 5 Ağustos 2020 13:30

   Sayın Aybüke Hanım, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz.

   Saç dökülmesinin birçok ve farklı nedeni olabilir. Bunlardan bazıları; genetik, stres, tiroid hastalığı, kozmetiklerin yanlış kullanımı, anemi, ateşli hastalıklar olabilir. Saç dökülmesinin nedeni teşhis edilmelidir. Ve protez saç uygulaması buna göre şekillendirilmelidir. Saç dökülmesinin nedenini belirledikten sonra, tüm aşamalar uzmanlar tarafından titizlikle gerçekleştirilir. Rutin bakım yapılırsa, protez saç uygulaması hiçbir sağlık riski oluşturmaz.

   Detaylı bilgi almak isteyen herkes +90 212 213 13 50’yi arayabilir veya uzmanlarımızın araması için newhair.com.tr adresindeki iletişim formunu doldurabilir.

 • Musa Acar 27 Temmuz 2020 23:25

  2-3 hafta bekledikten sonra uygulama 1 günde bitiyor mu?

  • admin 3 Ağustos 2020 12:47

   Sayın Musa Bey, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Protez saç uygulaması kişinin saçsız bölgesinin en uygun kalıbı çıkartılır. Kalıba uygun protez saç hazırlanır. Protez saç için siparişini verildikten sonra 2-3 hafta hazır olur. Ve aynı gün içinde uygulaması gerçekleşmektedir. Kişinin cildinin yağlanma durumuna göre bakım günleri değişir. Ama genelde 10 – 15 günde bir yada aylık bakımları mevcuttur. İlk uygulamanın ardından 7 gün içerisinde kullanıcının duruma ne kadar ayak uydurup uyduramadığı New Hair uzmanları tarafından kontrol edilmelidir. Detaylı bilgi almak isteyen herkes +90 212 213 13 50’yi arayabilir veya uzmanlarımızın araması için newhair.com.tr adresindeki iletişim formunu doldurabilir.

 • Sedef Dede 28 Temmuz 2020 17:43

  Protez saç yaptırdıktan sonra belirli periyotlarda bakım vb durumlar var mı? Varsa kendimiz yapabiliyor muyuz yoksa size mi gelmemiz gerekiyor?

  • admin 3 Ağustos 2020 12:00

   Sayın Sedef Hanım, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Saç protezi uygulaması, yaş ve cinsiyet ayrımı olmadan herkese uygulanabilmektedir. Protez Saç için belli aralıklarda yapılması gereken rutin bakımları bulunmaktadır. Bunun temel nedeni, protez uygulamalarında kullanılan medikal bantların ve tıbbi solüsyonların hava ve suya geçirgen olmasıdır. Bu ürünler su bazlıdır. Hava ve su geçirgen olmalarının doğal bir sonucu olarak zamanla güçlerini kaybederler. Bakım dönemlerinin süresi ile ilgili olarak da, temel faktör kişinin kişisel bakım alışkanlıklarıdır. Ancak yine de kişinin yaşadığı bölgenin doğal koşulları da belirleyicidir. Protez saç kullanıcıları, bakımları isterlerse protez saç merkezlerinde veya kısa bir bakım eğitiminden sonra kendileri de evde kolayca yapabilirler. Detaylı bilgi almak isteyen herkes +90 212 213 13 50’yi arayabilir veya uzmanlarımızın araması için newhair.com.tr adresindeki iletişim formunu doldurabilir.

 • Didem Yılmaz 29 Temmuz 2020 00:04

  Arkadaşımın önerisiyle yaptırdım, çok memnunum. İstediğiniz renk ve uzunlukta yaptırabiliyorsunuz.

  • admin 3 Ağustos 2020 11:40

   Sayın Didem Hanım, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Protez saç, % 100 insan saçından üretilmektedir. Protez saç yaptırmak isteyen kişinin isteği doğrultusunda renk, dalga ve uzunlukta tam da ihtiyacına göre özel olarak tasarlanabilmektedir. İnsan saçından üretildiği için kimse taktırdığınız saçın size ait olmadığına anlamayacaktır. Detaylı bilgi almak isteyen herkes +90 212 213 13 50’yi arayabilir veya uzmanlarımızın araması için newhair.com.tr adresindeki iletişim formunu doldurabilir.

 • Halime Şadan 29 Temmuz 2020 18:44

  Medikal saç uygulamasından sonra kontrol amaçlı gelmemiz gerekiyor mu?

  • admin 3 Ağustos 2020 12:24

   Sayın Halime Hanım, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz.

   Profesyonelce kişiye özel olarak tasarlanmış protez saç, dışarıdan bakıldığında kesinlikle anlaşılmamaktadır. Protez saç uygulamalarında;
   – Yüze uygun bir kesim ve
   – ten rengiyle uyumlu bir ton,
   – doğru kullanım ve
   – düzenli bakım kuralları izlendiğinde istenilen en iyi sonuç elde edilmektedir.

   İlk uygulamanın ardından 7 gün içerisinde kullanıcının duruma ne kadar ayak uydurup uyduramadığı New Hair uzmanları tarafından kontrol edilmelidir.

   Detaylı bilgi almak isteyen herkes +90 212 213 13 50’yi arayabilir veya uzmanlarımızın araması için newhair.com.tr adresindeki iletişim formunu doldurabilir.

 • Yağmur Özkan 29 Temmuz 2020 22:55

  Kemoterapi görmüyorum ancak başka bir rahatsızlığım sebebiyle saçlarım dökülmeye başladı, bu işlem için önceden hazırlık gibi bir şeyler yapmamız gerekiyor mu?

  • admin 3 Ağustos 2020 12:16

   Sayın Yağmur Hanım, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Rahatsızlığınız içinde geçmiş olsun. Umarız en kısa sürede sağlığınıza kavuşursunuz. Doktorunuz kullandığınız ilaçların veya tedavi yöntemlerinin yan etkisi olarak saçınızın dökülme ihtimalini dile getirdikten sonra merkezimizi ziyaret etmeniz gerekmektedir. New Hair uzmanlarıyla yapacağınız görüşme sonrasında saç yapınız, istenilen uzunluk ve renk tespitiniz yapabilirsiniz. Sizler için özel üretilecek olan Medikal Saç uygulaması için 2-3 hafta hazırlık aşamasını beklemeniz gerekmektedir. Bu süreci göz ardı etmemeniz gerekiyor. Saç dökülmenizin başlamadan müdahale edebilmemiz açısından saçınızın döküleceği bilgisine sahip olduğunuz zamanlarda en yakın New Hair merkezinden ilk fırsatta randevu almanız çok önemlidir. Detaylı bilgi almak isteyen herkes +90 212 213 13 50’yi arayabilir veya uzmanlarımızın araması için newhair.com.tr adresindeki iletişim formunu doldurabilir.

 • Aynur Ayçil 29 Temmuz 2020 23:56

  Medikal saç uygulaması yaptırdım ve çok memnunum. 🙂

  • admin 3 Ağustos 2020 12:12

   Sayın Aynur Hanım, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Medikal saç uygulaması (Protez Saç) yüzde 100 insan saçı dokusundan ileri teknik yöntemlerle üretilmektedir. Kişiye özel olarak tasarlanabilir. Tıbbi operasyon gereği duyulmayan özel yapıştırıcılarla saçsız ya da seyrek olan saç derisine sabitlenmesi şeklinde yapılır. Kişi istediği zaman bunu çıkartabilir. Hijyenik, sorunsuz kullanım, dayanıklılık ve estetik görünüm sağlayan bir uygulamadır. New Hair uzmanları tarafından uygulanan protez saç sahipleri, medikal saçlarını gerçek saçı gibi kullanabilir. Detaylı bilgi almak isteyen herkes +90 212 213 13 50’yi arayabilir veya uzmanlarımızın araması için newhair.com.tr adresindeki iletişim formunu doldurabilir.

 • Kübra Kara 30 Temmuz 2020 18:33

  Kemoterapi gördükten sonra çok psikolojik sorun yaşadım. En son arkadaşımın önerisiyle medikal saç uygulaması yaptırdım, memnun kaldım.

  • admin 2 Ağustos 2020 12:49

   Sayın Kübra Hanım, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Tekrardan geçmiş olsun. Umarız en kısa sürede sağlığınıza kavuşursunuz. Kanser hastalıkları günümüzde çok sık rastlanan hastalık durumuna geldi. Hastalığın tedavisinde uygulanan kemoterapi, hastanın saçlarının dökülmesine sebep olmaktadır. Kanser tedavisinde hastanın moralinin iyi olması gerekiyor. Psikolojik açıdan da kendilerini iyi hissetmeleri tedavi sürecinde oldukça önemlidir. Bundan dolayı kemoterapi gören hastalarda dökülen saçların yerinin kendi saçına en yakın saçla kapatılabilmesi oldukça önemlidir. Bu amaçla uzmanlar, kanser tedavisi başlamadan önce protez saç uygulama merkezlerine gidilmesini öneriyorlar. Kemoterapi nedeniyle saçların dökülmeye başladığı andan itibaren hastaların ne kadar süre isterse protez saç kullanabilir. Bu rahatsızlık döneminde New Hair olarak her zaman sizlerin yanınızdayız. Tekrardan geçmiş olsun. Kemoterapi saç dökülmesi hakkında detaylı bilgi almak isteyen herkes +90 212 213 13 50’yi arayabilir veya uzmanlarımızın araması için newhair.com.tr adresindeki iletişim formunu doldurabilir.

 • Özge Avcı 30 Temmuz 2020 23:50

  Medikal saç uygulaması yaptırmayı düşünüyorum, ofisinize gelip bilgi almamız mümkün müdür?

  • admin 2 Ağustos 2020 12:31

   Sayın Özge Hanım, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Medikal saç uygulaması için en yakın New Hair şubemize sizleri bekliyoruz. Detaylı bilgi almak için +90 212 213 13 50’yi arayabilirsiniz.

 • Onur Acar 5 Ağustos 2020 15:07

  Saçlarım gördüğüm kemoterapi sonrası komple döküldü.
  Newhair ile iletişime geçip medikal saç uygulaması yaptırdım ve çok memnunum. 🙂

  • admin 5 Ağustos 2020 16:22

   Merhabalar Onur Bey, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Tekrardan geçmiş olsun, umarız en kısa sürede sağlığınıza kavuşursunuz.

   Kemoterapi tedavi sürecinde saç dökülmesi en çok görülen yan etkilerden biridir. Kemoterapide saç dökülmesine nedenlerden biri genellikle kullanılan ilaçlardır. Kemoterapi gören kişilerin morallerini yüksek tutmak gerekir. Tedaviye olumlu katkısı olması için uzmanlarda protez saç uygulamasını tavsiye etmektedir. Saç protezinin en güzel ve avantajlı taraflarından birisi de kişinin istediği gibi hayatına devam ediyor olmasıdır. New Hair ailesi olarak bu dönemde müşterilerimize ihtiyaç duydukları moral desteğini verirken bir taraftan da dökülen saçların yerine yeni doğal görünümlü saçlara sahip olmalarını sağlıyoruz. Daha detaylı bilgi almak isteyen isteyenler +90 212 213 13 50’yi arayabilir veya uzmanlarımızın araması için newhair.com.tr adresindeki iletişim formunu doldurabilirler.

 • Hakkı Altun 6 Ağustos 2020 00:56

  Arkadaşımın tavsiyesiyle kendilerini buldum, saç konusundaki tüm sorunumu çözdüler çok ilgililer 🙂

  • admin 6 Ağustos 2020 17:01

   Merhaba Hakkı Bey, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. New Hair olarak birinci önceliğimiz müşterilerimizin sağlığı ve iyi görünmeleridir. Sizlerden bu güzel yorumları duymak bizleri bir kez daha mutlu etti. Teşekkürler. Protez saç hakkında detaylı bilgi almak isteyen herkes +90 212 213 13 50’yi arayabilir veya uzmanlarımızın araması için newhair.com.tr adresindeki iletişim formunu doldurabilir.

 • Halime Kalkan 6 Ağustos 2020 16:35

  Sağlık sorunlarım sebebiyle saçımda dökülmeler başladı. Sizce protez saç yaptırmalı mıyım?

  • admin 6 Ağustos 2020 16:58

   Merhaba Halime Hanım, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Geçmiş olsun umarız en kısa sürede eski sağlığınıza kavuşursunuz. Yaşanan çeşitli sağlık sorunları saç dökülmesine neden olmaktadır. Saç dökülmesi durumlarında en ideal ve en çok tercih edilen saç kazanım yöntemi protez saç uygulamasıdır. Medikal saç, kadın ve erkek herkes tarafından rahatlıkla kullanılan bir üründür. Bundan dolayı gönül rahatlığı ile protez saç uygulaması yaptırabilirsiniz. Detaylı bilgi almak isterseniz +90 212 213 13 50’yi arayabilir veya uzmanlarımızın araması için newhair.com.tr adresindeki iletişim formunu doldurabilirsiniz.

 • Salim Erten 6 Ağustos 2020 23:35

  Medikal saç yaptırmayı düşünüyorum ama, ileride bir sorun oluşturma durumu var mı?

  • admin 15 Kasım 2020 18:41

   Sayın Salim Bey öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Erkek Saç Protez uygulamalarında New Hair, sektörel başarıları ile sağlıklı ve güvenilir bir marka olduğunu tüm dünyada kanıtlamıştır. Yüksek kalite standartlarında hazırlanmış bir saç protezi kullanıcıya her açıdan konfor ve rahatlık sağlar. Detaylı bilgi almak isteyen herkes +90 212 213 13 50’yi arayabilir veya uzmanlarımızın araması için newhair.com.tr adresindeki iletişim formunu doldurabilir.

 • Berra Demir 7 Ağustos 2020 19:20

  Saçlarımı bir delilik yapıp kazıttım, tekrar çıkmasını bekleyene kadar medikal saç uygulaması yaptırabiliyor muyum?

  • admin 15 Kasım 2020 18:39

   Sayın Berra Hanım öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Yüzde yüz doğal saçlardan üretilen saç protez, özel sabitleyici bantla yardımı ile saç derisine sabitlenmektedir. Erkek Saç Protez uygulamasında, önemli bir ayrıntı da kişi dilediği zaman saç protezini çıkartabiliyor. Detaylı bilgi almak isteyen herkes +90 212 213 13 50’yi arayabilir veya uzmanlarımızın araması için newhair.com.tr adresindeki iletişim formunu doldurabilir.

 • Beste Şimşek 7 Ağustos 2020 23:41

  Medikal saç uygulamasıyla ilgili videolarınız var mı acaba?

  • admin 15 Kasım 2020 18:37

   Sayın Beste Hanım öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Kadın Protez Saç Uygulaması ve Protez Saç Kampanyalarını New Hair Instagram Sayfamızdan takip edebilirsiniz.

 • Sami Bulut 8 Ağustos 2020 21:16

  Kemoterapi harici de saçımıza medikal saç uygulaması yaptırabiliyor muyuz?

  • admin 15 Kasım 2020 18:31

   Sayın Sami Bey öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Sağlık sorunları dışında, genetik yatkınlık veya yaş gibi sorunlar erkeklerde saç dökülmesine neden olmaktadır. Saç kaybı, saç seyrelme veya kelleşme gibi sorunlarda da erkeklerde saç dökülmesine karşı sıklıkla tercih edilen Erkek Protez Saç uygulamasıdır. Detaylı bilgi almak isteyen herkes +90 212 213 13 50’yi arayabilir veya uzmanlarımızın araması için newhair.com.tr adresindeki iletişim formunu doldurabilir.

 • Yunus Yalçın 8 Ağustos 2020 22:09

  Eşimle yakın süreçte gelmeyi düşünüyoruz ancak pandemiden dolayı endişeliyiz, hijyen konusunda ki hassasiyetinizi duydum ancak yine de sormak istiyorum, pandemiye uygun şekilde mi sağlanıyor işlemler?

  • admin 15 Kasım 2020 16:51

   Sayın Yunus Bey öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Protez Saç çözümlerinde kozmetik uygulamalar benzeri, cerrahi bir uygulama olmadığından kişi için hiç bir sağlık riski bulunmamaktadır. Yani Protez saç, kişilerde saç sorunlarına neden olmamaktadır. Aynı zamanda pandemi durumundan dolayı tüm sağlık önlemlerini almış olduğumuzdan kurallara uygun şekilde saç protez işlemlerini güvenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Sayın Yunus Bey sizi ve eşinizi New Hair şubelerinde misafir etmek bizi sevindirecektir. Bize https://www.newhair.com.tr/iletisim/ adresinden ulaşabilirsiniz. Veya detaylı bilgi almak isterseniz +90 212 213 13 50’yi arayabilirsiniz.

 • Murat Çetin 9 Ağustos 2020 18:37

  Saçlarımda bir rahatsızlık yok ancak rahatsız edecek şekilde bir kelleşme mevcut, buna da çözüm olarak protez saç yaptırabiliyor muyuz?

  • admin 15 Kasım 2020 16:52

   Sayın Murat Bey öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Saç dökülmesi veya saç kaybı sonrasında saç protez uygulaması; kadın, erkek, genç, yaşlı herkes açısından kolay ve uygun bir uygulama biçimidir. Detaylı bilgi almak isteyen herkes +90 212 213 13 50’yi arayabilir veya uzmanlarımızın araması için newhair.com.tr adresindeki iletişim formunu doldurabilir.

 • Orhan Yıldız 9 Ağustos 2020 21:55

  Uzun süre peruk kullanan biri olarak belirteyim ki, peruk çok kaşındırma yapıyor ve çok rahatsız ediyor, medikal saç uygulamasına geçmeyi düşünüyorum bende

  • admin 15 Kasım 2020 16:52

   Sayın Orhan Bey öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Protez Saç, doğallığı yakalanması bakımından peruk ve diğer saç uygulamalarından farklı olarak üretimde insan saçı kullanılmaktadır. Protez Saç çözümlerinde kozmetik uygulamalar benzeri, cerrahi bir uygulama olmadığından kişi için hiç bir sağlık riski bulunmamaktadır. Yani Protez saç, kişilerde saç sorunlarına neden olmamaktadır. Detaylı bilgi almak isteyen herkes +90 212 213 13 50’yi arayabilir veya uzmanlarımızın araması için newhair.com.tr adresindeki iletişim formunu doldurabilir.

 • Yusuf Aksoy 10 Ağustos 2020 17:14

  Newhair sayesinde saçlarıma kavuşalı 6 ay oldu, çok memnunum 🙂

  • admin 15 Kasım 2020 16:52

   Sayın Yusuf Bey öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. New Hair uzmanları tarafından uygulanan protez saç sahipleri, medikal saçlarını gerçek saçı gibi kullanabilir. New Hair olarak her zaman sizlerin yanınızdayız.

 • Bekir Acar 10 Ağustos 2020 22:52

  Peruk saç gerçekten insanı çok yoruyor ve çok terletiyor. Medikal saçta terleme sorun yapıyor mu?

  • admin 15 Kasım 2020 16:52

   Sayın Bekir Bey öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Güvenilir, sağlık bakımından iyi alt yapı oluşturmuş bir markaya yaptırılan saç protezi uygulamalarında, kişinin kafa derisi hava alır. Saç protezi uygulamasında New Hair, sektörel haklı bir başarıya sahiptir. New Hair, özellikle güven ve sağlık konusuna önem vermektedir. Detaylı bilgi almak isteyen herkes +90 212 213 13 50’yi arayabilir veya uzmanlarımızın araması için newhair.com.tr adresindeki iletişim formunu doldurabilir.

 • Halil Kılıç 11 Ağustos 2020 22:10

  Saçlarınızla ilgili bir sorun varsa muhakkak new hair ekibiyle görüşün, her türlü ilgi ve alaka ile sorunu çözümlüyorlar. 🙂

  • admin 15 Kasım 2020 16:54

   Sayın Halil Bey öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. New Hair uzmanları tarafından uygulanan protez saç sahipleri, medikal saçlarını gerçek saçı gibi kullanabilir. New Hair olarak her zaman sizlerin yanınızdayız.

 • Yasemin Kara 11 Ağustos 2020 22:54

  Kemoterapi sonrası new hair ile tanıştım ve 1,5 yılı aşkın süredir medikal saç uygulamasından faydalanıyorum 🙂

  • admin 15 Kasım 2020 14:46

   Sayın Yasemin Hanım öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. New Hair kemoterapide dökülen saç durumlarında size yeni saçlar veriyor. Medikal Saç, hafifliği ve konforunun yanı sıra kafanızdan çıkartmadan kullanabileceğiniz, saçlarınızla duş alabileceğiniz, fön çektirip toplayabileceğiniz, hatta denize dahi girebileceğiniz ve kimsenin fark edemeyeceği emsalsiz bir protez saç çözümüdür. New Hair uzmanları tarafından uygulanan protez saç sahipleri, medikal saçlarını gerçek saçı gibi kullanabilir. New Hair olarak her zaman sizlerin yanınızdayız.

 • Cemre Arslan 12 Ağustos 2020 22:19

  Kemoterapi sebebiyle saçlarımı kazıttım, ancak deri diplerimde yaralar olmaya başladı. Medikal saç uygulamasına engel bir şey mi bu yaralar?

  • admin 15 Kasım 2020 14:46

   Sayın Cemre Hanım öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Kadın Saç Protez kullanımındaki en yaygın nedenle baktığımızda kötü saç bakımından, saç hastalıklarına veya sağlık sorunlarına kadar varan farklı durumlar var. Kadın Saç Protez uygulamaları bu sebeple, son yıllarda hem yaygınlaşmış hem de uygulama kaliteleri bakımından değer kazanmıştır. New Hair Kadın Protez saç uygulamaları konusunda sektörel bir başarıya sahiptir. Detaylı bilgi almak isterseniz +90 212 213 13 50’yi arayabilir veya uzmanlarımızın araması için newhair.com.tr adresindeki iletişim formunu doldurabilirsiniz.

 • Ahmet Aksoy 12 Ağustos 2020 23:27

  Eşim için bir sene evvel new hair şubesine gitmiştik, inanılmaz bir ilgiyle karşıladılar ve eşim kanser sonrası onlar sayesinde çok mutlu 🙂

  • admin 15 Kasım 2020 14:46

   Sayın Ahmet Bey öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. New Hair kemoterapide dökülen saç durumlarında size yeni saçlar veriyor. New Hair uzmanları tarafından uygulanan protez saç sahipleri, medikal saçlarını gerçek saçı gibi kullanabilir. New Hair olarak her zaman sizlerin yanınızdayız.

 • Batu Bulut 13 Ağustos 2020 21:01

  Eşim kemoterapi sonrası saçlarında çok dökülmeler oldu ve şu an peruk kullanıyor. Ona sürpriz yapıp şubelerinize getirmek istiyorum yakında 🙂

  • admin 15 Kasım 2020 14:45

   Sayın Batu Bey öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. New Hair kemoterapide dökülen saç durumlarında kişiye yeni saçlar veriyor. Medikal Saç, hafifliği ve konforunun yanı sıra kafanızdan çıkartmadan kullanabileceğiniz, saçlarınızla duş alabileceğiniz, fön çektirip toplayabileceğiniz, hatta denize dahi girebileceğiniz ve kimsenin fark edemeyeceği emsalsiz bir protez saç çözümüdür. Sayın Batu Bey sizi New Hair şubelerinde misafir etmek bizi sevindirecektir. Bize https://www.newhair.com.tr/iletisim/ adresinden ulaşabilirsiniz. Veya detaylı bilgi almak isterseniz +90 212 213 13 50’yi arayabilirsiniz.

 • Yakup Yıldız 14 Ağustos 2020 23:11

  Eşimin tavsiyesi üzerine new hair ekibiyle tanıştık, çok memnunum protez saç uygulaması gerçekten peruktan kat kat daha iyi 🙂

  • admin 15 Kasım 2020 14:45

   Sayın Yakup Bey öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Protez saç uygulamasında peruk ve diğer saç uygulamalarından farkı doğallığı yakalaması bakımından üretimde insan saçı kullanılmaktadır. New Hair uzmanları tarafından uygulanan protez saç sahipleri, medikal saçlarını gerçek saçı gibi kullanabilir. New Hair olarak her zaman sizlerin yanınızdayız.

 • Adem Keskin 14 Ağustos 2020 23:34

  Kemoterapi sonrası psikolom çok bozulmuştu, new hair ekibiyle tanıştım ve aylardır onlara emanet ettim yeni saçlarımı, gerçekten çok güzel oldular. 🙂

  • admin 15 Kasım 2020 14:44

   Sayın Adem Bey öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. New Hair kemoterapide dökülen saç durumlarında size yeni saçlar veriyor. New Hair uzmanları tarafından uygulanan protez saç sahipleri, medikal saçlarını gerçek saçı gibi kullanabilir. New Hair olarak her zaman sizlerin yanınızdayız.

 • Burak Öztürk 15 Ağustos 2020 19:36

  Protez saç erkeklere de kolay uygulanabiliyor mu? İstediğimiz saç şeklinde saç uygulaması yapabiliyor musunuz?

  • admin 15 Kasım 2020 14:44

   Sayın Burak Bey öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Erkek Saç Protez uygulamasında, diğer kozmetik uygulamalar gibi cerrahi bir işlem yoktur. Protez saç uygulaması kişi açısından hiç bir sağlık riski oluşturmamaktadır. Erkek Protez Saç uygulamasında saç protezi kişinin istediği biçim ve tonda hazırlanmaktadır. Detaylı bilgi almak isterseniz +90 212 213 13 50’yi arayabilir veya uzmanlarımızın araması için newhair.com.tr adresindeki iletişim formunu doldurabilirsiniz.

 • Fatih Özkan 15 Ağustos 2020 21:09

  Kemoterapi sonrası eşimin gülüşlerini size borçluyum, teşekkürler new hair ekibi 🙂

  • admin 15 Kasım 2020 14:44

   Sayın Fatih Bey öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. New Hair uzmanları tarafından uygulanan protez saç sahipleri, medikal saçlarını gerçek saçı gibi kullanabilir. New Hair olarak her zaman sizlerin yanınızdayız.

 • Metin Taş 16 Ağustos 2020 21:49

  Kemoterapi yaşamadım çok şükür ama saçlarımda aşırı bir döküme var doktor takıntılardan dolayı dedi, saç protezi için saçlarımızı komple kazıtmamız gerekiyor mu?

  • admin 15 Kasım 2020 14:43

   Sayın Metin Bey öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. New Hair uzmanlarıyla yapacağınız görüşme sonrasında saç yapınız, istenilen uzunluk ve renk tespitiniz yapabilirsiniz. Erkek Saç Protez uygulamasında, diğer kozmetik uygulamalar gibi cerrahi bir işlem yoktur. Protez saç uygulaması kişi açısından hiç bir sağlık riski oluşturmamaktadır. Erkek Protez Saç uygulamasında saç protezi kişinin istediği biçim tonda hazırlanmaktadır. Detaylı bilgi almak isterseniz +90 212 213 13 50’yi arayabilir veya uzmanlarımızın araması için newhair.com.tr adresindeki iletişim formunu doldurabilirsiniz.

 • Gizem Güneş 16 Ağustos 2020 22:47

  Kemoterapi sonrası 1 sene önce new hair ile tanıştım ve protez saç uygulamasıyla hayatım yeniden başladı resmen 🙂

  • admin 15 Kasım 2020 14:42

   Sayın Gizem Hanım öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. New Hair kemoterapide dökülen saç durumlarında size yeni saçlar veriyor. New Hair uzmanları tarafından uygulanan protez saç sahipleri, medikal saçlarını gerçek saçı gibi kullanabilir. New Hair olarak her zaman sizlerin yanınızdayız.

 • Bekir Bozkurt 18 Ağustos 2020 20:24

  Kemoterapi sonrası newhair ile tanıştım ve saçlarım cap canlı gerçek gibiler 🙂

  • admin 15 Kasım 2020 14:42

   Sayın Bekir Bey öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. New Hair uzmanları tarafından uygulanan protez saç sahipleri, medikal saçlarını gerçek saçı gibi kullanabilir. New Hair olarak her zaman sizlerin yanınızdayız.

 • Uğur Acar 18 Ağustos 2020 23:16

  Saçlarımın bir kısmında dökülme çözüm için şubelerinize gelsek bir şeyler yapabilir miyiz?

  • admin 15 Kasım 2020 14:41

   Sayın Uğur Bey öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Saç dökülmesi kaçınılmaz yaşamsal döngüye bağlı bir durum olsa da özellikle Protez Saç uygulaması, saç kaybı olan erkekler için eski saçlarını hatta bazı durumlarda ise eskisinden güzel ve doğal saçlara kavuşmalarını sağlıyor. Sayın Uğur Bey sizi New Hair şubelerinde misafir etmek bizi sevindirecektir. Bize https://www.newhair.com.tr/iletisim/ adresinden ulaşabilirsiniz. Veya detaylı bilgi almak isterseniz +90 212 213 13 50’yi arayabilirsiniz.

 • Ahmet Ateş 19 Ağustos 2020 12:35

  Kız kardeşim için araştırma yaparken sitenizle karşılaştım, yorumlar çok olumlu olunca da mutlu oldum. Çünkü kız kardeşim kemoterapi sonrası psikolojik olarak çok stres yaşamaktaydı, new hair muhtemelen yüzündeki gülümseye sebep olacak 🙂

  • admin 15 Kasım 2020 14:41

   Sayın Ahmet Bey öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Saçlardaki dökülme kişiyi ruhsal açıdan rahatsız edebilir. Birçok kanserli hastanın kemoterapinin saç dökülmesine yol açması nedeniyle dökülen saçları için üzüntü duyar. New Hair kemoterapide dökülen saç durumlarında kişiye yeni saçlar veriyor. Hatta eski haline göre daha parlak yeni saçlara sahip olacabilirler. Randevu İçin Tıklayın Detaylı bilgi almak isterseniz +90 212 213 13 50’yi arayabilir veya uzmanlarımızın araması için newhair.com.tr adresindeki iletişim formunu doldurabilirsiniz.

 • Tuğba Köse 20 Ağustos 2020 01:54

  Saçlarım bir rahatsızlık sebebiyle döküldü, bu protez saçı ne kadar süre kullanabiliyoruz?

  • admin 15 Kasım 2020 14:40

   Sayın Tuğba Hanım öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Standart protez saçın ömrü ortalama 6-12 ay kadardır. Ancak protez saçın kullanım ömrünü belirleyen temel unsur, doğru kullanımdır. Detaylı bilgi almak isterseniz +90 212 213 13 50’yi arayabilir veya uzmanlarımızın araması için newhair.com.tr adresindeki iletişim formunu doldurabilirsiniz.

 • Salih Şahin 20 Ağustos 2020 20:20

  Erkekler için de sanırım protez saç uygulamanız mümkün. Bunun için nasıl bir süreç işliyor

  • admin 15 Kasım 2020 14:40

   Sayın Salih Bey öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. New Hair tarafından gerçekleştirilen saç protezi çalışmasında uygulama yapılacak kişinin istediği bölgeye, tercih ettiği model ve tonda gerçek saçla protez saç uygulaması yapılmaktadır. Yani saç protezinde kişi kendi saç rengini belirler. Kişiye özel olarak tasarlanan saç protezi, saça sahip olacak kişinin kriterlerine göre ortaya çıkmaktadır. Detaylı bilgi almak isterseniz +90 212 213 13 50’yi arayabilir veya uzmanlarımızın araması için newhair.com.tr adresindeki iletişim formunu doldurabilirsiniz.

 • Onur Can 20 Ağustos 2020 23:33

  Peruktan bıkanlar adına çok güzel bir çalışma olmuş, peruk gerçekten bir süre sonra çok meşakkatli oluyor

  • admin 15 Kasım 2020 14:39

   Sayın Onur Bey öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Yüksek kalite standartlarında hazırlanmış bir saç protezi kullanıcıya her açıdan konfor ve rahatlık sağlar. Saç protezi uygulamasında New Hair, sektörel haklı bir başarıya sahiptir. Kalitemizi ve farkımızı test etmek için ilk fırsatta randevu alınız. Randevu İçin Tıklayın Bizi ayrıca New Hair Instagram Sayfamızdan da takip edebilirsiniz

 • Bekir Bulut 22 Ağustos 2020 00:28

  Eşimin bazı sağlık sorunları sebebiyle saçlarında dökülmeler oluştu, sizin saç uygulamanız işe yarar mı?

  • admin 15 Kasım 2020 14:39

   Sayın Bekir Bey öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. New Hair Kadın Protez saç uygulamaları konusunda sektörel bir başarıya sahiptir. New Hair dünyanın bir çok ülkesinden gelen insana uyguladığı başarılı protez saç çözümleri ile bu alanda sağlıklı ve güvenilir bir marka olarak ön plana çıkmaktadır. Kadın Protez Saç Uygulaması ve Protez Saç Kampanyalarını New Hair Instagram Sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bize https://www.newhair.com.tr/iletisim/ adresinden ulaşabilirsiniz. Veya detaylı bilgi almak isterseniz +90 212 213 13 50’yi arayabilirsiniz.

 • Demet Şen 22 Ağustos 2020 00:32

  Kemoterapi tedavisi gören bir kaç arkadaşım new hair sayesinde tekrardan saçlarına kavuştu diyebilirim. Çok memnun kaldılar 🙂

  • admin 15 Kasım 2020 14:38

   Sayın Demet Hanım, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Kemoterapiye bağlı saç dökülmesi uygulamalarında New Hair, sektörel başarıları ile sağlıklı ve güvenilir bir marka olduğunu tüm dünyada kanıtlamıştır. Protez saç, gerçek insan saçından özel teknoloji ile üretilmiştir. Protez saç, tamamen profesyonel bir çalışmayla gerçekleştirilen bu yöntemdir. Protez saç uygulamasında kişinin gerçek saç örneğinden yola çıkarak kişiye özel üretim yapılmaktadır. New Hair olarak her zaman sizlerin yanınızdayız.

 • Şaban Turan 22 Ağustos 2020 21:31

  Pandemi sebebiyle çalışmalarınıza ara verdiniz mi yoksa devam ediyor mu? Ona göre eşimle geleceğiz

  • admin 15 Kasım 2020 14:37

   Sayın Şaban Bey, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Protez Saç çözümleri ile sizlere yardımcı olabilmek için tüm şubelerimiz açıktır. Sayın Şaban Bey sizi ve eşinizi New Hair şubelerinde misafir etmek bizi sevindirecektir. Bize https://www.newhair.com.tr/iletisim/ adresinden ulaşabilirsiniz. Veya detaylı bilgi almak isterseniz +90 212 213 13 50’yi arayabilirsiniz.

 • Musa Keskin 23 Ağustos 2020 00:08

  Kemoterapi görmedim ancak saçlarımda aileden gelen bir kellik mevcut, ürününüz bende de işe yarar mı?

  • admin 15 Kasım 2020 14:37

   Sayın Musa Bey, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Saç dökülmesi kaçınılmaz yaşamsal döngüye bağlı bir durum olsa da özellikle Protez Saç uygulaması, saç kaybı olan erkekler için eski saçlarını hatta bazı durumlarda ise eskisinden güzel ve doğal saçlara kavuşmalarını sağlıyor. Bize https://www.newhair.com.tr/iletisim/ adresinden ulaşabilirsiniz. Veya detaylı bilgi almak isterseniz +90 212 213 13 50’yi arayabilirsiniz.

 • Sezen Kara 23 Ağustos 2020 21:23

  Saç dökülmelerine karşın ilaç serum çok kullandım, hiçbiri güzel bir etki sağlamadı. New hair sayesinde saçlarım her zaman istediğim şekilde ve istediğim tarzda 🙂

  • admin 15 Kasım 2020 14:36

   Sayın Sezen Hanım, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. New Hair uzmanları tarafından uygulanan protez saç sahipleri, medikal saçlarını gerçek saçı gibi kullanabilir. New Hair olarak her zaman sizlerin yanınızdayız.

 • Uğur Yalçın 24 Ağustos 2020 23:07

  Arkadaşımın önerisiyle sitenizi inceledim, gerçekten çok memnun insan var yakında Bakırköy ofisinize uğrayacağım 🙂

  • admin 15 Kasım 2020 14:35

   Sayın Uğur Bey, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Erkek Saç Protez uygulamalarında New Hair, sektörel başarıları ile sağlıklı ve güvenilir bir marka olduğunu tüm dünyada kanıtlamıştır. Kalitemizi ve farkımızı test etmek için ilk fırsatta randevu alınız. Sayın Şaban Bey sizi New Hair şubelerinde misafir etmek bizi sevindirecektir. Bize https://www.newhair.com.tr/iletisim/ adresinden ulaşabilirsiniz. Veya detaylı bilgi almak isterseniz +90 212 213 13 50’yi arayabilirsiniz.

 • Burak Demir 25 Ağustos 2020 18:26

  Saç protezi işlemi, kaç seansta bitiyor ve tamamen işlem sağlandıktan sonra ara ara bakıma-kontrole gelmemiz gerekiyor mu?

  • admin 15 Kasım 2020 14:34

   Sayın Burak Bey, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Standart saç protez işlemleri 2-3 saat içinde uygulanabilmektedir. Aynı gün içinde protez saç sahibi olabilirsiniz. Protez saç bakımı en az iki haftada bir düzenli olarak yapılmalıdır. Protez saç bakımının sağlıklı olması için mutlaka New Hair gibi deneyimli merkezlerden profesyonel destek almalı. Sayın Bekir Bey sizi New Hair şubelerinde misafir etmek bizi sevindirecektir. Bize https://www.newhair.com.tr/iletisim/ adresinden ulaşabilirsiniz. Veya detaylı bilgi almak isterseniz +90 212 213 13 50’yi arayabilirsiniz.

 • Halil Yalçın 27 Ağustos 2020 00:50

  Kemoterapi sonrası belli bir süre geçmesi gerekiyor mu saç uygulaması için?

  • admin 15 Kasım 2020 14:32

   Sayın Halil Bey, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. New Hair uzmanlarıyla yapacağınız görüşme sonrasında saç yapınız, istenilen uzunluk ve renk tespitiniz yaptırıp sizler için özel üretilecek olan Medikal Saç uygulaması için 2-3 hafta hazırlık aşamasını beklemeniz gerekmektedir. Sayın Onur Bey sizi New Hair şubelerinde misafir etmek bizi sevindirecektir. Bize https://www.newhair.com.tr/iletisim/ adresinden ulaşabilirsiniz. Veya detaylı bilgi almak isterseniz +90 212 213 13 50’yi arayabilirsiniz.

 • Ceyda Aslan 27 Ağustos 2020 00:54

  Peki bu saç uygulamasının ömrü ne kadar oluyor?

  • admin 15 Kasım 2020 14:32

   Sayın Ceyda Hanım öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Saç protezi uygulaması ile kullanıcı hem çok konforlu, hem de uzun ömürlü bir kullanım kolaylığı yaşatmaktadır. Detaylı bilgi almak isterseniz +90 212 213 13 50’yi arayabilir veya uzmanlarımızın araması için newhair.com.tr adresindeki iletişim formunu doldurabilirsiniz.

 • İrem Özdemir 27 Ağustos 2020 16:10

  Kemoterapi tedavisi bittikten ne kadar süre sonra gelmemiz saç uygulaması için daha iyi olur?

  • admin 15 Kasım 2020 14:31

   Sayın İrem Hanım öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. New Hair uzmanlarıyla yapacağınız görüşme sonrasında saç yapınız, istenilen uzunluk ve renk tespitiniz yaptırıp sizler için özel üretilecek olan Medikal Saç uygulaması için 2-3 hafta hazırlık aşamasını beklemeniz gerekmektedir. Sayın İrem Hanım sizi New Hair şubelerinde misafir etmek bizi sevindirecektir. Bize https://www.newhair.com.tr/iletisim/ adresinden ulaşabilirsiniz. Veya detaylı bilgi almak isterseniz +90 212 213 13 50’yi arayabilirsiniz.

 • Aslı Güler 28 Ağustos 2020 22:20

  Saçlarımı kaybettikten sonra yeniden saçlarıma kavuşmak yıllar alır derken saç uygulaması ile çok kısa sürede kavuştum tekrar saçlarıma 🙂

  • admin 15 Kasım 2020 14:29

   Sayın Aslı Hanım öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. New Hair uzmanları tarafından uygulanan protez saç sahipleri, medikal saçlarını gerçek saçı gibi kullanabilir. New Hair olarak her zaman sizlerin yanınızdayız.

 • Demet Kılıç 29 Ağustos 2020 15:18

  Saç uygulaması sonrası, rutin bir bakımı var mı? Varsa evde yapabiliyor muyuz yoksa size mi gelmemiz gerekiyor?

  • admin 15 Kasım 2020 14:28

   Sayın Demet Hanım öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Günlük hayatınızda ne yapıyorsanız duş, spor, yüzme ve fön çekme gibi her türlü aktiviteye kısıtlama olmaksızın devam edeceksiniz. Protez saç kullanımından keyif almak için kişisel bakım sürecinizi uzatmayıp, uzmanlarımızın vermiş olduğu bakım periyotlarını aksatmamanız çok önemlidir. Dilerseniz bakım periyotlarını kendiniz yapabilir, dilerseniz merkezlerimize gelerek kuaförlük hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Detaylı bilgi almak isterseniz +90 212 213 13 50’yi arayabilir veya uzmanlarımızın araması için newhair.com.tr adresindeki iletişim formunu doldurabilirsiniz.

 • Banu Yavuz 30 Ağustos 2020 00:28

  Newhair ile tanışalı 6 ay oldu ama çok memnun kaldım ürünlerinden 🙂

  • admin 15 Kasım 2020 14:27

   Sayın Banu Hanım öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. New Hair uzmanları tarafından uygulanan protez saç sahipleri, medikal saçlarını gerçek saçı gibi kullanabilir. New Hair olarak her zaman sizlerin yanınızdayız.

 • Onur Arslan 30 Ağustos 2020 23:42

  Kemoterapi sonrası belli bir süre geçmesi gerekiyor mu gelebilmek için?

  • admin 11 Kasım 2020 23:04

   Sayın Onur Bey, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. New Hair uzmanlarıyla yapacağınız görüşme sonrasında saç yapınız, istenilen uzunluk ve renk tespitiniz yaptırıp sizler için özel üretilecek olan Medikal Saç uygulaması için 2-3 hafta hazırlık aşamasını beklemeniz gerekmektedir. Sayın Onur Bey sizi New Hair şubelerinde misafir etmek bizi sevindirecektir. Bize https://www.newhair.com.tr/iletisim/ adresinden ulaşabilirsiniz. Veya detaylı bilgi almak isterseniz +90 212 213 13 50’yi arayabilirsiniz.

 • Edanur Yıldırım 30 Ağustos 2020 23:50

  Kemoterapi sonrası dökülen saçlar için gerçekten birebir çözüm diyebiliriz. Psikolojik olarakta doğal saçınız gibi hissediyorsunuz 🙂

  • admin 4 Kasım 2020 15:43

   Sayın Seda Hanım, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Protez saç uygulamaları, kemoterapi sonrası dökülen saçlar için güzel bir çözümdür. Kemoterapide saç dökülmesi sırasında saç protezi kullanmak sizin için güzel, kolay ve sağlıklı bir karar olabilir. Protez saç de hiçbir cerrahi müdahale olmaması kemoterapi tedavisi için önemlidir. Detaylı bilgi almak isteyen herkes +90 212 213 13 50’yi arayabilir veya uzmanlarımızın araması için newhair.com.tr adresindeki iletişim formunu doldurabilir.

Yorum Yap