New Hair

Türkiye'nin En Kaliteli Protez Saç Merkezi

Saç Gürleştirme

Saç Problemleri İhmal Edilmemeli!

Cilt problemlerini gidermek için doktora gitmek kadar sıradan ise, saç konusunda yaşanan sonları gidermek açısından bir uzmana gitmekte bir o kadar normal bir durum. New Hair, saç protez veya saçla alakalı her türlü problemin tespit ve çözümüne yönelik birçok farklı alternatif sunuyor. Saçla alakalı yaşanan sorunların birçok nedeni olduğu gibi bu sorunların çözümü noktasında sunulan seçeneklerde birbirinden farklı oluyor. Saç, yüzyıllar boyunca her ne kadar kadınlar açısından güzelliğin önemli simgelerinden birisini oluşturmakta ise de günümüzde saç erkekler içinde aynı öneme sahip.

Saç gürleştirme, Sinan Akçıl

Saç gürleştirme New Hair’in işi

Bakımlı olmak özellikle kent hayatında ne kadar önemli ise, sağlıklı ve gür saçla sahip olmakta gerek kadı ve gerekse erkek açısından önemli bir değer. Çünkü, böyle olduğunda kişiler iş ve sosyal hayatta daha özgüvenli ve dinamik bir görünüm sergiliyor. Yoğun sahne ve televizyon çalışmaları nedeniyle, yıpranan ve yorulan saçlarını güvenle New Hair uzmanlarına teslim eden ülkemizin sevilen söz yazarı ve başarılı yorumcularından olan Sinan Akçıl da çok memnun.

Saç gürleştirme, Sinan Akçıl

Protez saç ile saç gürleştirme fırsatı

“Saçlarım daha fazla dökülmeden önce New Hairle tanıştım, bu sayede daha gür ve hacimli saçlara kavuştum. Sizlerin de saçında seyrelme sorunu varsa, daha fazla beklemeden New Hair’e uğramanızı öneriyorum.

Teşekkürler New Hair…”

Sinan Akçıl