New Hair

Türkiye'nin En Kaliteli Protez Saç Merkezi

Saç Nedir? İnsan Saçı Neden Yapılmıştır?

27 Temmuz 2023
76

Ne kadar keserseniz kesin, saç kişisel bir şeydir. Saçlarımız birçok farklı renkte, bölgede, saç dokusunda ve tipte uzar, bu nedenle herkesin saçı doğal olarak benzersizdir. Ancak saç anatomisi söz konusu olduğunda, tüm saç iplikleri temel olarak aynıdır.

Orijinal saç modelinizi ve saç bakım rutininizi zaten ustalaştırmış olsanız bile, saçınızın neyden oluştuğunu öğrenmek size daha fazla bilgi sağlar, böylece sadece görebildiğimiz kısımlarınızı değil, tüm saçınıza daha iyi bakabilirsiniz. Aşağıda, saç anatomisinin temellerini açıklıyoruz, böylece saçınızı içten dışa koruyabilirsiniz.

İnsan Saçı Neden Yapılmıştır?

İnsan saçı keratin adı verilen proteinden yapılmıştır. Her saç ipliği, keratin hücrelerinden oluşan saç folikülünün tabanında bulunan bir kökten uzar. Saçın büyük bir kısmını oluşturan keratin, yediğimiz besinlerden alınan amino asit molekülleriyle oluşur. Bu protein aynı zamanda tırnaklarımızda, ayak tırnaklarımızda ve cildimizde de bulunur.

protez saç

Saçın Anatomisi Nedir?

Saç yapınızın iki temel bileşeni vardır: saç folikülü ve saç gövdesi. Her biri, saçlarınızın bileşiminde farklı bir rol oynar.

Saç Folikülleri

Saç folikülü, derinin altındaki cildin dermis tabakasına kadar uzanır. Her folikülün içinde saçları doğal olarak koruyan ve saç derisini nemlendiren yağ içeren sebase bez bulunur. Saç folikülünün tabanında bir saç soğancığı bulunur. İşte asıl saç büyüme süreci burada gerçekleşir.

Saç, kan damarları saç soğancığı içindeki hücrelere besinleri taşıdıkça uzar. Saç hücreleri büyüdükçe, foliküle bağlanır ve yaşlı hücreler dışarı doğru itilerek saçınızın iplik benzeri görünümünü oluşturur.

Saç Gövdesi

Saç gövdesi, cildin yüzeyinden görülebilen sert iplik benzeri kısımlardır. Saç gövdesinin şekli ve dermis içinden çıkış açısı, saç tipinizi belirlemede önemli bir rol oynar. Saç gövdesi üç tabakadan oluşur.

 • Miyelin kılıf: İç tabaka, şeker ve amino asitler, glikojen ve sitrülin içerir.
 • Korteks: Miyelin kılıfı saran orta tabaka. Esnekliğe yardımcı olan keratin bağları ve saç rengini belirleyen melanin pigmentini üreten özel hücreler olan melanositleri içerir.
 • Kutikül: Saçın dış tabakasıdır. Saçı sudan uzak tutan ve parlaklık kazandıran tek moleküler tabakayla kaplıdır.

Protez saç, saç protezi, kemoterapi, saç dökülmesi, medikal saç, saçkıran, kemoterapide saç dökülmesi, Saç gürleştirme, takma saç

Saçın Yapı Taşları

Bu besin maddeleri, keratin proteininin önemli yapı taşlarıdır ve saçımızın kalın, sağlıklı ve güçlü olmasını sağlamak için önemlidir.

 • Biyotin: Biyotin (B7), saç büyümesini destekleyen ve saçı çevresel hasarlardan koruyan suda çözünen bir B vitamini formudur. Biotin, besinlerden amino asitleri metabolize ederek keratinin saçta oluşmasına yardımcı olur ve Ulusal Sağlık Enstitüleri’ne göre saç için en popüler iddia edilen vitaminlerden biridir.
 • Demir: Demir, saç foliküllerine oksijen ve besin taşıyan kırmızı kan hücrelerinin oluşmasına yardımcı olduğu için saç büyümesini destekler. Saç dökülmesi genellikle demir eksikliği anemisinin bir belirtisidir.
 • Vitamin C: C vitamini güçlü bir antioksidandır ve saç foliküllerini bozulmaya neden olan serbest radikallerden korur, bu da renk değişimine ve hatta saç kaybına katkıda bulunabilir.
 • Niasin: Niasin (B3 vitamini), saç folikül hücrelerindeki DNA’yı onarmaya yardımcı olur. Yeterli miktarda niasin olmadan foliküller verimli bir şekilde saç üretemeyebilir.
 • Çinko: Çinko, saç büyümesi için önemlidir çünkü DNA üretimini destekler. Yeterli çinko olmaması durumunda saç folikülünün protein yapısı bozulabilir, bu da saç dökülmesine neden olabilir.

Kalitemizi ve farkımızı test etmek için ilk fırsatta randevu alınız. Randevu İçin Tıklayın

Bizi ayrıca New Hair Instagram Sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

76 Yorum

 • Sevtap Canik 24 Temmuz 2020 19:17

  Zamanında saç ekimi yaptırdım, çok fazla ağrı yaşadım. Şimdi saç protezi düşünüyorum, yaptıran arkadaşlarım çok memnunlar.

  • admin 5 Ağustos 2020 14:22

   Sayın SEVTAP Hanım, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz.

   Saç sorunu yaşayan kişilerin çoğu Saç Ekimi ile Protez Saç uygulaması arasında kalmaktadır. İki uygulamanın da bir çok avantajı bulunmaktadır. Ancak Protez Saç uygulamasının en büyük avantajı cerrahi bir operasyon geçirmemenizdir. Bir ikincisi de saç ekimi herkese yapılamamaktadır. Özellikle şeker hastalığına sahip olanlar için. Ama protez saç uygulaması her yaştan herkese uygulanabilmektedir. Ayrıca saç ekiminde saç belirli aralıklarla ekilmesi gerektiği için yine de seyrek bir görüntü oluşmaktadır. Protez Saçta ise gür ve sağlıklı saçlara sahip oluyorsunuz. Saç ekiminde eğer saç dökülmesi yaşıyorsanız bu durum devam etmektedir. Yani saç ekimi ile elde edeceğiniz görüntü kalıcı olmayabilir. Bu da kötü bir görüntüye neden olabilir. Ama bu durum protez saç için geçerli değildir. Protez saç uygulamasında, dökülen alanlarınızı kapatacak yeni bir saç protezi yaptırabilirsiniz. Ayrıca bir çok saç ekimi yaptıran kişi daha sonra protez saç uygulamasını tercih etmektedir.

   Bu gibi bir çok protez saçı, saç ekiminden daha avantajlı hale getirmektedir. SEVTAP Hanım, sizleri en yakın New Hair şubesinde müsafir etmek bizleri mutlu edecektir. Daha detaylı bilgi almak isterseniz +90 212 213 13 50’yi arayabilir veya uzmanlarımızın araması için newhair.com.tr adresindeki iletişim formunu doldurabilirsiniz.

 • Halime Leyli 25 Temmuz 2020 20:58

  Protez saçın ömrü ne kadar oluyor? Sürekli kontrole gitmem gerektiriyor mu?

  • admin 5 Ağustos 2020 14:39

   Sayın Halime Hanım, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz.

   Standart protez saçın ömrü ortalama 6-12 ay kadardır. Ancak protez saçın kullanım ömrünü belirleyen temel unsur, doğru kullanımdır. Canlı saçın bakımı nasıl yapılıyorsa protez saçlara da aynı özeni göstermek gerekmektedir. Bir de protez saç uygulama hizmeti aldığınız merkezin önerileri doğrultusunda kaliteli ürünleri kullanan, bakımlarını zamanında ve özenle yapan veya yaptıran kullanıcıların saç protezlerinin ömrünü diğerlerine göre daha uzundur. Medikal saç uygulamasında yaklaşık olarak 3-6 haftada bir bakımlarının yapılması gerekmektedir.

   Detaylı bilgi almak isteyen isterseniz +90 212 213 13 50’yi arayabilir veya uzmanlarımızın araması için newhair.com.tr adresindeki iletişim formunu doldurabilirsiniz.

 • Mustafa Köse 26 Temmuz 2020 22:13

  Saç protez işlemleri ne kadar sürüyor?
  Seans sayısı var mı yoksa tek seferde yapılabiliyor mu?

  • admin 6 Ağustos 2020 16:48

   Merhaba Mustafa Bey, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Standart saç protez işlemleri 2-3 saat içinde uygulanabilmektedir. Aynı gün içinde protez saç sahibi olabilirsiniz. Detaylı bilgi almak isterseniz +90 212 213 13 50’yi arayabilir veya uzmanlarımızın araması için newhair.com.tr adresindeki iletişim formunu doldurabilirsiniz.

 • Süleyman Yavuz 26 Temmuz 2020 22:43

  Saç protezi saç problemi yaşayanlara bir numara çözüm oluyor. Saç ektirme çok meşakkatli iş, saç protezi ise o kadar yorucu değil ve çok gerçekçi bir görünüm sağlıyor.

  • admin 3 Ağustos 2020 13:11

   Sayın Süleyman Bey, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Saç ekimi cerrahi işlem ve ağrılı bir yöntemdir. Saç ekimi kısa sürede sonuçlanan bir işlem değildir. Ekilen saçların çıkması için uzun süre beklemelisiniz. Bu dönemde, 1-2-3 seans ekime de ihtiyacınız olabilir. Bununla birlikte, protez saçların bekleme süresi çok daha kısadır. Hazır kalıp saç protezi ile aynı gün içerisinde yeni saçlarınıza sahip olabilirsiniz. Protez saç ise, ağrı sızı duymadan ve herhangi cerrahi işlem gerektirmez. Saç ekiminden sonra protez saç yaptıran kişilere sıkça rastlanmaktadır. Detaylı bilgi almak isteyen herkes +90 212 213 13 50’yi arayabilir veya uzmanlarımızın araması için newhair.com.tr adresindeki iletişim formunu doldurabilir.

 • Ayhan Arslan 27 Temmuz 2020 21:01

  Saç ekimi gerçekten çok uzun bir süreç, bu yüzden saç protezi daha mantıklı geliyor bana.

  • admin 3 Ağustos 2020 13:03

   Sayın Ayhan Bey, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz.

   Saç Ekimi, kişinin kendi saçlarının bir bölgeden alınarak saç dökülmesi sonucu kelleşme yaşanan bölgeye cerrahi operasyonla nakledilmesidir. Saç nakli (saç ekimi) süreci sabır isteyen ve uzun bir süreci tanımlar. Protez saç, saç ekimine göre oldukça avantajlıdır.

   – Protez Saç herkese uygulanır.
   – Saç ekimi, sağlık sorunu olan kişilere uygulanmaz.
   – Protez saç, sağlık sorunları olan hastalar için uygun bir yöntemdir.
   – Protez saç uygulaması kemoterapi gören hastalara da uygulanabilir.
   – Protez saç uygulamalarında istediğiniz gürlükte ve dolgunlukta saça sahip olabilirsiniz.
   – Protez Saç, uygulama süresi saç ekim kadar uzun değildir.
   – İstenirse hazır kalıp saç protezi aynı gün de uygulanabilmektedir.
   – Protez saç, saç ekimi gibi ciddi bir cerrahi işlem gerektirmez.
   – Protez Saç yaptıran kişi günlük yaşamına hiçbir kısıtlama olmadan devam edebilmektedir.

   Detaylı bilgi almak isteyen herkes +90 212 213 13 50’yi arayabilir veya uzmanlarımızın araması için newhair.com.tr adresindeki iletişim formunu doldurabilir.

 • Gülşah Aslan 29 Temmuz 2020 00:02

  Başta tereddütlüydüm ancak iyi ki yaptırmışım diyorum. Düşünenlere öneririm. 🙂

  • admin 3 Ağustos 2020 11:48

   Sayın Gülşah Hanım, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Saç protezi uygulaması, özellikle saç problemi yaşayan kişilerin son dönemlerde en çok tercih ettiği popüler uygulamalarından biridir. Türkiye’de ve dünyada pek çok ünlü isimde protez saçı tercih etmektedir. Protez saç güvenilir, doğal ve rahat kullanıma sahiptir. Yüzde yüz insan saçından üretildiği için bu sistemle insanlar, inanılmaz değişimlere çok daha kolay kavuşabiliyor. Saç protezi, saç problemi yaşayan kadın, erkek, yaşlı ve çocuk herkes için uygulanabilir. Detaylı bilgi almak isteyen herkes +90 212 213 13 50’yi arayabilir veya uzmanlarımızın araması için newhair.com.tr adresindeki iletişim formunu doldurabilir.

 • Esra Demir 30 Temmuz 2020 22:45

  Protez saç uygulamasında, belirli sürelerde bakım falan oluyor mu yoksa ömürlük mü oluyor?

  • admin 2 Ağustos 2020 12:37

   Sayın Esra Hanım, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Standart protez saç uygulamalarında 2-3 saat arasında değişen zaman dilimlerinde protez saç bakımı yapılması uygundur. Protez saç bakım süreleri kişiye göre de değişmektedir. Belirli bir rutinle bakım yapılması protez saçın uzun ömürlü uzatmaktadır. Protez saç uygulamasını yaptıranlar saç bakımlarını uygulamayı yaptırdıkları protez saç merkezlerinde yaptırabilir. Aynı zamanda kısa bir bakım eğitiminden sonra kendileri de rahatlıkla protez saç bakımlarını yapabilirler. Detaylı bilgi almak için +90 212 213 13 50’yi arayabilir veya uzmanlarımızın sizi araması için newhair.com.tr adresindeki iletişim formunu doldurabilirsiniz.

 • Serap Kaya 5 Ağustos 2020 17:57

  New hair ile geçen yıl arkadaşımın sayesinde tanışmıştım. Saç protezi konusunda gerçekten profesyoneller, böyle bir ihtiyacınız varsa kaçırmayın derim.

  • admin 5 Ağustos 2020 22:05

   Merhabalar Serap Hanım, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz.

   New hair her türlü saç dökülme sorunu yaşayan kadın, erkek, yaşlı ve çocuklar için kişiye özel olarak en uygun medikal saç çözümleri sunmaktadır. Türkiye’de belki de dünyada uygulanan en kaliteli “EL İŞÇİLİĞİ ve ÜST DÜZEY TEKNOLOJİ” ile bugün gelmiş olduğumuz noktada, kendi saçınızdan ayırt edemeyeceğiniz doğallıkta, kusursuz uygulamalar yapmaktayız. Gerek yaptığımız ön görüşmelerde gerekse sosyal medya paylaşımlarımızda gerçekliğine inanamayacağınız doğallıktaki görsel sunumlarımız, başarımızın en büyük kanıtıdır. Ayrıca birçok merkezin kaçındığı canlı örnek görme imkanını sizlere sağlıyoruz.

   Daha detaylı bilgi almak isteyen isteyenler +90 212 213 13 50’yi arayabilir veya uzmanlarımızın araması için newhair.com.tr adresindeki iletişim formunu doldurabilirler.

 • Mehmet Bakır 6 Ağustos 2020 22:47

  Saç protezi erkeklerde nasıl oluyor acaba? Videolu örneği mevcut mu?

  • admin 15 Kasım 2020 18:43

   Sayın Mehmet Bey öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Kadın Protez Saç Uygulaması ve Protez Saç Kampanyalarını New Hair Instagram Sayfamızdan takip edebilirsiniz.

 • Osman Aktaş 7 Ağustos 2020 23:44

  Arkadaşım başka bir yerde saç protezi yaptırmış sonradan çok pişman oldu size gelse tekrar baştan uygulama sağlanabilir mi?

  • admin 15 Kasım 2020 18:31

   Sayın Osman Bey öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Erkek Saç Protez uygulamalarında New Hair, sektörel başarıları ile sağlıklı ve güvenilir bir marka olduğunu tüm dünyada kanıtlamıştır. Uzmanlarımız görüşüp kendi saçınız gibi kullanabileceğiniz medikal saçlar için yaptırmak için randevu alabilirsiniz. Detaylı bilgi almak isteyen herkes +90 212 213 13 50’yi arayabilir veya uzmanlarımızın araması için newhair.com.tr adresindeki iletişim formunu doldurabilir.

 • Metin Keskin 8 Ağustos 2020 21:20

  Saç protezi için yakında şubenize uğrayacağım 🙂

  • admin 15 Kasım 2020 16:51

   Sayın Metin Bey öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Sayın Metin Bey sizi New Hair şubelerinde misafir etmek bizi sevindirecektir. Bize https://www.newhair.com.tr/iletisim/ adresinden ulaşabilirsiniz. Veya detaylı bilgi almak isterseniz +90 212 213 13 50’yi arayabilirsiniz.

 • Ahmet Köse 9 Ağustos 2020 20:47

  Saç protezi konusunda çok güzel bilgilendirmeler yapmışsınız ellerinize sağlık new hair ekibi 🙂

  • admin 15 Kasım 2020 16:52

   Sayın Ahmet Bey öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Erkek Saç Protez uygulamalarında New Hair, sektörel başarıları ile sağlıklı ve güvenilir bir marka olduğunu tüm dünyada kanıtlamıştır. New Hair olarak her zaman sizlerin yanınızdayız.

 • Duygu Bozkurt 10 Ağustos 2020 20:41

  Eşimin rahatsızlığı üzerine saçlarında dökülmeler başlamıştı, sosyal medyada gördükten sonra newhair ile tanıştık ve eşim şu an çok mutlu

  • admin 15 Kasım 2020 16:52

   Sayın Duygu Hanım öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Erkeklerde saç dökülmesi, sosyal baskıya neden olduğu düşünüldüğünde Protez Saç erkekler için son yılların en iyi kozmetik çözümüdür. New Hair uzmanları tarafından uygulanan protez saç sahipleri, medikal saçlarını gerçek saçı gibi kullanabilir. New Hair olarak her zaman sizlerin yanınızdayız.

 • Yasin Özkan 11 Ağustos 2020 22:16

  Protez saç uygulamasıyla ilgili örnek görebileceğimiz bir videonuz var mıdır?

  • admin 15 Kasım 2020 16:13

   Sayın Yasin Bey öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Erkek Protez Saç Uygulaması ve Protez Saç Kampanyalarını New Hair Instagram Sayfamızdan takip edebilirsiniz.

 • Halil Polat 13 Ağustos 2020 21:26

  Arkadaşımın önerisiyle New hair ekibiyle tanıştım ve saç protezi yaptıralı 1 sene oldu çok memnunum 🙂

  • admin 15 Kasım 2020 14:45

   Sayın Halil Bey öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. New Hair uzmanları tarafından uygulanan protez saç sahipleri, medikal saçlarını gerçek saçı gibi kullanabilir. New Hair olarak her zaman sizlerin yanınızdayız.

 • Serhat Demir 13 Ağustos 2020 22:09

  Saçlarımda uzun süredir kelleşme mevcut ve ben sizi Google’dan yeni buldum, en kısa sürede randevu için arayacağım 🙂

  • admin 15 Kasım 2020 14:45

   Sayın Serhat Bey öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Saç dökülmesi kaçınılmaz yaşamsal döngüye bağlı bir durum olsa da özellikle Protez Saç uygulaması, saç kaybı olan erkekler için eski saçlarını hatta bazı durumlarda ise eskisinden güzel ve doğal saçlara kavuşmalarını sağlıyor. Sayın Serhat Bey sizi New Hair şubelerinde misafir etmek bizi sevindirecektir. Bize https://www.newhair.com.tr/iletisim/ adresinden ulaşabilirsiniz. Veya detaylı bilgi almak isterseniz +90 212 213 13 50’yi arayabilirsiniz.

 • Bayram Işık 14 Ağustos 2020 23:30

  Saç ekimi çok uzun süren bir süreç, ancak saç protezini bir kere yaptırıyorsunuz sonra çıkacak çıkmayacak derdiniz olmuyor

  • admin 15 Kasım 2020 14:45

   Sayın Bayram Bey öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Erkek Protez saç, saç ekimi uygulamasından farklı olarak herhangi bir cerrahi müdahale gerektirmeyen doğal insan saçından üretilen, kullanımı son derecede kolay ve sağlıklı bir uygulamadır. New Hair uzmanları tarafından uygulanan protez saç sahipleri, medikal saçlarını gerçek saçı gibi kullanabilir. New Hair olarak her zaman sizlerin yanınızdayız.

 • Abdullah Bozkurt 15 Ağustos 2020 18:42

  Saçlarımla olan sorunumu protez saç çözdü new hair ekibine teşekkürlerimi sunuyorum 🙂

  • admin 15 Kasım 2020 14:44

   Sayın Abdullah Bey öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Erkek Saç Protez uygulamalarında New Hair, sektörel başarıları ile sağlıklı ve güvenilir bir marka olduğunu tüm dünyada kanıtlamıştır. New Hair uzmanları tarafından uygulanan protez saç sahipleri, medikal saçlarını gerçek saçı gibi kullanabilir. New Hair olarak her zaman sizlerin yanınızdayız.

 • Mehmet Gül 16 Ağustos 2020 22:17

  Virüs çıkmadan önce çok gelmeyi planlıyordum pandemi dönemi girdi araya, sonra biraz ortam hafifledi giderim dedim şimdide vakalar tekrardan yükseldi, biraz daha ortalık yatışsın en yakın şubenize uğrayacağım protez saç için 🙂

  • admin 15 Kasım 2020 14:43

   Sayın Mehmet Bey öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Erkek Saç Protez uygulamalarında New Hair, sektörel başarıları ile sağlıklı ve güvenilir bir marka olduğunu tüm dünyada kanıtlamıştır. Kalitemizi ve farkımızı test etmek için ilk fırsatta randevu alınız. Sayın Şaban Bey sizi New Hair şubelerinde misafir etmek bizi sevindirecektir. Bize https://www.newhair.com.tr/iletisim/ adresinden ulaşabilirsiniz. Veya detaylı bilgi almak isterseniz +90 212 213 13 50’yi arayabilirsiniz.

 • Mustafa Yıldız 18 Ağustos 2020 22:35

  Saç protezi süreci ne kadar sürede tamamlanıyor?

  • admin 15 Kasım 2020 14:42

   Sayın Mustafa Bey öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Standart saç protez işlemleri 2-3 saat içinde uygulanabilmektedir. Aynı gün içinde protez saç sahibi olabilirsiniz. Detaylı bilgi almak isterseniz +90 212 213 13 50’yi arayabilir veya uzmanlarımızın araması için newhair.com.tr adresindeki iletişim formunu doldurabilirsiniz.

 • Ahmet Ateş 20 Ağustos 2020 01:51

  Saç ekimi gerçekten insanı yıpratan ve çok uzun süren bir süreç. Saç protezi daha kısa sürede bitiyor ve daha uzun ömürlü oluyor 🙂

  • admin 15 Kasım 2020 14:40

   Sayın Ahmet Bey öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Güvenilir, sağlık bakımından iyi alt yapı oluşturmuş bir markaya yaptırılan saç protezi uygulamalarında, kişinin kafa derisi hava alır. Saç protezi uygulamasında New Hair, sektörel haklı bir başarıya sahiptir.

 • Süleyman Yalçın 20 Ağustos 2020 20:50

  Saç protezi yaptıralı 1 sene oldu ve çok memnunum, saç sorunu yaşayana öneririm.

  • admin 15 Kasım 2020 14:39

   Sayın Süleyman Bey öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. New Hair Erkek Protez saç uygulamaları konusunda sektörel bir başarıya sahiptir. New Hair uzmanları tarafından uygulanan protez saç sahipleri, medikal saçlarını gerçek saçı gibi kullanabilir. New Hair olarak her zaman sizlerin yanınızdayız.

 • Yaşar Tekin 22 Ağustos 2020 00:29

  Saç protezi uygulaması yaptırdıktan sonra, ne kadar sürede bakıma gelmemiz gerekiyor?

  • admin 15 Kasım 2020 14:38

   Sayın Yaşar Bey, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Protez saç kullanımından keyif almak için kişisel bakım sürecinizi uzatmayıp, uzmanlarımızın vermiş olduğu bakım periyotlarını aksatmamanız çok önemlidir. Dilerseniz bakım periyotlarını kendiniz yapabilir, dilerseniz merkezlerimize gelerek kuaförlük hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Detaylı bilgi almak isterseniz +90 212 213 13 50’yi arayabilir veya uzmanlarımızın araması için newhair.com.tr adresindeki iletişim formunu doldurabilirsiniz.

 • Ahsen Yıldız 23 Ağustos 2020 00:06

  Saç protez işlemi ne kadar sürede tamamlanıyor?

  • admin 15 Kasım 2020 14:37

   Sayın Ahsen Hanım, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Standart saç protez işlemleri 2-3 saat içinde uygulanabilmektedir. Aynı gün içinde protez saç sahibi olabilirsiniz. Detaylı bilgi almak isterseniz +90 212 213 13 50’yi arayabilir veya uzmanlarımızın araması için newhair.com.tr adresindeki iletişim formunu doldurabilirsiniz.

 • Murat Kurt 23 Ağustos 2020 20:49

  Saç protezi işleminde, kaç seansta işlemimiz tamamlanıyor?

  • admin 15 Kasım 2020 14:36

   Sayın Murat Bey, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Standart saç protez işlemleri 2-3 saat içinde uygulanabilmektedir. Aynı gün içinde protez saç sahibi olabilirsiniz. Detaylı bilgi almak isterseniz +90 212 213 13 50’yi arayabilir veya uzmanlarımızın araması için newhair.com.tr adresindeki iletişim formunu doldurabilirsiniz.

 • Orhan Gül 23 Ağustos 2020 22:10

  Saç protezinde istediğimiz saç şeklini yaptırabiliyor muyuz?

  • admin 15 Kasım 2020 14:36

   Sayın Orhan Bey, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. New Hair tarafından gerçekleştirilen saç protezi çalışmasında uygulama yapılacak kişinin istediği bölgeye, tercih ettiği model ve tonda gerçek saçla protez saç uygulaması yapılmaktadır. Yani saç protezinde kişi kendi saç rengini belirler. Kişiye özel olarak tasarlanan saç protezi, saça sahip olacak kişinin kriterlerine göre ortaya çıkmaktadır. Detaylı bilgi almak isterseniz +90 212 213 13 50’yi arayabilir veya uzmanlarımızın araması için newhair.com.tr adresindeki iletişim formunu doldurabilirsiniz.

 • Furkan Çakır 24 Ağustos 2020 22:33

  2 sene önce saç ekimi yaptırmıştım ve hiç memnun kalmadım. Saç protezi için bu durumum engel midir?

  • admin 15 Kasım 2020 14:35

   Sayın Furkan Bey, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Protez Saç çözümlerinde kozmetik uygulamalar benzeri, cerrahi bir uygulama olmadığından kişi için hiç bir sağlık riski bulunmamaktadır. Aynı zamanda protez saç uygulaması, kişideki mevcut saçlara da zarar vermemektedir. Saç protezi uygulamasında New Hair, sektörel haklı bir başarıya sahiptir. Saç protezi uygulamasında New Hair, sektörel haklı bir başarıya sahiptir. Detaylı bilgi almak isterseniz +90 212 213 13 50’yi arayabilir veya uzmanlarımızın araması için newhair.com.tr adresindeki iletişim formunu doldurabilirsiniz.

 • Orhan Güneş 24 Ağustos 2020 23:47

  Saç protezi işlemi ne kadar sürüyor?

  • admin 15 Kasım 2020 14:34

   Sayın Orhan Bey, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Standart saç protez işlemleri 2-3 saat içinde uygulanabilmektedir. Aynı gün içinde protez saç sahibi olabilirsiniz. Sayın Orhan Bey, detaylı bilgi almak isterseniz +90 212 213 13 50’yi arayabilir veya uzmanlarımızın araması için newhair.com.tr adresindeki iletişim formunu doldurabilirsiniz.

 • Kadir Özer 25 Ağustos 2020 19:23

  Saçlarımda hafif seyrelmeler mevcut, saç ekimi yaptıran arkadaşlarım pek memnun değiller, saç protezi benim için güzel bir çözüm olabilir mi?

  • admin 15 Kasım 2020 14:34

   Sayın Kadir Bey, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Saç dökülmesi veya saç kaybı sonrasında saç protez uygulaması; kadın, erkek, genç, yaşlı herkes açısından kolay ve uygun bir uygulama biçimidir. Saç protezi uygulaması kullanıcıya hem çok konforlu, hem de uzun ömürlü bir kullanım kolaylığı yaşatmaktadır. Detaylı bilgi almak isterseniz +90 212 213 13 50’yi arayabilir veya uzmanlarımızın araması için newhair.com.tr adresindeki iletişim formunu doldurabilirsiniz.

 • Sena Özkan 25 Ağustos 2020 19:47

  Eşimin saçlarında dökülmeler mevcut, saç ekimi düşündük ancak saç derisinde kabuk gibi olan yaralar sebebiyle saç ekimi uygun görülmedi, protez saç uygulaması yapılabilir mi?

  • admin 15 Kasım 2020 14:33

   Sayın Sena Hanım, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Protez Saç çözümlerinde kozmetik uygulamalar benzeri, cerrahi bir uygulama olmadığından kişi için hiç bir sağlık riski bulunmamaktadır. Yani Protez saç, kişilerde saç sorunlarına neden olmamaktadır. Aynı zamanda protez saç uygulaması, kişideki mevcut saçlara da zarar vermemektedir. Bunun için güvenilir bir kuruma saç protezini yaptırmış olmanız yeterli. Detaylı bilgi almak isterseniz +90 212 213 13 50’yi arayabilir veya uzmanlarımızın araması için newhair.com.tr adresindeki iletişim formunu doldurabilirsiniz.

 • Mehmet Polat 27 Ağustos 2020 00:51

  Saç protezi uygulaması kaç seans sürer ve yağmurlu havalarda falan bozulma oluyor mu?

  • admin 15 Kasım 2020 14:32

   Sayın Mehmet Bey, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Saç protezi, kullanan kişiye kendi saçları ile günlük hayatta yapabileceği bir çok şeyi kolaylıkla yapmasına olanak sağlar. Mesela, Protez saç uygulaması kullanan biri rahatlıkla duş alınabilir, denize veya havuza keyifle girebilir. Bunun için uygulama öncesi güvenilir bir kuruma saç protezini yaptırmış olmanız yeterli. Detaylı bilgi almak isterseniz +90 212 213 13 50’yi arayabilir veya uzmanlarımızın araması için newhair.com.tr adresindeki iletişim formunu doldurabilirsiniz.

 • Mehmet Keskin 27 Ağustos 2020 16:18

  Saç protezi yapıldıktan sonra, ne kadar süre ömrü oluyor 🙂

  • admin 15 Kasım 2020 14:31

   Sayın Mehmet Bey öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Saç protezi uygulaması kullanıcıya hem çok konforlu, hem de uzun ömürlü bir kullanım kolaylığı yaşatmaktadır. Detaylı bilgi almak isterseniz +90 212 213 13 50’yi arayabilir veya uzmanlarımızın araması için newhair.com.tr adresindeki iletişim formunu doldurabilirsiniz.

 • Deniz Şimşek 27 Ağustos 2020 18:50

  Saç protezi uygulamalarında, ne kadar süren bir uygulama süreci oluyor ve sonrasında ne kadar süre kalıcı oluyor bu işlem?

  • admin 15 Kasım 2020 14:30

   Sayın Deniz Hanım öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Uygulamadan önce kişiye hazırlanacak olan saçlara; kişinin ihtiyacına göre detaylı bir analiz yapılmaktadır. Bu detaylı çalışma sonucunda Protez saç kullanacak bayanın istediği bölgeye, istediği uzunluk ve modelde protez saç uygulaması yapılmaktadır. Detaylı bilgi almak isterseniz +90 212 213 13 50’yi arayabilir veya uzmanlarımızın araması için newhair.com.tr adresindeki iletişim formunu doldurabilirsiniz.

 • Şaban Öztürk 28 Ağustos 2020 22:08

  Saç protezi yaptıran arkadaşlarım çok memnun, ancak benim bazı çekincelerim var, şubenize gelip görüşme şansımız oluyor mu?

  • admin 15 Kasım 2020 14:29

   Sayın Şaban Bey öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Erkek Saç Protez uygulamalarında New Hair, sektörel başarıları ile sağlıklı ve güvenilir bir marka olduğunu tüm dünyada kanıtlamıştır. Kalitemizi ve farkımızı test etmek için ilk fırsatta randevu alınız. Sayın Şaban Bey sizi New Hair şubelerinde misafir etmek bizi sevindirecektir. Bize https://www.newhair.com.tr/iletisim/ adresinden ulaşabilirsiniz. Veya detaylı bilgi almak isterseniz +90 212 213 13 50’yi arayabilirsiniz.

 • İbrahim Ateş 28 Ağustos 2020 22:50

  Saç protezi yaptırdıktan sonra, herhangi bir kötü hava şartında korumamız vs gerekiyor mu? Yoksa doğal saç gibi kullanabiliyor muyuz her hava şartında?

  • admin 15 Kasım 2020 14:28

   Sayın İbrahim Bey öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Saç protezi, kullanan kişiye kendi saçları ile günlük hayatta yapabileceği bir çok şeyi kolaylıkla yapmasına olanak sağlar. Mesela, Protez saç uygulaması kullanan biri rahatlıkla duş alınabilir, denize veya havuza keyifle girebilir. Bunun için uygulama öncesi güvenilir bir kuruma saç protezini yaptırmış olmanız yeterli. Detaylı bilgi almak isterseniz +90 212 213 13 50’yi arayabilir veya uzmanlarımızın araması için newhair.com.tr adresindeki iletişim formunu doldurabilirsiniz.

 • Bekir Aktaş 30 Ağustos 2020 00:25

  Saç protezi işlemi kaç seans sürüyor?

  • admin 15 Kasım 2020 14:28

   Sayın Bekir Bey öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Standart saç protez işlemleri 2-3 saat içinde uygulanabilmektedir. Aynı gün içinde protez saç sahibi olabilirsiniz. Detaylı bilgi almak isterseniz +90 212 213 13 50’yi arayabilir veya uzmanlarımızın araması için newhair.com.tr adresindeki iletişim formunu doldurabilirsiniz.

 • Bekir Aktaş 30 Ağustos 2020 23:47

  Saç protezinde yapılacak işlem sonrası, bakımı çok zor oluyor mu evde yapabiliyor muyuz?

  • admin 11 Kasım 2020 23:07

   Saç protezinde yapılacak işlem sonrası, bakımı çok zor oluyor mu evde yapabiliyor muyuz?

   Sayın Bekir Bey, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Protez saç bakımı en az iki haftada bir düzenli olarak yapılmalıdır. Protez saç bakımının sağlıklı olması için mutlaka New Hair gibi deneyimli merkezlerden profesyonel destek almalı. Sayın Bekir Bey sizi New Hair şubelerinde misafir etmek bizi sevindirecektir. Bize https://www.newhair.com.tr/iletisim/ adresinden ulaşabilirsiniz. Veya detaylı bilgi almak isterseniz +90 212 213 13 50’yi arayabilirsiniz.

 • Engin Burhan 8 Mayıs 2022 12:34

  Sadece şakaktaki açıklıkları kapatacak şekilde protez saç yapılabiliyor mu?

  • admin 18 Ağustos 2022 02:17

   Merhabalar Engin bey, detaylı bilgi almak isteyen herkes +90 212 213 13 50’yi arayabilir veya uzmanlarımızın araması için newhair.com.tr adresindeki iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Yorum Yap