Protez saç uygulaması ve protez saç bakımı ile daha doğal saçlara sahip olabilirsiniz. New Hair sayfasını ziyaret ederek protez saç uygulaması konusuna daha hakim olacak ve protez saç bakımı hakkında daha detaylı bilgilere sahip olacaksınız.

Protez Saç genel olarak farklı isimlerle de anılmaktadır. Saç protezi, Takma saç, Yapıştırma Saç, medikal saç gibi sektörümüzde isimleri geçmektedir.

Kişinin kendisini daha iyi ve daha emin hissedebilmesi için hayatımızda sağlıklı saçın çok önemli rolü bulunmaktadır.

Maalesef yaşa uygun olmayan görünüm, saç dökülmesi ile ortaya çıkarak insan hayatını olumsuz etkilemektedir.

Bu durum kişinin kendine olan güven ve sevgisini azaltıp, kişiler arası ilişkilerden uzaklaştırarak çoğu zaman asosyal bir insana dönüştüren en önemli sebeplerden biridir.

Saç dökülmesi sorunu çözümü için saç ekimi veya alternatifler saçı seven insanlar için tatmin edici bir sonuç vermemektedir.

Kesin sonuç alabilmek için New Hair Protez Saç Uygulamaları size sınırsız saç yoğunluğu imkanı sağlayarak, etkileyici bir görüntüye sahip olmanızı ve geri kalan hayatınızı daha tatminkar yaşamanızı sağlamaktadır.

Medikal Saç Sistemleri

New Hair Medikal Saç Sistemleri, tıbbi müdahale gerektirmeden istenilen sonuca ulaşabileceğiniz en güvenilir saçlandırma tekniklerin birisidir.

Uygulama Saçları incelmiş, seyrekleşmiş veya dökülmüş kişilerin başvurduğu en profesyonel yöntem olan “Enjekte Sistem” ‘i 7’den 70’e herkes uygulatabilir. Saç Protezi kullanımını kolaylaştırarak, en doğal ve en mükemmel sonucu almak için geliştirilen

Enjekte Sistem” ile saçlanmak için önce, saç yapısı ve kaybedilen bölge tespiti yapılması gerekmektedir. Yapılacak uygulama kişiye özel olacağından minimum 2-3 ay beklemeniz gerekeceği için, planlarınızı ona göre yapınız.

New Hair’ de sadece en iyisini isteyenlere tasarlanan Protez Saç yapılmaktadır.

Bizi tercih etmenizdeki en büyük sebep, Türkiye’nin en profesyonel ekibinin çalışmasını yaptığı Medikal Saç Sistemleri ile adım adım saçlanarak kimseye fark ettirmeden kellikten kurtulmanız olacaktır.

Sıradan protez saç tekniği ile yapılan standart uygulamalardaki sonuç, birdenbire ortaya çıkan yoğun bir saça hem kendiniz, hem de çevrenizin alışması biraz zaman alacağı gibi, doğrusu da bu değildir.

Bir şeylerin yanlış olduğu hissiyatı, meraklı bakışlar ve kapalı sorularla karşınıza çıkacaktır. Belki de bu görüntüden memnun kalmayarak sıradan olan Protez Saç çıkartmak zorunda kalarak kullanmak dahi istemeyeceksiniz.

Bu tür uygulanan Protez Saçlarda, genelde önlerdeki saç derisinin koyu görüntüsü ve yoğun olması gözleri rahatsız eden en önemli ayrıntıdır.

Estetik bir doğallığa sahip “Enjekte Sistem” saçsızlıktan kurtulmak için yapılan Protez Saç uygulamaları içerisindeki en doğal sistem olduğunu örneklere bakarak karar verebilirsiniz.

Protez Saç Uygulaması

Türkiye’nin en doğal Protez Saç uygulaması “Enjekte Sistemi” saç dökülme sorunu ile karşılaşan herkesin kullanabilmesi en büyük hedefimizdir.

Sizde saç sorunlarınıza kalıcı bir çözüm arıyorsanız, aynı deneyimi yaşamış insanlarla yüz yüze tanışmanız “Enjekte Sistem” Protez Saç diğerlerinden ne kadar ayrı bir sistem olduğunun farkına varmanız için ilk fırsatta randevu alınız.

New Hair İle Protez Saçlandırma

Protez Saç ülkemizde hızla yaygınlaşmakta olan bir sistemdir, New Hair protez saç olarak çağımızın sorunlarına en ideolojik ve bilimsel çözümler üretmeye devam ediyoruz.

Çalıştığımız mutlu müşteri sayısını ofislerimize gelerek görebilir inceleyebilir ve deneyimleyebilirsiniz. Protez saç konusunda en kaliteli hizmeti veren New Hair Protez Saçlandırma merkezi, size en doğal çözümleri sunuyor.

Tamamen doğal, belli olmayan protez saç sistemi ile tüm müşterilerimize memnuniyet garantisi veriyoruz.

Saç, bir bireyin fiziksel görüntüsünün tamamlayıcısıdır. Güzel bir görünümün en önemli parçasıdır. Görüntünün yanı sıra sağladığı özgüven sayesinde bireyin sosyal çevresindeki ilişkileri üzerinde olumlu etkileri vardır.

Zaman içerinde çeşitli sebeplerden ötürü saç kayıpları yaşayıp, görsel değişime maruz kalan bireyler önlem almak için birçok yola başvurabilirler.

Bu süreçte bireylerde ilk akla gelen saç ekimi olmuştur.

Ancak saç ekiminde istenilen başarının sağlanamaması ve ekimde yaşanılan sıkıntılar nedeniyle çoğu kişi alternatif sistemlerin arayışı içerisine girmiştir. İşte bu evrede devreye Saç Protezi sistemleri girmiştir.

SAÇ PROTEZİ NEDİR ?

Saç Protezi nedir; herhangi bir cerrahi müdahale gerektirmeyen, kişinin seyrek veya saç kaybı yaşadığı alanın tespiti yapılarak ölçümlendirilen, herhangi bir kısıtlama olmaksızın bireyin günlük faaliyetlerini dilediğince yerine getirebileceği, doğal insan saçından üretilen, kullanımı son derecede kolay ve sağlıklı bir uygulamadır.

Protez Saç Mı, Saç Ekimi Mi?

  1. Saç ekiminde yaşanan ağrılar, şişkinlikler, uzun vadeli bekleyişler ve sonuç riski gibi kavramlar söz konusu değildir.
  2. Cerrahi bir müdahale gerektirmediği için Saç Protezi sistemleri ortalama 2,5-3 ay süre zarfı içinde kişiye yepyeni bir görüntüye sahip olma fırsatı sunar.
  3. Saç ekiminin gerçekleşebilmesi için saç dökülme evresinin tamamlanmış olması gerekmektedir. Aksi takdirde ekim yapılan kişinin saç dökülmesi devam ettiği için görüntü itibariyle eskisinden daha kötü bir hâl alacaktır.
  4. Saç dökülme evreleriyle ilgili belirli bir yaş olmamasına rağmen erkeklerde 20-35 yaş arası dökülmenin en fazla hissedildiği zamandır. Dolayısıyla bu zamanlarda cerrahi bir müdahale söz konusu olmamalıdır. Saç Protezi sistemlerindeyse bu şekilde bir yaş kavramı söz konusu değildir. Kişisel bakımına özen gösteren herkes bu saçları rahatlıkla kullanabilir.İnsanlarda her bir saç telinin kendine özgü bir dokusu vardır.
  5. Başın arka tarafında bulunan saçlar daha sert ve güçlüyken, ön tarafta bulunan saçlar daha yumuşak ve narin yapıya sahiptir. Bu nedenle saç ekiminde arka veya yanlardan alınarak ön bölgelere ekilen saçlar öndeki doğal saç yapısının niteliğine sahip olmadığı için çim adama benzer bir görüntü ortaya çıkabilme riski büyüktür.
  6. Saç Protezi sistemleri saçtaki yapı göz önüne alınarak tasarlandığından dolayı saç ekiminden daha başarılı bir görünüm sağlar.Saç ekiminde istenilen saç yoğunluğunu bulmak imkânsızdır. Saç Protezi sistemlerinde böyle bir durum söz konusu değildir. İstediğiniz bir modelde ve uzunlukta kullanabilirsiniz.

Saç Protezinde Dikkat Edilmesi Gerekenler;

Saç Protezi; Uzun yıllar önce bulunmasına karşın son yıllarda revaçta olan bir sistemdir. Bu derece revaçta olması demek her yerde yapılan uygulamaların aynı başarıyı sağlayacağı anlamına gelmez tabîî ki.

Saç Protezi hakkında yeterince donanım ve tecrübeye sahip olmayan işletmelerin, saçlandırma adı altında insanlara yapmış olduğu yanlış uygulamalar neticesinde ne yazık ki sonu kullanıcı açısından hüsranla bitebilmektedir.

Beklenenin aksiyle karşılaşan kullanıcılar yanlış görsel değişimden dolayı rahatsız olmalarının yanı sıra maddi olarak ta bir kayıp yaşarlar.

Saç Protezi Sistemi

Yıllardır saçlandırma üzerine yapılan çalışmalar neticesinde ortaya çıkan, bir sistem olan “Enjekte Sistem” saç protezi uygulaması alanının en başarılı tekniğidir.

Diğer Saç Protezi sistemlerinin aksine “Enjekte Sistem” kişiye doğal bir görünüm sunması, insan teniyle olan muazzam uyumu nedeniyle başkaları tarafından fark edilmesinin imkansız olması, kullanıcılarının dilediğince fön çekip tarayabildiği, denize girebildiği, spor aktivitelerini yerine getirebildiği rahat bir kullanım sunması ve tüm bunları gerçekleştirirken hiçbir şekilde kalitesinden ödün vermemesi “Enjekte Sistem” in başarısını kanıtlar niteliktedir.

Protez saç uygulaması için New Hair olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Protez saç kullananlar ve yeni görüntüleri

Yorum Yap