New Hair

Türkiye'nin En Kaliteli Protez Saç Merkezi

Yapıştırma Saç

12 Şubat 2021

Bireyler zaman içerisinde birtakım sebeplerden ötürü (Genetik, kozmetik ürünlerin yoğun kullanımı, aşırı fön çekmek, çok sık saç boyatmak, hormonal bozukluklar, çevre kirliği vb.) sonuçları ciddi ölçülerde olabilecek saç dökülmesi yaşarlar. Saç ekiminin beklentilerin altında kalması sebebiyle de alternatif sistemlere yönelirler.

“Yapıştırma Saç” Nedir?

Yapıştırma saç kafa derisine özel olarak üretilmiş yapıştırıcı niteliği olan solüsyonlarla tutturulur. Deriye direk teması söz konusu olduğundan dolayı kullanılan bu malzemelerin kalitesi insan sağlığı açısından son derece önem arz etmektedir.

Yapıştırma saç” hakkında yeterince donanım ve tecrübeye sahip olmayan işletmelerin, saçlandırma adı altında insanlara yapmış olduğu yanlış uygulamalar neticesinde ne yazık ki sonu kullanıcı açısından hüsranla bitebilmektedir. Beklenenin aksiyle karşılaşan kullanıcılar yanlış görsel değişimden dolayı rahatsız olmalarının yanı sıra maddi olarak ta bir kayıp yaşarlar.

Yıllardır saçlandırma üzerine yapılan çalışmalar neticesinde ortaya çıkan, bir sistem olan “ENJEKTE SİSTEM” uygulaması alanının en başarılı tekniğidir.

“YAPIŞTIRMA SAÇ” İLE “ENJEKTE SİSTEM” ARASINDAKİ FARKLAR NELERDİR?

  1. Yapıştırma saç; kişiye özgü olarak üretilmemektedir. Seri bir üretim söz konusudur. Bu nedenle kullanıcısına uygun olmayabilir. “ENJEKTE SİSTEM” ise saç kaybı yaşanılan bölge baz alınarak tasarlanıp, tamamen kişiye özel bir uygulama yapılacağından dolayı kullanıcılarına beklediği sonuçları rahatlıkla sunar.
  2. Yapıştırma saç; adı altında yapılan bazı sistemlerde insan saçı yerine sentetik kullanılabilmektedir. Kullanıcısında belli olmalarının yanı sıra istediklerini yapmalarına olanak sağlayamaz. “ENJEKTE SİSTEM” yapısı itibariyle %100 doğal insan saçından üretilmektedir. Bu nedenle rengi değiştirilebilir, fön çektirebilir, şekillendirici ürünler (jöle, wax, köpük, sprey vb.) rahatlıkla kullanılabilir.
  3. Yapıştırma saç için doğal bir saç görüntüsünden bahsetmek çok zordur. Dışarıdan bakıldığında fark edilmesi muhtemeldir. “ENJEKTE SİSTEM” tasarımındaki farklılık sayesinde insan teniyle olan muazzam uyumu nedeniyle başkaları tarafından fark edilmesi imkânsızdır. Bu nedenle kullanıcısına doğal bir görünüm elde edilmesini sağlar.
  4. Yapıştırma saçlar da kullanılan malzemeler olması gereken değerlere sahip olmadığı için kullanıcılarına zamanla sıkıntılar yaratır. “ENJEKTE SİSTEM” uygulamasında tamamen medikal malzemeler kullanılmaktadır. Bu nedenle kullanıcılarına güzel bir görünüm sunmanın yanı sıra sağlıklı bir sistem olma niteliği taşır.
  5. Yapıştırma saç altyapısı itibariyle kullanıcısına rahat bir kullanım sunmaktan çok uzaktadır. Kafada bir ağırlık hissiyati söz konusudur. “ENJEKTE SİSTEM” yapısı gereği %100 hava alabilen bir altyapıya sahiptir. Böylelikle kullanıcısına saç dışında ekstra bir ağırlık hissi vermez.
  6. Yapıştırma saçlar hazır, saç kalitesi olarak ta istenilen değerlere sahip olmadığından dolayı maliyet açısından düşük bir değere sahiptir. Bu nedenle kullanıcısını birtakım faaliyetlerinde kısıtlamaya sokar. “ENJEKTE SİSTEM” ise kullanıcılarına dilediklerini yapmalarına olanak sağlar.Yapısı itibariyle her türlü sportif faaliyetlerin rahatlıkla yapılabildiği, duş alıp denize girebildiği, istenilen şekillerin verilebildiği ve tüm bunları yaparken hiçbir şekilde belli olmayan bir sistemdir.

“ENJEKTE SİSTEM” uygulaması birçok başarılı sonuçlara imza atmış olup, kullanıcılarına emsalsiz bir mutluluk kazandırmıştır. Sizde hayata dair planlarınızı ertelememek, kimsenin fark edemeyeceği en doğru ve sağlıklı yöntemle saçlanmak istiyorsanız “ENJEKTE SİSTEM” ile tanışmak için en kısa zamanda merkezimizden randevu alınız. New Hair İletişim Sayfamızdan en yakın şubemize ulaşabilirsiniz.

İsterseniz Yapıştırma Saç videolarını New Hair Youtube Kanalımızdan da izleyebilir edebilirsiniz.

F