New Hair

Türkiye'nin En Kaliteli Protez Saç Merkezi

Kemoterapi Saç Dökülmesi

Kemoterapi Saç Dökülmesi

Kemoterapi yan etkileri ve saç dökülmesi, saç dökülmesi sebepleri ve saç dökülmesi çözümleri için bilmeniz gerekenler;

Kemoterapi döneminde saç dökülmesi sıkça görülen bir olaydır.

Kemoterapi ilaçları kanser hücreleriyle savaşırken bir yandan da olumsuz ölçüde saç hücrelerini de etkiler.

Kemoterapi kanser hücreleri ile beraber saç hücrelerini de etkilediği için saç dökülmesi sorununa neden olur.

Kemoterapide Saç Dökülmesi en sık görünen yan etkilerdendir.

Kemoterapi döneminde vücuttaki diğer kıllarda (Kaş, kirpik, sakal, kol, bacak) dökülmesi de meydana gelebilir.

Kemoterapide Saç Dökülmesi

Kemoterapi tedavisi döneminde saç derisi hassaslaşır. Bu nedenle dış etkenlere karşı korumaya yönelik önlemler almak gerekiyor.

Kemoterapiye bağlı saç dökülmesi dönemlerinde PERUK kullanımı gibi yanlış bir bilgi önünüze çıkmış olabilir.

Kanser tedavisine bağlı olarak hastaların aldıkları ilaçlarla kendilerini rahat hissetmeleri gerekmektedir. Hastalarda saçın ayrı bir moral kaynağı olduğuna göre yapay görünüm veren Peruklar, bu tür ihtiyaçları karşılayamamaktadır.

Medikal Saç uygulaması tüm bu sorunların önüne geçmiş bir sistemdir

Medikal Saç uygulaması tüm bu sorunların önüne geçmiş bir sistemdir

Peruk mu, Medikal Saç mı?

Peruklar;

 • kafa derisinde aşırı kaşıntı,
 • kızarıklık,
 • kafada ağırlık hissiyatı,
 • yana kaymalar,
 • kafadan çıkmalar,
 • doğal saç görüntüsü sağlayamama,
 • kafanızdayken duş alamama gibi sorunlar yaratarak dilediğinizce kullanamayacağınız, rahatsızlık verici materyaldir.

Sizler için özel tasarlanan ve birçok doktorun tavsiye ettiği Medikal Saç uygulaması tüm bu sorunların önüne geçmiş bir sistemdir.

Medikal Saç, hafifliği ve konforunun yanı sıra kafanızdan çıkartmadan kullanabileceğiniz, saçlarınızla duş alabileceğiniz, fön çektirip toplayabileceğiniz, hatta denize dahi girebileceğiniz ve kimsenin fark edemeyeceği emsalsiz bir protez saç çözümüdür.

New Hair İle 100% Doğal Protez Saçlar

Kanser tedavisi sürecinde uygulanan kemoterapi ilaçları saçları olumsuz etkilediğini belirtmiştik. Peruk gibi kafa derinizi rahatsız eden yöntemlerde bir çözüm değildir.

Kanser tedavisi sürecinde doktorunuz Kemoterapinin yan etkisi olarak saçınızın dökülme ihtimalini dile getirdikten sonra merkezimizi ziyaret etmeniz gerekmektedir.

New Hair uzmanlarıyla yapacağınız görüşme sonrasında saç yapınız, istenilen uzunluk ve renk tespitiniz yapabilirsiniz.

Sizler için özel üretilecek olan Medikal Saç uygulaması için 2-3 hafta hazırlık aşamasını beklemeniz gerekmektedir.

Bu süreci göz ardı etmemeniz gerekiyor. Saç dökülmenizin başlamadan müdahale edebilmemiz açısından saçınızın döküleceği bilgisine sahip olduğunuz zamanlarda en yakın New Hair merkezinden ilk fırsatta randevu almanız çok önemlidir.

Kemoterapi saç dökülmesi

New Hair, Kemoterapi saç dökülmesi için protez saç çözümleri sunuyor

Medikal Saç İle Yeni Bir Dönem

Saçlardaki dökülme sizi ruhsal açıdan rahatsız edebilir. Birçok kanserli hastanın kemoterapinin saç dökülmesine yol açması nedeniyle dökülen saçları için üzüntü duyar.

Bu duygularınızı paylaşmaktan çekinmeyin.

Protez Saç ile tanışıp, bu deneyimi yaşayan kişilerle konuşmak sizi rahatlatacaktır.

Unutmayınız !!! Kanser üstesinden gelinebilecek bir hastalıktır. Moral bu konudaki en büyük desteğiniz olacaktır.

New Hair kemoterapide dökülen saç durumlarında size yeni saçlar veriyor. Hatta eski haline göre daha parlak yeni saçlara sahip olacaksınız.

Kemoterapi Nedir ?

Kemoterapi, “ilaçla tedavi” anlamına gelmekle birlikte, daha çok kanser hücrelerini etkileyen kanser ilaçları kullanılarak yapılan tedavi için kullanılan terimdir. Bunun için kullanılan ilaçlara “antikanser” ilaçlar da denmektedir. Kanserin türüne göre kemoterapinin amaçları farklılaşabilmektedir.
 1. Kanseri tedavi etmek. Kanser hücrelerine ait izler tümüyle ortadan kalktığında kanser tedavi edilmiş sayılmaktadır.
 2. Kanseri kontrol etmek. Genel olarak kanserin yayılımını önlemek ve büyümesini yavaşlatmak, kanserin kontrol altında tutulması olarak kabul edilmektedir.
 3. Kanserin yol açtığı belirtileri gidermek. Bazı kemoterapi uygulamalarının temel amacı hastanın yaşam niteliğini yükseltebilmek için ağrı ve benzeri belirtileri ortadan kaldırmak ya da hafifletmektir.

Kemoterapide Saç Dökülmesi ( Yan Etkileri )

Kemoterapi ilaçlarının her zaman istenilen faydayı sağlaması mümkün olmayabilir. Kanser tümörleri tedavi ile yok edilemiyorsa veya tedavide geç kalındı ise, kanser hücreleri kan damarları ya da lenfler yoluyla vücuda yayılabilir. Bu durumda metastaz (yayılma) denilen durum meydana gelmiş olur. Kadın Protez Saç Uygulaması ve Protez Saç Kampanyalarını New Hair Instagram Sayfamızdan takip edebilirsiniz.
 • Kemoterapi sonrası dökülen saçlara PROTEZ SAÇ ÇÖZÜMÜ

 • KEMOTERAPİ SAÇ DÖKÜLMESİ: BAYAN PROTEZ SAÇ KULLANIMI

34 Yorum

 • Seda Gültekin 24 Temmuz 2020 15:16

  New hair ile tanışana kadar peruk kullanıyordum. New hair sayesinde saçlarım gerçek gibi resmen

  • admin 5 Ağustos 2020 14:08

   Sayın Seda Hanım, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz.

   Protez saç, gerçek insan saçından özel teknoloji ile üretilmiştir. Protez saç, tamamen profesyonel bir çalışmayla gerçekleştirilen bu yöntemdir. Protez saç uygulamasında kişinin gerçek saç örneğinden yola çıkarak kişiye özel üretim yapılmaktadır. Dışarıdan bakıldığında protez saçın fark edilmesi mümkün değilir. Perukta ise doğal bir görünüm sağlanması mümkün değildir. Peruk her an yerinden çıkabilir. Saç protezinde ise medikal bant ve özel solüsyonlar kullanıldığından kafaya sabitlenir, güvenle kullanılabilir. Peruk, ağırdır, her zaman kendini hissettirir. Peruk, kafa derisinde aşırı kaşıntı yapar. Ama bu sorunların hiç biri protez saç uygulamalarında olmaz.

   Detaylı bilgi almak isteyen herkes +90 212 213 13 50’yi arayabilir veya uzmanlarımızın araması için newhair.com.tr adresindeki iletişim formunu doldurabilir.

 • Sevi̇lay Polat 24 Temmuz 2020 23:17

  Medikal saç uygulamasını bir süredir araştırıyordum, arkadaşımın önerisiyle sizleri buldum.
  En kısa sürede iletişime geçmeyi düşünüyorum.

  • admin 5 Ağustos 2020 13:54

   Sayın Sevi̇lay Hanım, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz.

   Medikal Saç uygulaması özellikle Kemoterapi ve Radyoterapi tedavi sürecinde doktorun tavsiye ettiği bir sistemdir. Medikal Saç ürünleri, kemoterapi ve radyoterapi süreçlerinde ve sonrasında kullanılmak üzere son teknolojiyle geliştirilmiştir. Medikal Saç, hafifliği ve konforunun yanı sıra kafanızdan çıkartmadan kullanabileceğiniz, saçlarınızla duş alabileceğiniz, fön çektirip toplayabileceğiniz, hatta denize dahi girebileceğiniz ve kimsenin fark edemeyeceği emsalsiz bir protez saç çözümüdür.

   Sevi̇lay Hanım, sizi New Hair şubelerinde misafir etmek bizi sevindirecektir. Bize https://www.newhair.com.tr/iletisim/ adresinden ulaşabilirsiniz. Veya detaylı bilgi almak isterseniz +90 212 213 13 50’yi arayabilirsiniz.

 • Ayten Güldeniz 25 Temmuz 2020 19:50

  Kemoterapi sonrası peruk çok fazla yorucu geliyor insana, ben 2 senedir medikal saç uygulaması yaptırıyorum çok memnunum.

  • admin 5 Ağustos 2020 13:48

   Sayın Ayten Hanım, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz.

   Saç dökülmesinin yaşandığı yorucu kemoterapi ve radyoterapi süreçlerinde şapka ve perukların arkasına saklanmadan sosyal hayatınızı protez saç ile yaşayabilirsiniz. Çünkü peruklar, ihtiyaçları karşılayamamaktadır. Medikal Saç uygulaması ise tüm sorunların önüne geçmiş bir sistemdir. Medikal Saç, hafifliği ve konforunun yanı sıra kafanızdan çıkartmadan kullanabileceğiniz, saçlarınızla duş alabileceğiniz, fön çektirip toplayabileceğiniz, hatta denize dahi girebileceğiniz ve kimsenin fark edemeyeceği emsalsiz bir protez saç çözümüdür.

   Detaylı bilgi almak isteyen herkes +90 212 213 13 50’yi arayabilir veya uzmanlarımızın araması için newhair.com.tr adresindeki iletişim formunu doldurabilir.

 • Furkan Özdemir 26 Temmuz 2020 22:11

  Instagram sayfanızı bir süredir takip ediyorum, yakında Mecidiyeköy şubenizle iletişime geçip, protez saç yaptırmayı düşünüyorum.

  • admin 5 Ağustos 2020 13:42

   Sayın Furkan Bey, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Instagram sayfamızdan mutlu müşteri videolarımıza herkes ulaşabilir. Aynı zamanda uzun videolarımıza sitemizden ve Youtube kanalımızdan da ulaşabilirsiniz. Mecidiyeköy şubemizde sizleri misafir etmek bize mutluluk verecektir.

   https://www.instagram.com/newhair.tr/
   https://www.youtube.com/c/NewHairturkey

   Detaylı bilgi almak isteyen herkes +90 212 213 13 50’yi arayabilir veya uzmanlarımızın araması için newhair.com.tr adresindeki iletişim formunu doldurabilir.

 • Pınar Çetin 26 Temmuz 2020 22:20

  Kemoterapi sonrası saçlarımın büyük kısmında dökülme oldu. Saç ektirmeyi çok düşündüm ancak saç protezi her zaman daha ılımlı geldi bana. Saç protezi kullanıyorum bir süredir ve çok memnunum 🙂

  • admin 5 Ağustos 2020 13:38

   Sayın Pınar Hanım, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Geçmiş olsun, umarız sağlığınıza hızlıca kavuşursunuz.

   Kemoterapi kanser hücrelerini yok edebilir. Ancak saç kökleri gibi “hızlı büyüyen” normal hücrelere de zarar verebilir. Bu yüzden çoğu insan kemoterapiden sonra saçlarının en azından bir kısmını kaybeder. Kemoterapiden sonra saçların yeniden büyümesi yavaş ama stabildir ve saç dökülmesi nadiren kalıcıdır. Kemoterapi sürecinde saç dökülme görülmeye başlandığı anda protez saç ile çözüm bulabilirsiniz. Kemoterapide saç dökülmesi sırasında saç protezi kullanmak sizin için güzel, kolay ve sağlıklı bir karar olabilir. Protez saç de hiçbir cerrahi müdahale olmaması kemoterapi tedavisi için önemlidir. Protez saç ile kemoterapi süresince kişi kendini mutlu hisseder.

   Detaylı bilgi almak isteyen herkes +90 212 213 13 50’yi arayabilir veya uzmanlarımızın araması için newhair.com.tr adresindeki iletişim formunu doldurabilir.

 • Aybüke Seçil 27 Temmuz 2020 14:56

  Kemoterapi görmedim ama saçlarımda aşırı açılma var, protez saç bende yaptırabiliyor muyum?

  • admin 5 Ağustos 2020 13:30

   Sayın Aybüke Hanım, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz.

   Saç dökülmesinin birçok ve farklı nedeni olabilir. Bunlardan bazıları; genetik, stres, tiroid hastalığı, kozmetiklerin yanlış kullanımı, anemi, ateşli hastalıklar olabilir. Saç dökülmesinin nedeni teşhis edilmelidir. Ve protez saç uygulaması buna göre şekillendirilmelidir. Saç dökülmesinin nedenini belirledikten sonra, tüm aşamalar uzmanlar tarafından titizlikle gerçekleştirilir. Rutin bakım yapılırsa, protez saç uygulaması hiçbir sağlık riski oluşturmaz.

   Detaylı bilgi almak isteyen herkes +90 212 213 13 50’yi arayabilir veya uzmanlarımızın araması için newhair.com.tr adresindeki iletişim formunu doldurabilir.

 • Musa Acar 27 Temmuz 2020 23:25

  2-3 hafta bekledikten sonra uygulama 1 günde bitiyor mu?

  • admin 3 Ağustos 2020 12:47

   Sayın Musa Bey, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Protez saç uygulaması kişinin saçsız bölgesinin en uygun kalıbı çıkartılır. Kalıba uygun protez saç hazırlanır. Protez saç için siparişini verildikten sonra 2-3 hafta hazır olur. Ve aynı gün içinde uygulaması gerçekleşmektedir. Kişinin cildinin yağlanma durumuna göre bakım günleri değişir. Ama genelde 10 – 15 günde bir yada aylık bakımları mevcuttur. İlk uygulamanın ardından 7 gün içerisinde kullanıcının duruma ne kadar ayak uydurup uyduramadığı New Hair uzmanları tarafından kontrol edilmelidir. Detaylı bilgi almak isteyen herkes +90 212 213 13 50’yi arayabilir veya uzmanlarımızın araması için newhair.com.tr adresindeki iletişim formunu doldurabilir.

 • Sedef Dede 28 Temmuz 2020 17:43

  Protez saç yaptırdıktan sonra belirli periyotlarda bakım vb durumlar var mı? Varsa kendimiz yapabiliyor muyuz yoksa size mi gelmemiz gerekiyor?

  • admin 3 Ağustos 2020 12:00

   Sayın Sedef Hanım, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Saç protezi uygulaması, yaş ve cinsiyet ayrımı olmadan herkese uygulanabilmektedir. Protez Saç için belli aralıklarda yapılması gereken rutin bakımları bulunmaktadır. Bunun temel nedeni, protez uygulamalarında kullanılan medikal bantların ve tıbbi solüsyonların hava ve suya geçirgen olmasıdır. Bu ürünler su bazlıdır. Hava ve su geçirgen olmalarının doğal bir sonucu olarak zamanla güçlerini kaybederler. Bakım dönemlerinin süresi ile ilgili olarak da, temel faktör kişinin kişisel bakım alışkanlıklarıdır. Ancak yine de kişinin yaşadığı bölgenin doğal koşulları da belirleyicidir. Protez saç kullanıcıları, bakımları isterlerse protez saç merkezlerinde veya kısa bir bakım eğitiminden sonra kendileri de evde kolayca yapabilirler. Detaylı bilgi almak isteyen herkes +90 212 213 13 50’yi arayabilir veya uzmanlarımızın araması için newhair.com.tr adresindeki iletişim formunu doldurabilir.

 • Didem Yılmaz 29 Temmuz 2020 00:04

  Arkadaşımın önerisiyle yaptırdım, çok memnunum. İstediğiniz renk ve uzunlukta yaptırabiliyorsunuz.

  • admin 3 Ağustos 2020 11:40

   Sayın Didem Hanım, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Protez saç, % 100 insan saçından üretilmektedir. Protez saç yaptırmak isteyen kişinin isteği doğrultusunda renk, dalga ve uzunlukta tam da ihtiyacına göre özel olarak tasarlanabilmektedir. İnsan saçından üretildiği için kimse taktırdığınız saçın size ait olmadığına anlamayacaktır. Detaylı bilgi almak isteyen herkes +90 212 213 13 50’yi arayabilir veya uzmanlarımızın araması için newhair.com.tr adresindeki iletişim formunu doldurabilir.

 • Halime Şadan 29 Temmuz 2020 18:44

  Medikal saç uygulamasından sonra kontrol amaçlı gelmemiz gerekiyor mu?

  • admin 3 Ağustos 2020 12:24

   Sayın Halime Hanım, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz.

   Profesyonelce kişiye özel olarak tasarlanmış protez saç, dışarıdan bakıldığında kesinlikle anlaşılmamaktadır. Protez saç uygulamalarında;
   – Yüze uygun bir kesim ve
   – ten rengiyle uyumlu bir ton,
   – doğru kullanım ve
   – düzenli bakım kuralları izlendiğinde istenilen en iyi sonuç elde edilmektedir.

   İlk uygulamanın ardından 7 gün içerisinde kullanıcının duruma ne kadar ayak uydurup uyduramadığı New Hair uzmanları tarafından kontrol edilmelidir.

   Detaylı bilgi almak isteyen herkes +90 212 213 13 50’yi arayabilir veya uzmanlarımızın araması için newhair.com.tr adresindeki iletişim formunu doldurabilir.

 • Yağmur Özkan 29 Temmuz 2020 22:55

  Kemoterapi görmüyorum ancak başka bir rahatsızlığım sebebiyle saçlarım dökülmeye başladı, bu işlem için önceden hazırlık gibi bir şeyler yapmamız gerekiyor mu?

  • admin 3 Ağustos 2020 12:16

   Sayın Yağmur Hanım, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Rahatsızlığınız içinde geçmiş olsun. Umarız en kısa sürede sağlığınıza kavuşursunuz. Doktorunuz kullandığınız ilaçların veya tedavi yöntemlerinin yan etkisi olarak saçınızın dökülme ihtimalini dile getirdikten sonra merkezimizi ziyaret etmeniz gerekmektedir. New Hair uzmanlarıyla yapacağınız görüşme sonrasında saç yapınız, istenilen uzunluk ve renk tespitiniz yapabilirsiniz. Sizler için özel üretilecek olan Medikal Saç uygulaması için 2-3 hafta hazırlık aşamasını beklemeniz gerekmektedir. Bu süreci göz ardı etmemeniz gerekiyor. Saç dökülmenizin başlamadan müdahale edebilmemiz açısından saçınızın döküleceği bilgisine sahip olduğunuz zamanlarda en yakın New Hair merkezinden ilk fırsatta randevu almanız çok önemlidir. Detaylı bilgi almak isteyen herkes +90 212 213 13 50’yi arayabilir veya uzmanlarımızın araması için newhair.com.tr adresindeki iletişim formunu doldurabilir.

 • Aynur Ayçil 29 Temmuz 2020 23:56

  Medikal saç uygulaması yaptırdım ve çok memnunum. 🙂

  • admin 3 Ağustos 2020 12:12

   Sayın Aynur Hanım, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Medikal saç uygulaması (Protez Saç) yüzde 100 insan saçı dokusundan ileri teknik yöntemlerle üretilmektedir. Kişiye özel olarak tasarlanabilir. Tıbbi operasyon gereği duyulmayan özel yapıştırıcılarla saçsız ya da seyrek olan saç derisine sabitlenmesi şeklinde yapılır. Kişi istediği zaman bunu çıkartabilir. Hijyenik, sorunsuz kullanım, dayanıklılık ve estetik görünüm sağlayan bir uygulamadır. New Hair uzmanları tarafından uygulanan protez saç sahipleri, medikal saçlarını gerçek saçı gibi kullanabilir. Detaylı bilgi almak isteyen herkes +90 212 213 13 50’yi arayabilir veya uzmanlarımızın araması için newhair.com.tr adresindeki iletişim formunu doldurabilir.

 • Kübra Kara 30 Temmuz 2020 18:33

  Kemoterapi gördükten sonra çok psikolojik sorun yaşadım. En son arkadaşımın önerisiyle medikal saç uygulaması yaptırdım, memnun kaldım.

  • admin 2 Ağustos 2020 12:49

   Sayın Kübra Hanım, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Tekrardan geçmiş olsun. Umarız en kısa sürede sağlığınıza kavuşursunuz. Kanser hastalıkları günümüzde çok sık rastlanan hastalık durumuna geldi. Hastalığın tedavisinde uygulanan kemoterapi, hastanın saçlarının dökülmesine sebep olmaktadır. Kanser tedavisinde hastanın moralinin iyi olması gerekiyor. Psikolojik açıdan da kendilerini iyi hissetmeleri tedavi sürecinde oldukça önemlidir. Bundan dolayı kemoterapi gören hastalarda dökülen saçların yerinin kendi saçına en yakın saçla kapatılabilmesi oldukça önemlidir. Bu amaçla uzmanlar, kanser tedavisi başlamadan önce protez saç uygulama merkezlerine gidilmesini öneriyorlar. Kemoterapi nedeniyle saçların dökülmeye başladığı andan itibaren hastaların ne kadar süre isterse protez saç kullanabilir. Bu rahatsızlık döneminde New Hair olarak her zaman sizlerin yanınızdayız. Tekrardan geçmiş olsun. Kemoterapi saç dökülmesi hakkında detaylı bilgi almak isteyen herkes +90 212 213 13 50’yi arayabilir veya uzmanlarımızın araması için newhair.com.tr adresindeki iletişim formunu doldurabilir.

 • Özge Avcı 30 Temmuz 2020 23:50

  Medikal saç uygulaması yaptırmayı düşünüyorum, ofisinize gelip bilgi almamız mümkün müdür?

  • admin 2 Ağustos 2020 12:31

   Sayın Özge Hanım, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Medikal saç uygulaması için en yakın New Hair şubemize sizleri bekliyoruz. Detaylı bilgi almak için +90 212 213 13 50’yi arayabilirsiniz.

 • Onur Acar 5 Ağustos 2020 15:07

  Saçlarım gördüğüm kemoterapi sonrası komple döküldü.
  Newhair ile iletişime geçip medikal saç uygulaması yaptırdım ve çok memnunum. 🙂

  • admin 5 Ağustos 2020 16:22

   Merhabalar Onur Bey, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Tekrardan geçmiş olsun, umarız en kısa sürede sağlığınıza kavuşursunuz.

   Kemoterapi tedavi sürecinde saç dökülmesi en çok görülen yan etkilerden biridir. Kemoterapide saç dökülmesine nedenlerden biri genellikle kullanılan ilaçlardır. Kemoterapi gören kişilerin morallerini yüksek tutmak gerekir. Tedaviye olumlu katkısı olması için uzmanlarda protez saç uygulamasını tavsiye etmektedir. Saç protezinin en güzel ve avantajlı taraflarından birisi de kişinin istediği gibi hayatına devam ediyor olmasıdır. New Hair ailesi olarak bu dönemde müşterilerimize ihtiyaç duydukları moral desteğini verirken bir taraftan da dökülen saçların yerine yeni doğal görünümlü saçlara sahip olmalarını sağlıyoruz. Daha detaylı bilgi almak isteyen isteyenler +90 212 213 13 50’yi arayabilir veya uzmanlarımızın araması için newhair.com.tr adresindeki iletişim formunu doldurabilirler.

 • Hakkı Altun 6 Ağustos 2020 00:56

  Arkadaşımın tavsiyesiyle kendilerini buldum, saç konusundaki tüm sorunumu çözdüler çok ilgililer 🙂

  • admin 6 Ağustos 2020 17:01

   Merhaba Hakkı Bey, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. New Hair olarak birinci önceliğimiz müşterilerimizin sağlığı ve iyi görünmeleridir. Sizlerden bu güzel yorumları duymak bizleri bir kez daha mutlu etti. Teşekkürler. Protez saç hakkında detaylı bilgi almak isteyen herkes +90 212 213 13 50’yi arayabilir veya uzmanlarımızın araması için newhair.com.tr adresindeki iletişim formunu doldurabilir.

 • Halime Kalkan 6 Ağustos 2020 16:35

  Sağlık sorunlarım sebebiyle saçımda dökülmeler başladı. Sizce protez saç yaptırmalı mıyım?

  • admin 6 Ağustos 2020 16:58

   Merhaba Halime Hanım, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Geçmiş olsun umarız en kısa sürede eski sağlığınıza kavuşursunuz. Yaşanan çeşitli sağlık sorunları saç dökülmesine neden olmaktadır. Saç dökülmesi durumlarında en ideal ve en çok tercih edilen saç kazanım yöntemi protez saç uygulamasıdır. Medikal saç, kadın ve erkek herkes tarafından rahatlıkla kullanılan bir üründür. Bundan dolayı gönül rahatlığı ile protez saç uygulaması yaptırabilirsiniz. Detaylı bilgi almak isterseniz +90 212 213 13 50’yi arayabilir veya uzmanlarımızın araması için newhair.com.tr adresindeki iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Yorum Yap